В Генічеському районі навчаються 70 дітей з окупованих територій

 Відділом освіти Генічеської районної державної адміністрації забезпечено реалізацію циклу заходів по створенню умов для здобуття повної загальної середньої освіти учнями, які проживають на території анексованої Автономної Республіки Крим та непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей.

 Для керівників навчальних закладів та їх заступників було організовано нараду  з питань навчання учнів із окупованої території АР Крим, м. Севастополя та непідконтрольних українській владі територій Донецької та Луганської областей за екстернатною формою, де опрацьовано  нормативно-правове забезпечення даного питання, покрокову інструкцію як отримати український документ про загальну середню освіту.

 Учасники зібрання обмінялись досвідом щодо здійснення навчання учнів за екстернатною формою,  підготовки індивідуальних навчальних планів, графіків консультацій, відомостей навчальних досягнень, протоколів про складання державної підсумкової атестації, переведення до наступного класу тощо.

 У 2016-2017 навчальному році на підставі заяв осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції та тимчасово окупована територія України, організовано надання освітніх послуг для продовження здобуття загальної середньої освіти відповідно до Державного стандарту за різними формами навчання. За станом на початок лютого поточного року у загальноосвітніх навчальних закладах району на загальних засадах навчається 70 дітей даної категорії.

 Важливим напрямком роботи є забезпечення  навчання учнів за екстернатною формою у визначених загальноосвітніх навчальних закладах:  Генічеській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради, Генічеській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради, Новоолексіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради, Новоолексіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 Генічеської районної ради, Чонгарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради, Щасливцівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради, інформацію про які оприлюднено на офіційному сайті Міністерства освіти та науки України.

 У 2015-2016 навчальному році 36 дітей з АР Крим та 1 дитина з м. Донецька отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту українського зразка, 63 учні  отримали атестати про повну загальну середню освіту. Діти навчались у загальноосвітніх навчальних закладах району за екстернатною формою. У 2016-2017 навчальному році до вказаних шкіл зараховано 97  учнів для здобуття ними загальної середньої освіти.

 Також відділом освіти та загальноосвітніми школами району у разі надходження звернень забезпечується підготовка матеріалів для виготовлення дублікатів документів про освіту,  які не були отримані за місцем навчання. На даний момент видано 64 дублікати документів про освіту державного зразка мешканцям із окупованої території АР Крим, м. Севастополя та непідконтрольних українській владі територій Донецької та Луганської областей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: