В Азовському відбувся семінар-практикум з предмету «Захист Вітчизни» до Дня Захисника України

На базі Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області відбувся семінар-практикум вчителів предмету «Захист Вітчизни» з теми «Компетентнісний підхід до вивчення предмету «Захист Вітчизни» та військово-патріотичного виховання старшокласників».

  Під час семінару була проведена інтерактивна вправа «Давайте познайомимось!», на якої заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Кобець презентувала досвід роботи вчителя предмету «Захист Вітчизни» вищої кваліфікаційної категорії, учителя-методиста Олексія Токарєва. Присутні ознайомились з військово-патріотичним напрямом виховання у закладі, що здійснюється у формі екскурсій до військових частин, зустрічей із ветеранами війни, походів місцями бойової слави, організації змагань з військово-прикладних видів спорту, участі у роботі гуртків військово-патріотичного спрямування.

Учасникам семінару були представлені результати роботи школи за останні п’ять років у районних та обласних змаганнях військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), а також робота з підвищення престижу військової служби та військової професійної орієнтації. Випускники школи є студентами вищих воєнних навчальних закладів та військовослужбовці за контрактом, які боронять суверенітет нашої держави.

  Вчитель предмету «Захист Вітчизни» Олексій Токарєв продемонстрував фрагмент уроку в 11 класі «Стройовий тренаж» і практичну частину з надання медичної допомоги в секторі обстрілу та презентував відеоматеріали обласних змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

  Учасники семінару у колі однодумців обговорили умови положення конкурсів та етапів районних змагань військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

  За інформацією Генічеського районного методичного кабінету

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

One thought on “В Азовському відбувся семінар-практикум з предмету «Захист Вітчизни» до Дня Захисника України

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: