У дошкільному підрозділі НВК № 3 відбувся перший випуск

18:50:25

 Випускний бал – це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск – це маленька сходинка до нового життя, тому випускне свято завжди особливе.

Надзвичайно турботливими видалися перші дні червня для вихованців дошкільного підрозділу НВК «Генічеська школа І – ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад». Вони разом зі своїми вихователями та батьками готувалися до першого у своєму житті випускного свята, яке відбулося 8 червня 2018 року.

 Цей день по праву можна назвати не лише урочистим, а й історичним. Адже у дошкільному підрозділі НВК, який відновив свою діяльність після багаторічної перерви, це перший випускний. Саме тому і проходив він під символічною назвою – «Назад у майбутнє!».

Випускники старшої групи № 3 «Промінчики» разом зі своїми вихователями Анастасією Гавриковою та Інною Манятіною запросили присутніх на зноймки документального фільму про життя дітей у дошкільному підрозділі НВК. Власний Гімн, зворушливі пісні та символічні таночки у виконанні випускників викликали безліч приємних емоцій як у батьків, так і у гостей свята.

 Дошкільнят привітала директор НВК «Генічеська школа І – ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад» Тетяна Микитась, яка зазначила, що педагогічний колектив дошкільного підрозділу постійно дбає про розвиток дитячої особистості, і в цей день маленькі випукники як найкраще продемонстрували самостійність, ініціативність та, звісно, творчі здібності. Тетяна Дмитрівна подякувала батькам за виховання дітей, а дошкільнятам побажала успіхів у шкільному житті.

 Багато приємних слів прозвучало від батьків вихованців на адресу всього колективу навчально – виховного комплексу. Зокрема за створення комфортних умов для дітей, родинного затишку та надання якісних освітніх послуг.

 А дошкільнята отримали свій перший документ – диплом випускника дошкільного підрозділу НВК «Генічеська школа І – ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад» 2018 року і, звісно, багато гарних та приємних вражень.

НВК «Генічеська школа І – ІІІ ступенів № 3

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: