OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В дитсадку відсвяткували день визволення села Чонгар

08:18:39

«Славетними стежками рідного села», так називалося свято — подорож, яке відбулося 12 квітня 2018 року в Чонгарському ясла-садку «Червона шапочка» та було присвячене Дню визволення села від фашистських загарбників.

 Колектив дитячого ясел-садка «Червона шапочка» підготував яскравий захід, завданням якого  було виховання у дітей  національно-патриотичних почуттів: любові до свого народу, родини, рідного села, до України.

 На святі були присутні почесні гості: Олександр Степанович Воробйов – голова Генічеської районної державної адміністрації, Гульнара Решатівна Бекірова – заступник голови Генічеської районної державної адміністрації, Сергій Миколайович Коржевий – керуючий апарату управління Генічеської районної ради, Ірина Миколаївна Попова – начальник відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації, Ірина Анатоліївна Пислар – методист Генічеського районного методичного кабінету, Альберт Вікторович Черепаха –директор приватного підприємства «Співдружність Південь» , Денис Вадимович Ільїнський – заступник директора приватного підприємства «Співдружність Південь», Галина Юріївна Коваль – голова Чонгарської сільської ради, Людмила Вікторівна Курдюк – директор Чонгарської ЗОШ, представники прикордонної служби, батьки.

 Діти мандрували за допомогою «машини часу» і потрапляли в минуле: у час зародження Чонгара, розквіту села, тривожні роки Другої світової війни та щасливе дитинство в незалежній Україні.

Яскравим був танок з колосками, який всіх зачарував красою костюмів та постановкою. З великим захопленням гості сприйняли таночки ягняток та корівок у виконанні середньої та молодшої груп. Всі були вражені композицією з полотнами «Повертайтесь живими» та інсценівкою пісні «Балада про матір». Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про тих, хто загинув в роки другої світової війни та на сході України зараз. Разом з дітьми у козацьких змаганнях прийняли участь представники прикордонної служби.

В садочку дітей вчать любити  рідний край та  не забувати  традиції села  Чонгар.

За інформацією відділу освіти

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Поделиться новостью:
загрузка...

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: