Прийнятий тариф на розподіл для АТ Херсонгаз на 109% менше собівартості послуги

Нарешті, за майже  4  роки  безперервної     боротьби  за    виживання   галузі,  НКРЕКП   затвердила    тарифи  на    розподіл    природного газу   для операторів    ГРМ. З   2016 року    через     затягування питання   АТ  Херсонгаз   втратило  понад  300   фахівців  та    понесло   збитки  в сумі  390     млн грн.

  Прийняття   тарифу,   у першу чергу,    буде  спрямовано на покращення умов   праці робітників  – підняття заробітної плати, адже  ситуація із    кадрами через низьку заробітну плату у товаристві сьогодні    вже більше ніж  критична. Дефіцит  складає на   01.01.2020 року  – 30 %.

   З іншого боку  АТ   Херсонгаз не може розрахуватися із    АТ  Укртрансгаз  за    технологічний   газ.  

     Затверджений тариф НКРЕКП  на    транспортування газу    на  109%   менше собівартості    доставки   газу  до споживачів  області. У підсумку  це призведе до    збитків   у 300-315 млн  грн   наприкінці  2020 року та    неможливість переглянути   заробітну  плату  для працівників до рівня  середньої по  галузі.

 Товариство   є одним з  найбільших  платників податків  в регіоні.  Тільки  за  2018  рік   до  бюджети  усіх рівнів було сплачено  понад  55 млн грн.

   Для  якісного обслуговування  267 тис  родин  та  1,5 тис   підприємств та організацій, Херсонгаз наголошує на необхідності  затвердження економічно   обґрунтованих тарифів   з   боку державного регулятора з  метою  підтримки   діяльності галузі та безаварійного, якісного обслуговування  мереж, яке мають  робити   фахівці, що  отримують  достойне матеріальне забезпечення.

АТ   Херсонгаз

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

One thought on “Прийнятий тариф на розподіл для АТ Херсонгаз на 109% менше собівартості послуги

 • 17 Січня 2020 о 15:19
  Permalink

  Так щось таке написали що нічого не зрозуміло.
  1. В Генічеський район газ поступає з Стрілкового, що становить приблизно всього 50 км.
  2. По своїм вулиця мешканці населених пунктів проводили газ за свої кошти та “обов’язково” передали на баланс цим підприємствам. (Короче, за наш рахунок, ці підприємства збільшили свої статки ).
  3. Чому при написанні такої статті не надано розрахунків, щоб кожен користувач газу розумів за що платить. (Може у вас у штаті на одного роботягу 10 начальників з гарними зарплатами.)

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: