У Генічеському дитячому садку показали чарівний світ кримськотатарської мови

13:33:56

Вже на протязі двох років у Генічеському ясла-садку «Червона шапочка»  працює гурток кримськотатарської мови і культури «Ляле», де діти різних національностей  знайомляться з  історією, традиціями, та особливостями мови кримськотатарського народу.

    В листопаді 2017 року в садочку відбулося відкрите заняття гуртка «Стежинкою казки», на якому були присутні почесні гості: заступник голови Генічеської районної державної адміністрації  Гульнара Бекірова, головний спеціаліст відділу організаційної роботи  та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації Руслан Мінькач, педагоги Генічеської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1  та учні цієї школи.  

    До дітей завітала гостя, яка принесла в подарунок казку. Роль Чарівниці виконала мама вихованця Асанова Ельдара, вчитель кримськотатарської мови Генічеської загальноосвітньої школи I-III ступенів  №4. Керівник гуртка, вихователь  Емінє Ібрагімова,  враховувуючи виховну силу театралізованої казки,  закріпила з дітьми вивчені кримськотатарські слова та речення. Для дітей кожна казка повинна мати добрий кінець, тому Чарівниця оживила героїв  та запропонувала виконати танок дружби «Хайтарма».

 Не залишилася байдужою до дитячого виконання танцю і Гульнара Бекірова, яка із задоволенням приєдналась до малечі.  Наприкінці гості ділились своїми позитивними враженнями та відмітили, дуже важливо, щоб  діти вивчали рідну мову та культуру, пам’ятали про традиції.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

ВОЙТИ чтобы комментировать
  подписаться  
сообщить

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: