ХДУ піклується про абітурієнтів з Генічеського району

01:29

У Херсонському державному університеті відбулася зустріч ректорату та деканів факультетів з директорами закладів освіти Генічеського району Херсонської області.

Захід відбувся за участю проректорів, деканів факультетів ХДУ та гостей – голови Генічеської районної ради Андрія Євстратова, начальника відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Ірини Попової, депутата Херсонської обласної ради, вчителя Генічеської гімназії Галини Толубець, завідувача методичним кабінетом Генічеської райради Ірини Куницької та керівників шкіл.

Розпочинаючи зустріч в.о.ректора ХДУ зазначила, що Генічеський район є один із віддалених районів, де молодь обирає для вступу інші ВНЗ України. Але на сьогодні першочергове завдання керівництва ХДУ – аби абітурієнти залишалися саме на Херсонщині. Цьому і була присвячена сьогоднішня зустріч.

За словами Наталії Анатоліївни, перший крок у цьому напрямку уже зроблено – нещодавно завдяки підтримці народного депутата України та голови ХОДА Андрія Гордєєва Бериславське педагогічне училище та Генічеський медичний коледж увійшли до структури ХДУ. Цей процес, звичайно, доволі складний, але дієвий. І у майбутньому співпраця між навчальними закладами буде більш ґрунтовна.

Надалі Наталія Тюхтенко презентувала один із найпотужніших навчальних закладів півдня України – Херсонський державний університет: розповіла про структуру вишу, професорсько-викладацький склад, напрямки навчання за кожним факультетом. Також у ході зустрічі присутні обговорили питання, що стосуються переходу Генічеського медичного училища до статусу Генічеського багатопрофільного коледжу.

Крім того, під час зустрічі присутні обговорили розпорядження Кабінету Міністрів України «Про приєднання до структури ХДУ Бериславського педагогічного коледжу та Генічеського медичного училища».

Мета створення цього потужного освітнього холдингу – аби молодь Херсонщини мала змогу отримати максимальний рівень професійної кваліфікації, починаючи зі школи і завершуючи рівнем PHD.

Зазначимо, що наразі Херсонщина єдина область в Україні, у якій діє програма «Людський капітал». Ця програма була запроваджена і розроблена на Херсонщині за ініціативи народного депутата України Олександра Співаковського та голови ХОДА Андрія Гордєєва. Долучився до цього проекту і Херсонський державний університет. А кількість студентів, які вступають до вишу за цією програмою, постійно зростає.

Також представникам освітянської спільноти Генічеського району продемонстрували матеріально-технічну ХДУ. Зокрема, гості відвідали оновлену актову залу, хореографічні класи, лабораторії та факультети вишу.

Прес-центр ХДУ

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Поделиться новостью:
  • 8
    Поделились
загрузка...

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: