Оксана Чорнобривцева у Грузії представила свою туристичну садибу «Агруз Азов» на Арабатській Стрілці

Делегація від Херсонщини взяла участь у «Міжнародній конференції з питань сільського туризму «Сільське життя як туристичний продукт», що проходила цими днями в Грузії. В сонячному Батумі зібрались спеціалісти туристичної сфери з різних країн світу, представники місцевого туристичного бізнесу й державного сектору.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Херсонщину представляли в.о начальника відділу промоційно-макетингової діяльності Департаменту туризму та курортів ХОДА Катерина Дерев`янко та власниця сільської туристичної садиби «Агруз Азов» на Арабатській Стрілці Оксана Чорнобривцева.

Слід зазначити, що працівники Департаменту туризму та курортів долучилися до роботи конференції уже другий рік поспіль. Підкреслимо, що пані Чорнобривцева була єдиною представницею від України, яка презентувала свою туристичну садибу під час роботи секції «Потенціал, тенденції та перспективи розвитку сільського туризму за прикладами розвинених країни».

Програма конференції передбачала знайомство з етно-гастрономічними маршрутами Аджарії та обмін досвідом у сфері розвитку сільського та екологічного туризму регіонів Грузії. Основні питання, що розглядали під час конференції: потенціал, перспективи та тенденції розвитку сільського туризму за прикладом міжнародних ринків, сільський туризм як ефективний засіб диверсифікації туристичного продукту, роль грантів у розвитку туризму та гастрономія як найважливіший компонент сільського туризму. Говорили також про село як туристичний напрям на всі 4 сезони та роль приватного сектору і соціальних меді у розвитку потенціалу сільського туризму.

Для Херсонщини розвиток сільського та зеленого туризму є надзвичайно перспективним напрямком, адже унікальні природні умови та чудовий південний клімат створюють прекрасні передумови для реалізації найсміливіших бізнес-ідей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

One thought on “Оксана Чорнобривцева у Грузії представила свою туристичну садибу «Агруз Азов» на Арабатській Стрілці

 • 23 Вересня 2019 о 07:50
  Permalink

  Молодчинка Ксана, умница, везде разъезжает, пропагандует район и Стрелку, в фильмах разных снимается, роликах. Но нигде правду не говорит. Усадьба её в разгар сезона пустует, редко кто по второму разу хочет к ней приехать. О журналистах этого не сказать. Наполняемость на её базе не может зачастую конкурировать даже с бабой Машей или дядей Серёжей, у которых всё просто и душевно, но без пиару. Какими же налогами может похвастаться прогрессивно-креативная пионерка сельского туризма? С чего?. Вот люди её в селе не понимают. Нет, просто её знают уже получше, чем в Грузии или где-то ещё за пределами района.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: