2 дні генічеські рятувальники шукали на озері Сиваш зниклого чоловіка (відео)

 3 лютого о 15 год. 05 хв. від оперативного чергового ГУДСНС України у Херсонській області надійшло повідомлення про те, що людина вийшла на кригу на озері Сиваш, Щасливцівської сільської ради Генічеського району у бік острова Попаніно та й зникла з поля зору. Рідні пішли самотужки на його пошуки та зателефонували на службу 101 .

 На місце події було направлено відділення рятувальників. По прибуттю на місце виклику пошуково-рятувальні заходи ускладнювало тонка крига, швидка течія та настання темряви, і рідні, які вже дісталися на острів Попаніно не могли вже повернутися. У телефонному зв’язку їх направлено на приватну ферму на острові, щоб дочекатися світанку, переправити їх  на материк і розпочати пошуки  родича.

 4 лютого 2017 року о 07 год. 00 хв. було направлено відділення рятувальників (керівник робіт п-нк Сірий П.А., начальник караулу ст.. лейтенант Гомеля В.А., пожежний-рятувальник Бурлін А.Д., водій Попов О.В.) для продовження пошуково-рятувальних робіт.

 Також для пошукових робіт було залучено робітника острова Пахомова Володимира Геннадійовича, який надав для пошуків зниклого домогу, за що служба порятунку дуже йому вдячна. О 13 год. 00 хв. було знайдено громадянина І. та разом з родичами переправлено на материк.

ВІДЕО:

 Шановні мешканці та гості міста Генічеськ та Генічеського району служба порятунку застерігає дотримуйтесь Правил поведінки на лоду та нагадує:

 Катання на ковзанах – чудовий різновид  зимового дозвілля, якщо, звичайно, дотримуватись простих правил поведінки на льоду. Зокрема, кататися на ковзанах слід лише в перевірених та спеціально обладнаних для цього місцях.

 Не можна:  

заходити на лід далеко від берега, ходити самому по льоду, а також збиратися на льоду великими групами;
підходити до ополонок,  кататися біля них на ковзанах;
з’їжджати на лижах чи санчатах з крутих берегів  прямо на лід;
розпалювати на льоду багаття;
бігати і стрибати по тонкій кризі;
ходити біля берегів, де найчастіше виникають промоїни, тріщини й розриви льоду.

 Також слід обходити місця, вкриті товстим шаром снігу: під снігом лід завжди тонший; тонкий лід і там, де розливаються джерела, де швидка течія або струмок впадає в річку.  На льоду краще мати при собі знаряддя безпеки (лижі, мотузку, палицю); річку слід переходити тільки у встановлених місцях, товщина льоду має бути не менш 15 – 20 см.

Якщо лід почав тріщати та з’явилися характерні тріщини, треба негайно повертатися на берег. При цьому не можна бігти, відходити слід повільно, не відриваючи ніг від льоду.
 
Якщо трапилась біда:
слід кликати на допомогу;
не панікувати, а опираючись грудьми на лід, сунутися до берега;
не можна підбігати до товариша, який провалився під лід. До нього потрібно наблизитись повзком, використовуючи для переміщення по кризі подовгуваті предмети (лижі, лижні палиці, до­шки), штовхаючи їх перед собою;
до самого краю пролому підповзати не слід, щоб самому не потрапити у воду;
наблизившись на максимально можливу відстань (не менше 3-4-ох метрів), киньте своєму товаришеві мотузку, шарф, палицю, щоб він ухопився, і витягніть його на лід, потім повзком виберіться з небезпечної зони;
сховайте товариша від вітру та якомога швидше доставте його в тепле місце, розітріть тіло, переодягніть у сухий одяг та напоїть гарячим чаєм.
 
 ПАМ’ЯТАЙТЕ! Ніколи не ставайте на лід навесні, восени та під час зимових відлиг. У цей час крига надто тонка і може провалитися.
 Будьте вкрай обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності, привчайте до цього дітей!

За інформацією Геніческого  РО  ГУДСНС України у Херсонській області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  • 7
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

16 thoughts on “2 дні генічеські рятувальники шукали на озері Сиваш зниклого чоловіка (відео)

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: