На Херсонщині закривають дитячі табори й санаторії

Сфера дитячого оздоровлення на Херсонщині зазнає удару за ударом.

Облрада своїм рішенням ліквідувала одразу три комунальні санаторії для хлопців та дівчат у різних районах краю — кардіоревматологічний, гастроентерологічний та психоневрологічний.

І це лише «верхівка айсберга», бо ще відчутніше поменшало в курортному регіоні дитячих таборів. За даними офіційної статистики, впродовж шести останніх років їх кількість скоротилася більш як на сотню — з 502 до 365. Відповідно, менше діток мають змогу тут відпочивати й зміцнювати здоров’я, пише Голос України.

Ситуація доволі парадоксальна: адже після окупації Криму кількість відпочивальників на Азовському й Чорноморському узбережжях Таврії постійно зростає, і за той самий час побільшало з трьох до чотирьох мільйонів гостей! Насправді ж оператори рекреаційної сфери вважають такі «перекоси» цілком логічними.

Кажуть, утримувати дитячі табори невигідно, оскільки вони потребують суттєвіших витрат на організацію харчування й побуту, контроль безпеки юних відпочивальників. Обсяги ж купівлі путівок для пільговиків бюджетним коштом щороку зменшуються. Тож простіше перетворити табір на приватний пансіонат.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 • 47
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

12 thoughts on “На Херсонщині закривають дитячі табори й санаторії

 • 21 Січня 2020 о 16:49
  Permalink

  Что-что, а ликвидировать, дербануть, спи…дить наша облзрада умеет лучше всего: б/о Арабатская стрелка служит как пример. А сколько подобных баз “оптимизировали” эти деятели ,пожалуй ,один хрен только знает . Аминь.

 • 21 Січня 2020 о 17:06
  Permalink

  Кажуть, утримувати дитячі табори невигідно, оскільки вони потребують суттєвіших витрат на організацію харчування й побуту, контроль безпеки юних відпочивальників. Обсяги ж купівлі путівок для пільговиків бюджетним коштом щороку зменшуються.

  “Просто денег нет” (с)

 • 21 Січня 2020 о 17:18
  Permalink

  Патриот! Тогда следует добавить : “здоровья и хорошего настроения вам всем” и тихонькое хи-хи со стороны облзрады. Аминь.

 • 21 Січня 2020 о 19:47
  Permalink

  Треба згадати, що кілька днів тому ГПУ та СБУ захопили “общак” банди, яка займалася вбивством та залякуванням людей. Мангер, це той, хто голова Херсонської обласної ради, теж має відношення до того угрупування. Тому цілком очікувано, що банда компенсує втрати за кошт всієї громади, яка їм надала владу над майном та бюджетом громади.
  Нагадую, що Мангер був обраний як депутат облради від громади Херсонщини. Потім більшість інших депутатів облради теж обрала його своїм головою. Тепер Мангер своїм підписом відтяв щось у громади на користь тих, хто йому більш до вподоби.
  Здивовані?

 • 21 Січня 2020 о 19:53
  Permalink

  Це можна сприймати як попередження від Мангера з іншими спільниками угрупування до ГПУ та СБУ.
  Мовляв, якщо будете захоплювати “общак” банди, як зробили цього разу http://www.vizit.ks.ua/proisshestviya-kriminal/genprokuror-rozpoviv-shho-dali-35-obshukiv-na-xersonshhini/ тоді громада, діти, хворі та інші будуть втрачати ще більше!!!

  Такий собі засіб залякування… Сірчаною кислотою вже не поливають, проте можуть заграбастати здоров’я, майно та час у всіх жителів Херсонщини.

  А гарним можновладцям люди надали владу над собою, правда?

 • 21 Січня 2020 о 20:29
  Permalink

  Puchuka! То, что Вы говорите, известно всем умеющим мал-мал логически мыслить гражданам . У меня ,соответственно ,возникает вопрос следующего характера: Вы считаете, что после Ваших подробных разъяснений электорат на очередных-внеочередных, или ещё хрен знает каких выборах, проголосует как то иначе ,чем на данный момент? Лично у меня нет никаких сомнений, что и в следующий раз выберут, или что-либо подобное сегодняшнему, или ещё что-то более циничное и жуликовато-бандитское, по сравнению с нынешним. Однако, в тоже самое время, я уверен, что и эту хрень страна переживёт, и изменения в головах начнутся, и этому будут способствовать несколько факторов ,и один из главных- это неизбежное уменьшение совков по физиологическим причинам. Аминь.

  • 21 Січня 2020 о 20:44
   Permalink

   saper63:
   “- Вы считаете, что после Ваших подробных разъяснений электорат на очередных-внеочередных, или ещё хрен знает каких выборах, проголосует как то иначе ,чем на данный момент?” (с)

   Велике питання. Ви торкнулись багатьох аспектів. Якщо ваше питання було би коротше, то і відповідь була би коротша… Я поясню, бо не всі люди розуміють де правда, а де брехня чи складна маніпуляція. Шахраї та злочинці цією вразливістю людей користуються, щоб захопити владу та обкрадати майно, бюджет та майбутнє громади. Не всі цього розуміють, не всі хочуть розуміти. Але є і такі, які кажуть, що вони не знали що відбувається, тому і довірились злочинцям. Я намагаюсь щоб хоча би останні були проінформовані. Наводжу приклади. Намагаюся підказати. Але люди сами повинні обирати своє майбутнє.

   • 21 Січня 2020 о 20:50
    Permalink

    Минулого разу, на виборах, люди обрали ось це майбутнє, в якому ми зараз знаходимось. Коли депутати, коли ГПУ та СБУ під час спецоперації захопили “общак”, так, ці самі депутати на чолі з Мангером, своєю більшістю вирішили відповісти, та відібрали майно та майбутнє у хворих та дітей громади. Ці кошти вони спрямують куда їм треба, бо вони не хворі і не діти. А своїх близьки хворих та дітей вони лікуватимить в інших місцях, більш коштовних. За користь вкрадених у громади коштів.

     • 21 Січня 2020 о 21:07
      Permalink

      До речі, закривають ці табори та санаторії, для того щоб потім за безцінь собі купити через підставних.
      Так те що належало громаді, та під керівництвом цих можновладців не мало доходу (бо дохід розтягувався по кишенях та рахунках цих покидьків) стане приватною власністю цих можновладців та приносити величезний дохід їм особисто, але вже легальний.

      Потім ці табори та санаторії перейменують та презентуватимуть як нові пансіонати чи офіси. А на частину прибутку з цих фірм підкуповиватимуть правоохоронців та виборців. щоб ті надалі цим покидькам надавали владу над усіма нами.

 • 21 Січня 2020 о 21:13
  Permalink

  Puchuka! Я прекрасно понимаю Ваше искреннее желание разъяснить как можно большему количеству людей истинное положение вещей . Но надо ли им это? Может им больше нравится жить в иллюзиях, о которых им рассказывают нынешние и будут рассказывать будущие чинуши и дэпы? Ведь эта ситуации упорно повторяется от выборов к выборам, и история с “наступлением на грабли” стала, практически ,народной традицией. И то, что черти из облзрады грабят майно громады, ни для кого не является секретом ,и то, что прочие, более мелко-“плавающие” советы, стараются в этом вопросе не отставать от “старших”товарисчей, тоже не гостайна. А по поводу недавних обысков и арестов скажу своё мнение: это чистейшей воды компанейщина и “игра на публику, и для публики” , ничем не похожая на тщательно и досконально подготовленную и проведённую силами МВД и СБУ спецоперацию по ликвидации ОПГ. Аминь.

  • 21 Січня 2020 о 21:16
   Permalink

   “saper63
   – Но надо ли им это?” (с)

   Останні, з тих кого я перелічила, казали що вони потребують, щоб їм хтось це пояснював, бо вони не мають часу розбиратися що до чого.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: