Учні Фрунзенської школи прийняли участь в «Джура – Прикордонник-2017»

17:55:16

20-29 липня 2017 року на базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота (місто Оршанець Черкаської області) відбувся  Всеукраїнський  вишкіл «Джура – Прикордонник-2017».

 Метою проведення такого заходу є національно-патріотичне виховання учнівської молоді, формування здорового способу життя дітей, зміцнення духовного та фізичного здоров’я учнів та підвищення їх інтересу до прикордонної справи.

 Вишкіл тривав протягом 10 днів. Взяти участь у військово-патріотичній грі «Джура» зголосилися 300 школярів з 17 населених пунктів прикордонних областей. Серед юних учасників – майже третина дівчат. Херсонщину  представляли джури Генічеського та Каланчацького району. Від Генічеського району участь брали учні Фрунзенської школи – Євгенія Зверяк, Олександр Сезько та вихователь Олексій Токарєв.Сформовано було 19 роїв по 8 дітей. Одного із роїв ройовою була Євгенія Зверяк.

   Для дітей була підготовлена цікава і насичена програма, яка включала ознайомлення з Держприкордонслужбою і основами гри «Джура-Прикордонник»,  екскурсії в серце українського повстанського руху — Холодний Яр, а також паломництво на Чернечу Гору в Каневі. Вчителі в таборі – кадрові військові.

Вишкіл проходили у десяти категоріях. Серед них стрільби, військова підготовка, спортивне орієнтування, домедична допомога та «Теренова гра» – давнє козацьке змагання на швидкість, вправність та силу.

Діти були нагороджені подяками та грамотами за друге місце у конкурсі «Відун», друге місце у конкурсі «Ватра».  А  Євгенія Зверяк посіла перше місце у змаганнях зі стрільби з пневматичної зброї на Всеукраїнському вишколі «Джура-Прикордонник».

На завершення для учасників вишколу та гостей виступили козацькі і художні колективи, а також військовий оркестр Навчального центру, повідомили «Новому Візиту» в відділі освіти Геніческої РДА.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Оставьте первый комментарий!

сообщить
wpDiscuz

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: