Учень Генічеської школи №1 презентував свою роботу на Міжнародній науково-практичній конференції

16:51:15

 У рамках проведення Днів кримської історії та культури, а також з нагоди 95-річчя Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького і 25-річчя Комітету «АЗАТ» у місті Мелітополь відбулась І Міжнародна науково-практична конференція «Кримські татари: минуле та сьогодення».

 Черненко Данило, краєзнавець Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (керівник Подзолкова А.А.), презентував роботу «Право на пам’ять» (шлях кримськотатарського народу від депортації 1944 року до окупації Криму 2014 року» та отримав Сертифікат учасника.

 На конференції були присутні науковці та представники різних національних громад: Бабін Борис Володимирович, Постійний Представник Президента України в АР Крим, Умеров Ільмі Рустемович, заступник голови Меджелісу кримськотатарського народу, Бекірова Гульнара Тесимівна, кандидат політичних наук, редактор телеканалу АТР.

 За підтримку обдарованої молоді висловлюємо щиру подяку заступнику Голови Генічеської районної державної адміністрації Бекіровій Гульнарі Решатівні та начальнику відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Поповій Ірині Миколаївні.

За інформацією Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: