В Генічеську розпочався ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

10:09:47

11 листопада 2017 року на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради розпочався ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, який буде триватиме до 16 грудня 2017 року.

  Найкращих учнів, учасників районних олімпіад з інформатики та географії, привітали Ірина Куницька, завідувач Генічеським районним методичним кабінетом Генічеської районної ради, та Олена Федосова, директор навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради.

 Вітаємо преможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики:

9 клас

ІІ місце – Садохіна Данилу, учня Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради ( вчитель — Гриненко В.О.)

ІІІ місце – Платонова Іллю, учня навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» (вчитель — Кравець Т.О.)

 10 клас

ІІ місце – Мартинову Карину, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради (вчитель – Кудряшова С.С.)

ІІІ місце – Галича Івана, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради ( вчитель – Шликова О.В.)

11 клас

І місце – Герасименка Олексія, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради ( вчитель – Дереновська З.Р.)

ІІ місце – Коржевого Романа, учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради (вчитель – Кравець Т.О.) 

ІІІ місце – Пікулю Олексія, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради ( вчитель – Шликова О.В.)

      Вітаємо  переможців  ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії :

8 клас

І місце – Латипову Евеліну, ученицю Щорсівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради ( вчитель – Стрілець Т.В.);

ІІ місце – Бєлік Софію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради ( вчитель – Ігнатенко В.І.);

Романенка Іллю – учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради (вчитель – Головіна Л.П.);

ІІІ місце – Білокурову Діану, ученицю Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Генічеської районної ради ( вчитель — Редько С.С.);

Іванову Дарину — ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради ( вчитель —  Подоляк С.М.)

9 клас

І місце – Різченко Аліну, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради (вчитель – Пирогов І.А.);

ІІ місце – Нікішичеву Вікторію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради (вчитель – Осьмак О.В.);

Гаврилюк Наталю, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради ( вчитель – Ігнатенко В.І.);

ІІІ місце – Сіденко Євгенію, ученицю Стрілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради ( вчитель – Тутов Ю.В.)

10 клас

І місце – Пирогова Владислава, учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради (вчитель – Пирогов І.А.);

ІІ місце – Божок Антоніну, ученицю Привільненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради ( вчитель – Бородін С.В.);

ІІІ місце – Жигадло Вікторію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради (вчитель – Осьмак О.В.);

Шарлай Дарину, ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради ( вчитель —  Подоляк С.М.)

Королюк Євгенію, ученицю Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради ( вчитель – Бубнова Ю.Г. )

11 клас

І місце – Мухіну Анастасію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради (вчитель – Осьмак О.В.);

ІІ місце – Бубеляк Єлізавету, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради ( вчитель – Ігнатенко В.І.);

Москаленка Владислава, учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради (вчитель – Головіна Л.П.);

ІІІ місце – Єрьоменка Даніеля – учня Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради ( вчитель – Бубнова Ю.Г. )

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии к новости:

Добавить комментарий

Комментарии через Facebook

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: