У Генічеську відзначили 50 -річчя гімназії (додано відео)

15:14:13

Один з найкращих навчальних закладів Херсонщини  – Навчально-виховний комплекс “Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов” Генічеської районної ради, 26 жовтня 2018 року відзначив 50-річний ювілей.

У системі освіти Генічеського району гімназія займає особливе місце. Бо сьогодні це сучасний освітній заклад, який централізує навколо себе наявні джерела освіти і виховання, цілісні історичні й культурні надбання, забезпечує виконання соціального замовлення суспільства на випускника школи ІІІ тисячоліття. А успіхами педагогів та учнів НВК у різноманітних професійних конкурсах, змаганнях та олімпіадах пишається весь район.

Святковий захід пройшов у кінотеатрі “Україна”. Про авторитет   Генічеської гімназії говорить велика кількість гостей та поважних людей які зібралися, щоб привітати педагогічний коллектив та учнівську спільноту. На свято приїхали  голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер і директор Департаменту освіти та науки Херсонської облдержадміністріції Євген Криницький. Були присутні і керівники міста та району. 

Крім традиційних вітань та теплих слів на адресу ювілярів, представники влади нагороди найкращих педагогів НВК “Гімназія”. А  меценати району – керівник ООО “Дніпро” Олександр Кістечок та депутат міськради Іван Осташевський, крім поздоровлень залишили навчальному закладу коштовні подарунки.

В цей день святкових виступів та поздоровлень було дуже багато. Присутні не тільки відзначили успіхи сьогодення, але й згадували усіх, хто на протязі півсторіччя був причетний до становлення та розвитку колишньої школи №2 міста Генічеська.

Дуже приємними для нинішнього покоління гімназистів були поздоровлення випускників різних часів з багатьох куточків не тільки України, але й з інших країн світу.

Та й сам захід провели на високому рівні з яскравими творчими виступами учнів гімназії. Тому 2,5 години свята промайнули на одному подиху.

Фото: Сергій Солоп

Подробно у нашому відео:

1 частина

2 частина

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: