Конкурсний комітет визначив логотип та слоган Арабатської Стрілки

15:55:30

Відбулося засідання Конкурсного комітету з визначення логотипа та слогана Арабатськоі Стрілки, повідомляє сайт Щасливцеської сільради.

Присутні на засіданні 7 членів комітету розглянули надані три варіанти зразків логотипів та слоганів, розроблених ФОП Топольницька М.Г., учасником процесу розроблення діючого логотипу для м.Львів.

 Ще 6 членів Конкурсного комітету, які працювали за згодою, отримали їх зразки електронною поштою.

 Після обговорення, більшістю голосів – десять членів “за” – обрано другий варіант логотипа серед трьох наданих, та слоган “Відпочивай здорово!”, які і були визнані як єдиний логотип та слоган Арабатськоі Стрілки.

 Тепер логотип та слоган подані на затвердження Виконавчими комітетами Щасливцевської та Стрілківської сільських рад, засідання яких мають відбутися протягом місяця.

 Доречі, ось так цей логотип, тільки в трохи інщій шрифтовій інтерпретації, бо це були пробні варіанти, виглядає на сувенірній продукції.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

5 Комментарии на "Конкурсний комітет визначив логотип та слоган Арабатської Стрілки"

  подписаться  
сообщить
диана
Гость

Если этот вариант — лучший из трёх предложеных, представляю,что за ерунда была в двух остальных. Да уж, выбор у комиссии был не богат, неужели исполкомовцы тоже столь заангажированы, что клюнут на эту чушь. Теперь понятно, почему Топольницка на конкурсе не блеснула- не затронула её тема Арабатки. Оформленная ручка выполнена точно в той же цветовой гамме, что и Партия Регионов такие же ручки делала. Неприятные ассоциации. И к чему был тот конкурс, непонятно. Да и был ли мальчик?

4
Viktor
Гость

Мне нравится . Может потому, что я бывший член партии регионов 121212,32. Кому не нравится , где можно глянуть ваши предложенные варианты логотипа ?

2
puchuka
Гость

Viktor
Мне нравится . Может потому, что я бывший член партии регионов  , . Кому не нравится , где можно глянуть ваши предложенные варианты логотипа ?

Навіщо вводите всіх в оману, що ви в минулому член «Партії Регіонов»? Ви ж залишились.05

3
Viktor
Гость

))). Вам виднее 

1
puchuka
Гость

А навіщо вводите в оману?05

1

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: