На фото: переможці виставки зі своїм керівником.

Юні конструктори СЮТ вдало представили Генічеський район на обласній виставці

20:56

У квітні-травні цього року на базі Херсонського обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулася виставка з технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі , Україно!». В ній прийняло участь 84 технічних гуртка з 14 районів і міст області (всього 150 експонатів).

Генічеській район на виставці було представлено роботами вихованців районної станції юних техніків (гурток «Юні конструктори приладів радіоелектроніки» філія у Новоолексіївській ЗОШ № 1, керівник Гайдамака Анатолій). Як і завжди у всі останні роки, наші хлопці виступили напрочуд вдало. З семи експонатів, які прийняли участь у виставці, шість відзначено дипломами вищого ґатунку. Це прилади Пшеничного Руслана, Дюкар Віталія та Метельського Олександра (дипломи ІІІ ступеня), Яценко Федора та Абібулаєва Артура (дипломи ІІ ступеня). А переміг у тематичному розділі «Електронні прилади та електротехніка» Муждабаєв Лемар. Його металошукач відзначено дипломом І ступеня.

І приємним підсумком виставки стало відзначення керівника гуртка Гайдамаку Анатолія Анатолійовича, за плідну працю з розвитку науково-технічної творчості учнівської молоді та активну участь у обласній виставці, дипломом Херсонського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Адміністрація СЮТ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  • 1
    Поділитися
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: