В організації нападу на Гандзюк Мангер звинувачує генерала СБУ

19:22

Підозрюваний в організації вбивства Катерини Гандзюк голова Херсонської облради Владислав Мангер вважає, що напад на активістку став наслідком протистояння СБУ та поліції на Херсонщині.

Про це він сказав 13 лютого на засіданні суду, який обирає йому запобіжний захід.

Взявши слово, Мангер вкотре заявив, що “не був знайомий із Гандзюк та не мав із нею конфліктів”.

“Мені відомо, що Катерина дійсно співпрацювала зі Службою безпеки та знаходилась у прямому підпорядкуванні генерала СБУ Данила Доценка”, – сказав Мангер.

Він стверджує, що Доценко створив на території області декілька кримінальних угруповувань, які займались вирубкою лісу, рекетом та вимаганням та мав через це конфлікт із поліцією.

(Данило Доценко очолював управління СБУ в Херсонській області з 14 лютого по 22 серпня 2017 року. Зараз працює начальником Департаменту захисту національної державності СБУ).

“Я вважаю, що Данило Доценко організував напад на Катерину Гнадзюк з метою дискредитації органів поліції. Але після того (на що в нас є незаперечні докази) як результатом нападом стали дуже тяжкі наслідки, відбулося фізичне знищення Катерини та використання цієї трагедії в політичних цілях”, – заявив Мангер.

Ще при цьому Мангер стверджує, що Доценко в особистій бесіді з ним “неодноразово повідомляв про свою особисту ненависть до партії “Батьківщина” та Юлії Володимирівни Тимошенко”.

Голова Херсонської облради вказав, що вважає висунуту підозру в організації вбивства активістки “політичним замовленням” та повідомив, що боїться за своє життя.

“Живим я слідству сьогодні не потрібен. Моє фізичне знищення дозволить сьогодні закрити цю справу і знайти.. назвати.. придумати винного. Офіційно заявляю, що не збираюсь закінчувати життя самогубством і якщо зі мною щось станеться, прошу це розглядати як вбивство”, – сказав Мангер.

У середу Шевченківський райсуд Києва продовжує  обирати запобіжний захід голові Херсонської облради Владиславу Мангеру.

 

Обвинувачення просило робити це в закритому режимі, але захист висловився проти. Сам Мангер попросив, щоб процес був максимально відкритим.

Адвокати заявили низку клопотань – серед них, дозволити внести заставу за Мангера.

Звинувачення не заперечувало проти: долучення довідки ОДА з характеристикою на Мангера; інформації з відкритих джерел про декларацію Мангера; його трудової книжки.

УП

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

10 thoughts on “В організації нападу на Гандзюк Мангер звинувачує генерала СБУ

 • 13 Лютого 2019 о 20:12
  Permalink

  Тобто, за словами Мангера, генерал СБУ замовив свою підлеглу, щоб дискредитувати поліцію, через те, що генерал СБУ ненавидить “Батьківщину” Юлії Тимошенко… І при всьому цьому виконавці вбивства вказують на те, що гроші отримали від Мангера…

  Мангер хоча би розуміє, що зі сторони, ці “логічні викладки” Мангера виглядають як сумбур???

 • 13 Лютого 2019 о 20:27
  Permalink

  Адвокати заявили низку клопотань – серед них, дозволити внести заставу за Мангера.

  Якесь цікаве клопотання. Ніби нікому, а ні адвокатам, а ні суду не відомо, що згідно чинного законодавства застава не встановлюється при взятті під варту:
  1) щодо злочину, вчиненого із застосуванням насильства або погрозою його застосування;2) щодо злочину, який спричинив загибель людини;3) щодо особи, стосовно якої у цьому провадженні вже обирався запобіжний захід у вигляді застави, проте був порушений нею.

  17

 • 13 Лютого 2019 о 21:24
  Permalink

  Ну вот всё Пушученька объяснила и стало понятно, что от там в Киеве сидят безграмотные юристы, которым без помощи зала ну никак!. Все должны прямо обзавидоваться, какой у нас есть толмач на все случаи жизни. Не сомневаюсь, что наша всезнайка уже давно вычислила всех виновных. Жаль, что нигде не востребованы ни её всесторонние знания, ни умение всех учить.

  • 13 Лютого 2019 о 22:48
   Permalink

   Що не так? Я нагадала про чинне законодавство і звернула увагу на те що діється щось всупереч.
   Не подобається? Треба мовчати коли йдеться щось всепереч діючому щаконодавству? Чому? Щоб бойовики Мангера сірчаною кислотою не покалічили та вбили?

 • 13 Лютого 2019 о 21:47
  Permalink

  Глядя на СБУшника Пинаева удивляться нечему. Хотя…есть! Наверное адвокаты Мангера зачитываются коментами на  НВ в целях самообразования, ну и по жесткому велению своего подзащитного.) Есть реальная угроза жизни человека и серьезные обвинения. По ходу это мало кого волнует.

  • 13 Лютого 2019 о 22:43
   Permalink

   Skif

   Есть реальная угроза жизни человека и серьезные обвинения. По ходу это мало кого волнует.

   Реальна загроза, тому що Мангер про це розповів? Чим ця загроза реальна? Хтось погрожував чи намагався скоїти замах? Ні. 

   Проте виконавці замаху на Катерина Гандзюк вказують, що саме Мангер організував вбивство через майже 90 діб катування, бо після нападу та  опіками від кислоти постраждала була покалічена, спотворена та постійно страждала до самої смерті

   Тобто спочатку організував, знайшов кілька бойовиків, оплатив напад на одну дівчину. Покалічив. Спостерігав як була покалічені та спотворена. Потроху намагався когось звинуватити. Поліція якось дуже повільно цим займалася, навіть,спіймали когось непричетного. Але коли зверху передали цю справу СБУ, які, задіявши свої можливості за 2 дні одразу встановили виконавців, одразу повернули справу поліції. Яка погана СБУ, мабуть спеціально тягнули…
   Але тепер Мангер розповідає,що винуватий саме генерал СБУ. А як же? Не було би цього генерали ніхто би може і нікого не встановив, а поліція дотисла би того непричетного щоб зізнався і все, справа закрита.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: