В Торонто бізнесменам розповідають про Арабатську стрілку

00:53:04

 В Торонто на засіданні Канадсько-української торгової палати її президент Зенон Потічний розповідає бізнесменам про Арабатську стрілку та намір співпрацювати з Щасливцевською сільською радою.
Про це повідомив Віктору Плохушко, Щасливцевсьому сільському голові, Геннадій Клименко, директор ТОВ «АРАБАТ-ГРУП».

 Нагадуємо, що 26 травня у Києві в приміщенні Будинку Уряду України було підписано Меморандум про співпрацю в реалізації проекту з будівництва туристично-рекреаційного комплексу в с. Генічеська Гірка із залученням канадських інвестицій. Меморандум підписали Віктор Плохушко, голова Щасливцевської сільської ради, та керівник ТОВ «АРАБАТ-ГРУП» Геннадій Клименко в присутності президента Канадсько-української палати Зенона Потічного та голови Генічеської райдержадміністрації Олександра Воробйова

 Як повідомив Геннадій Клименко, компанія робила спроби створити рекреаційний комплекс на Арабатській стрілці ще з 2006 року. Був намір побудувати аквапарк. Але за певних причин, не залежних від компанії, реалізувати тоді цей проект не вдалося.

 Сьогодні ж, як зазначають інвестори, репутація України у канадському бізнес-середовищі покращилася. Відчувається зацікавленість місцевої влади у розвитку курорту.

 Оскільки аквапарк на Арабатській стрілці вже будується, планується побудувати щось інше. Що саме – буде визначено після проведення аналізу інвестиційних проектів. Найближчим часом очікується приїзд у Генічеську Гірку канадських спеціалістів.

 Партнером в реалізації цього проекту є Канадсько-Українська торгова палата. Її керівник Зенон Потічний сам родом з України. І в інтерв’ю для «Міст online» він зазначив, що канадські компанії, власники яких мають українське походження, хочуть не лише заробити, але й допомогти державі, в якій народилися їхні пращури.

 Вчора Зенон Потічний повернувся в Канаду. А вже сьогодні на засіданні Канадсько-Української палати розповість її членам про підписання меморандуму і про підтримку місцевої влади в реалізації залучення канадських інвестицій. Про результати цього засідання буде повідомлено Щасливцевській сільській раді.

 «Зенон Потічний – доволі простий в спілкуванні, – ділиться враженнями Віктор Плохушко, Щасливцевський сільський голова. – Хоча, це та людина, яка спілкується з Президентами країн, входить до складу керівництва діаспори українців світу. Тобто, ми маємо розуміти, який це урівень бізнесмена. Ми маємо пишатися тим, що такі люди звернули увагу на Арабатську стрілку. І зробимо все можливе в рамках закону, щоб їх підтримати. Оскільки підписання меморандуму проходило за підтримки голів облдержадміністрації та райдержадміністрації, то ми очікуємо, що вони будуть сприяти у вирішенні питань в дозвільних органах».

 «Завтра, 30 травня, відбудеться засідання сесії Щасливцевської сільської ради, на якій буде поставлено питання щодо співпраці з ТОВ «АРАБАТ-ГРУП». Про прийняте рішення ми проінформуємо», – зазначив Віктор Олександрович, повідомляє сайт сільради.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

2 thoughts on “В Торонто бізнесменам розповідають про Арабатську стрілку

 • 30 Травня 2017 о 06:26
  Permalink

  Новина про те, що десь хтось комусь щось розповів. Тобто, ні про що. Чергова локшина на вуха електорату, коли справжніх сдосягнень не вистачає.

  Плохушко, ви вже виконали свою обіцянку про проходи до моря? Чи зірка заважає виконувати справжні та потрібні звичайним людям функції голови сільради?

 • 30 Травня 2017 о 21:11
  Permalink

  Урівень у чолов’яги дійсно шалений.Пишатися ми маємо чим? Тим, що як найдорожче продаємо свою гепу. А обіцянка в сприянні владою.Так це ж корррруууупція шановні. Просто не заважайте працювати місцевим підприємцям,завдяки яким стрілка є.

  Бо ви в знак великої пошани покладете на місцевих.Конкурувати з мільйонами долларів буде дуже важко,а інколи не можливо.Я знаю що ви відповісте.Ни чего личного,только бизнес.Естественый отбор так сказать.Вот такое мое может быть не правильное мнение по поводу этого громкого заявления.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: