У Новоолексіївському ясла-садку «Джерельце» пройшло свято «Дервіза байрам»

16:27

Одним із завдань дошкільної освіти є виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв,  рідної мови, національних цінностей народу. Немає такого народу, який не пишався б своїми святами. Для кримських татар таким  святом є «Дервиза»- свято врожаю і родючості .

30 листопада 2018 року у Новоолексіївському ясла-садку № 20 «Джерельце»  у групі з вивченням кримськотатарської мови «Мєлєвше» було проведено  свято «Дервиза байрам», на яке зібралось багато гостей.

Вихованці закладу  порадували присутніх піснями та хороводами,   віршами на кримськотатарській мові, а також показали свою танцювальну майстерність. Особливо запам’ятався та зачарував присутніх кримськотатарський танок «Тим-тим» у виконанні юних вихованців  під керівництвом музичного керівника Леннари Мустафаєвої.

   Свято в дитячому садочку «Джерельце» пройшло цікаво і незвично, було наповнене позитивними емоціями та яскравими кольорами.

У Новоолексіївському ясла-садку «Джерельце» пройшло свято «Дервіза байрам»

  Наприкінці заходу усі присутні подякували маленьким артистам гучними оплесками і побажали педагогічному колективу й надалі  виховувати своїх вихованців у дусі патріотизму та любові до Батьківщини.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

загрузка...

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: