У Херсоні кіборг прийняв смертельну дозу ліків після хамства лікарів військового шпиталю

13:41:49

Спеціальна комісія, створена Херсонською ОДА для розслідування самогубства АТОвця-кіборга Сергія Кочемазова, дійшла невтішного висновку: ставлення з боку лікарів могла підштовхнути військового до самогубства.

Про цей йдеться в акті комісії.

39-річний кіборг Сергій Кочемазов (позивний Камаз) відмовився повертатися у військовий шпиталь та прийняв вбивчу дозу ліків після спілкування зі співробітниками закладу.

Члени комісії встановили, що факт неналежного поводження з ветераном АТО працівників закладу дійсно мав місце. Йдеться, зокрема, про завідувачку неврологічним відділенням КЗ “Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни” Олену Комарову, яка за висновками комісії, порушувала правила медичної етики.

За результатами перевірки в ОДА рекомендували усунути від виконання професійних обов’язків і направити на переатестацію всіх причетних працівників госпіталю, а також порушити кримінальну справу щодо Комарової.

Департаменту охорони здоров’я ОДА доручено організувати позапланову перевірку лікувального закладу в тому числі умов лікування ветеранів АТО, відповідності медичного персоналу кваліфікації. Територіальному органу Національної поліції України в межах кримінального провадження по даній справі рекомендовано ініціювати проведення посмертної судово-психіатричної експертизи Сергія Кочемазова. Органам виконавчої влади та місцевого самоврядування рекомендують посилити психологічну допомогу ветеранам АТО.

Зазначимо, що поліція розслідує самогубство кіборга за статтею 120 Карного кодексу України (Доведення до самогубства).

Боєць АТО наклав на себе руки після спілкування з лікарями. Він повинен був лягти в госпіталь на черговий курс лікування, але повернувся додому і прийняв смертельну дозу ліків. За словами друзів загиблого, медики заявили Кочемазову, який вп’яте за рік прибув на курс лікування, що в лікарні йому “не курорт і не нічліжка”. Перед самогубством ветеран поскаржився знайомим на образу.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

17 thoughts on “У Херсоні кіборг прийняв смертельну дозу ліків після хамства лікарів військового шпиталю

 • 20 Листопада 2017 о 15:17
  Permalink

  Мозок – такий самий орган тіла, як і нирка чі нога, наприклад. І травма мозку – це медична проблема, а не “придуркуватість” людини.
  Ганьба і сором завідувачу неврологічного відділення.
  Треба лікувати людей, а не звинувачувати їх у тому, що вони захворіли. Це, доречі, ваша робота, за яку ми всі колективно сплачуємо податки.

  • 20 Листопада 2017 о 15:37
   Permalink

   Ганьба і сором завідувачу неврологічного відділення.

   Не зарано звинувачувати? Суду ще не було..

   Треба лікувати людей, а не звинувачувати їх у тому, що вони захворіли.

   А якщо немає чим лікувати? Якщо  обранці вирішили обмежити фінансування охорони здоров”я, що, наприклад, на решту коштів видати собі вугілля чи купити крісла чи ще щось придбати?

   Це, доречі, ваша робота, за яку ми всі колективно сплачуємо податки.

   До речі, всі ми сплачуємо податки згідно Податкового Кодексу, а не лікарям назарплатню. Потім ми обираємо владу, яка вирішує, куди спрямувати ці податки, чи собі до кишені, чи на фінансування державних програм захисту людей. 

   • 20 Листопада 2017 о 15:41
    Permalink

    Якщо ми обираємо до влади таких людей, які, наприклад, “заправляють автівку пальним на 30…60 відсотків від необхідного”, тоді чому винен саме водій коли автівка нездатна доїхати???
    Є відповідь на це просте питання?

   • 21 Листопада 2017 о 12:09
    Permalink

    Пучука, Вы меня простите, но Вы сами частенько обвиняете людей без суда и следствия навешивая им ярлыки. вам не кажется, что у Вас двойные стандарты? Или Вас двое?

    • 21 Листопада 2017 о 12:36
     Permalink

     umoytes
     Пучука, Вы меня простите, но Вы сами частенько обвиняете людей без суда и следствия навешивая им ярлыки. вам не кажется, что у Вас двойные стандарты? Или Вас двое?

     umoytes, не вибачаю. Якщо я бачу як людина вкрала з казни – я називаю його казнокрадом, якщо бачу що людина – кремлебо, то називаю його кремлеботом. Згідно чинного законодавства свідки мають право називати злочинця так як вважають запотрібним. Свідкам це дозволено робити без слідства та суду. Тому не треба брехати, , користувач umoytes.

 • 20 Листопада 2017 о 15:57
  Permalink

  Вина в смерти бывшего бойца данного мед.работника конечно не очевидна, но совковый поход к методам “лечения” ветеранов войны и общение с ними явно совковые. Гнать таких в шею надо,от их беды не меньше, чем от откровенных врагов.

  • 20 Листопада 2017 о 16:14
   Permalink

   saper
   Вина в смерти бывшего бойца данного мед.работника конечно не очевидна, но совковый поход к методам «лечения» ветеранов войны и общение с ними явно совковые.

   Які вимоги до лікарів ставлять керівництво та можновладці (яких ми всі обираємо)таким чином і працюють лікарні.

   Гнать таких в шею надо,от их беды не меньше, чем от откровенных врагов.

   Знову винуватий водій автівки, а не той хто недофінансував поїздку?
   Проженете цих робітників, де возьмете інших, кваліфікованих? У вас є десь чарівне місце, де є гарніші та кваліфікованіші лікарі, які чекають роботи при тих самих умовах?
   Чи може, просто, визнаєте, що таким чином тільки розруйнуєте медицину та залишите всіх інших людей без хочаб таких лікарів?

 • 20 Листопада 2017 о 16:23
  Permalink

  Согласен с Вами! Этих всех грёбаных совков давно уже пора разогнать, даже была уже попытка сделать это, но совок, в нашей стране, даже из пепла возрождается, как птица Феникс.

 • 20 Листопада 2017 о 16:24
  Permalink

  Забыл добавить, благодаря кому возрождается совок : за это отдельная “благодарность” избирателям.

  • 21 Листопада 2017 о 10:56
   Permalink

   Kozak
   А где девалось элементарное человеческое? Опять недофинансирование?

   Тобто, коли ви харкаєте на людей, “справжня-еліта-суспільства”(с)Kozak, до вас оточуючі повинні ставитися по-людськи? 

 • 21 Листопада 2017 о 12:55
  Permalink

  KozakА где девалось элементарное человеческое? Опять недофинансирование?

  До речі, одним з етапів реабілітації учасників бойових дій є зміна його психологічних мотивувань та схем дій на різні роздразники. Для цього різними психологічними методиками оголюється (руйнується) певна структура паціента, та послідовно, методологічно наново будується більш адаптивна до мирного життя структура психіки паціента. У цей час паціент найбільш вразливий для зовнішного впливу, та найбільш непередбачуваний за поведінкою. Будь-яке слово, чи інший подразник, наприклад, навіть, музика з автівки, чи мелодія телефону, можуть в цей уразливий час, викликати непередбачувані дії та наслідки. Саме щоб запобігти цьому повинні бути побудовані спеціальні реабілітаційні центри, де паціенти будуть мати необхыдний рівень опіки та відсторонені від випадкових подразників. Також за для якіснішого та швидшого реабілітаційного впливу використовують методики “аніматорів”. Це коли до паціентів підсіляють дуже гарних психологів, які зближуються з паціентами та використовуючи довіру впливають на паціентів та дуже швидко навчають та привчають до мирного відношення до людей.
  Бо учасники бойових дій були вимушені трансформувати свою психіку за для того, щоб відповідати певним чином на подразники на фронті. Але після бойових дій треба ще раз трансофрмувати цю психіку перебудувавши її на час мирного співіснування з оточуючими людьми
  Але це все (реабілітаційні центри, “аніматори” і таке інше) можливо тільки при достатньому фінансуванні. Також після реабілітаційного центру таких людей треба на деякий час поставити на облік та за рахунок бюджету сплачувати відвідання приватних психологів. Це фінансування забеспечують чи не забеспечують народні обранці.
  Це все треба щоб робилося професійно та якісно, згідно чинного законодавства. І не треба сюди вплутувати людяність чи нелюдяність поводження. Професіоналізм, метедологічність, фінансування, достойне компенсація і таке інше.

 • 21 Листопада 2017 о 15:31
  Permalink

  Пучука Вы опять все перекрутили под свое видение проблемы причем здесь реабилитация?В каком отделение лечился  боец? Снова я напишу о себе и с нова Вы назовете меня лгуном ну да ладно там я подозреваю было  подобное.Я проходил тоже лечение в херсонском госпитале был в травмотологическом отделении хирургии и естественно в неврологии доктора конечно там экстра класса все супер.Поставили меня на ноги. Спасибо им. НО ветеранов всех войн и офицеров в отставке которые имеют право там находится там было не более человек пятнадцати. При этом все три отделения были забиты больными. Кто эти люди?   Гражданские которые проходят лечение за деньги. ВСЕМУ ВЕНОЙ БАБЛО. Пучука и можете мне не отвечать я это пишу не для ВАС свое отношение к ВАМ я выразил и люди здесь не причом . О духовном я писал выше это к тому что иногда и слово лечит а иногда и убивает но вам это не понять госпожа ПУЧУКА.

  • 21 Листопада 2017 о 16:45
   Permalink

   “справжня-еліта-суспільства”(с)Kozak, коли ви звертаєтесь до мене особисто та при цьому кажете, що це не для мене – це має ознаки когнитивного дисонансу. А це означає, що ви досі брешете, бо вас би не виписали з таким психічним захворюванням. Зверніть, будь ласка, на це увагу.

 • 21 Листопада 2017 о 19:56
  Permalink

  Сегодня в Украине отмечается День Гідності і Своди и в этот день я в свой адрес получаю уже неоднократные оскорбление мало того мне ставит медицинский диагноз провокатор. Админ обратите на это внимание.

 • 21 Листопада 2017 о 21:36
  Permalink

  Kozak
  Сегодня в Украине отмечается День Гідності і Своди и в этот день я в свой адрес получаю уже неоднократные оскорбление мало того мне ставит медицинский диагноз провокатор. Админ обратите на это внимание.

  Я чула, що у кремлеботів з’явилася нова тактика ведення дискусій на українских сайтах. Вони спочатку себе видають за героя України, АТОшника, майданівця, бендерівця, патріота тощо, потім публічно принижають опонентів, чим поплюжать ставлення читачів до таких персонажів. Але на завершення, коли їхня тактика добігає кінця, на останок звертаються до модераторів з метою бану опонентів по дискусії.
  Тим самим вони намагаються досягти цілей:
  1. Поплюження уважного ставлення до ветеранів АТО, амйданівців, патріотів тощо.
  2. Поплюження репутації державних службовців України
  3. Поплюження ставлення до державності України
  4. Створення видимості що АТОшнікі, майданівці, патріоти ТОЩО зневажліво ставляться до всіх інших громадян.
  5. Намагаються скласти враження, що АТОшникам, майданівцям тощо все дозволено, а звичайні громадяни України їми залякані.
  6. Як ознака, себе такі кремлеботи назівають елітою, краще обізнаними, найрозумнішими, найпоряднішими тощо, визначаючи таким чино що люди не варті та не гідні суперечити таким “елітарним людям”.
  Тобто роблять все це з метою розгодування ситуації, використовуючи соціальну  різницію різних верств населення.
  P.S.Я вже раніше звернула увагу, звернувшись до “справжня-еліта-суспільства”(с)Kozak (як він сам себе назвав http://www.vizit.ks.ua/smi/uchastnik-ato-mixail-novoselcev-na-tok-shou-rasskazal-o-trudnostyax-s-polucheniem-zemli-v-genicheske/#comment-6228 ) щоб оминав українські сайти, бо тут його вже викрили.
  Але бачимо, що программа дій якщо вона почалася то повинна була завершитись.
  Що ми всі і спостерігаємо.

  • 21 Листопада 2017 о 21:44
   Permalink

   Прошу адміна не видаляти ці коментарі, щоб мати змогу у подальшому звертати увагу інших на практичне застосування кремлеботами нової практики.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: