У дошкільному підрозділі НВК «Генічеська школа № 3 –ДНЗ» відбулось засідання «Батьківського клубу»

10:04:26

Дошкільне дитинство —  найсприятливіший час для виявлення здібностей дитини. Передумови розвитку творчої особистості виникають у дитини дуже рано, але навіть ті елементи якостей, які можуть бути сформовані в дошкільному дитинстві зустрічаються в дітей не так часто. Розвиток творчих здібностей не відбувається самостійно, а потребує особливої уваги.

 Тому не випадково чергове  засідання Батьківського клубу, який функціонує у дошкільному підрозділі НВК «Генічеська школа I  — III ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад» (директор Т.Д. Микитась), відбулося з теми «Розвиток творчих здібностей дошкільників».

 На початку заходу діти врочисто виконали Гімн дошкільного підрозділу НВК. А керівник Батьківського клубу Кузнєцова О.П. привітала батьків  та гостей, запросивши до роботи.

 Ольга Павлівна відзначила важливість всебічного розвитку дитини, розповіла про те, що в дошкільному закладі діти мають змогу проявляти власні творчі здібності у музичному, театральному, художньо – естетичному мистецтві.

 До уваги присутніх було запропоновано яскравий танок із тканинами у виконанні вихованців групи № 3. Батьки мали змогу самостійно випробувати різноманітні техніки нетрадиційного малювання ( різні види штампування, тампонування, малювання рідким тістом, ниткографія, кляксографія), які їм детально було представлено.

 З інтересом усі присутні переглянули домашні відео родин вихованців, у якому сім’ї Олейник Ксенії, Небесної Уляни та Івіної Ірини залюбки поділилися власними творчими здобутками та ставленням до творчості взагалі. А найбільше вразили гостей та учасників всеобучу костюми з нетрадиційних матеріалів, які представили родина Альошиних, Олейник та Дегтяр.

 Протягом усього заходу чергувалися теорія та практична діяльність. Батьки залюбки поринули в дитинство, переглянувши знайомі мультфільми, із великим зацікавленням створювали мультиплікаційних героїв за допомогою овочевих слайсів, а наприкінці власноруч створили Оберіг – Янголятко.

 Захід пройшов в теплій, привітній атмосфері, усі присутні отримали не тільки безліч цікавої та корисної інформації, а й незабутні враження.

За інформацією  дошкільного підрозділу НВК «Генічеська школа I  — III ступенів № 3

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Оставьте первый комментарий!

сообщить
wpDiscuz

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: