В гімназії показали, як бути патріотом не на словах, а на справах

17:56:33

У НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (директор Федосова Олена Анатоліївна) значну увагу приділяють формуванню глибокої поваги до рідної землі та  її героїв. Гімназисти мають можливість виявити свої переконання у справах, оскільки для кожної людини патріотизм – це благо, яке ми приносимо для Батьківщини.

 Протягом місячника морально-правового виховання в школі було проведено цікаві години спілкування, під час яких вчителі розповідали дітям про справжніх Великих українців, які ділом прославляли рідну країну.  Учні початкових класів взяли участь у фестивалі вітальних листівок та малюнків для захисників нашої країни. Честь, гідність, почуття самопожертви, відданості народові, бажання зберегти національну культуру, захистити кордони держави, її суверенітет – ось теми розмов з учнями, котрі, безперечно, особливо актуальні в наш час. Це ті чесноти, що формують особистість людини, молодого патріота.

Особливо щиро 07 грудня пройшла зустріч до Дня захисника України, яку підготували учні 10-х класів з класними керівниками Чорновол Тамарою Іванівною та Рябошлик Юлією Геннадіївною. На ній була присутня  Ніна Олександрівна, матір загиблого учасника бойових дій в АТО Сметаніна Юрія Сергійовича, колишнього учня нашої школи.

 Меморіальна  дошка пошани біля входу школи щодня нагадує гімназистам про подвиг Юрія. Гість зустрічі Прихненко Олександр Володимирович, місцевий поет, письменник і фотохудожник, який присвятив чимало творів Україні, рідному краю і народу, щиро висловив свою переконливу думку про сучасні події і патріотизм, прочитав поезії, які виражають думки автора про необхідність єднання нації.

 Учитель-методист гімназії Козіна Валентина Володимирівна вразила всіх емоційним виступом про героїзм молодих синів держави, які народжуються не для війни. Усіх присутніх об’єднало почуття любові до українців, віра в світле й мирне майбутнє України!

Гімназисти присвятили пошукову роботу про героїчний подвиг Сметаніна Юрія (керівники Тісліченко О.А., Козіна В.В.) і посіли І місце в районному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» за напрямом «Духовна спадщина мого народу».

Такі зустрічі змушують нас, молодь, замислитися над змістом поняття «патріотизм», переконатися в тому, що доля країни залежить від переконань і вчинків кожного!

Каракешишян Вікторія, член гімназичної ради,

Тісліченко Оксана Анатоліївна, заступник директора з виховної роботи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

One thought on “В гімназії показали, як бути патріотом не на словах, а на справах

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: