У Держпродсоживслужбі попередили підприємців – операторів ринку харчових продуктів

11:55

Відповідно до статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності харчових продуктів», суб’єкти господарювання (юридичні особи, фізичні особи – підприємці, фізичні особи), які провадять діяльність на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності. Це стосується: закладів громадського харчування, магазинів, МАФів та всіх об’єктів, що здійснюють діяльність, пов’язану із переміщенням, зберіганням та реалізацією харчових продуктів.

Державна реєстрація потужностей здійснюється компетентним органом шляхом внесення відповідної інформації до реєстру на безоплатній основі. При цьому потужностям присвоюється особистий реєстраційний номер.

Не пізніше, ніж за 10 календарних днів до початку роботи потужності оператор ринку зобов’язаний подати (надіслати) до територіального органу компетентного органу заяву про державну реєстрацію потужності, у якій зазначаються: найменування, ідентифікаційний код, згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, місцезнаходження або прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків чи серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті), місце проживання оператора ринку, назва (опис) потужності, її адреса, заплановані види діяльності та перелік харчових продуктів, виробництво та/або обіг яких планується здійснювати, вид оператора ринку за класифікацією суб’єктів господарювання, визначеною Господарським кодексом України (суб’єкт мікро-, малого, середнього або великого підприємництва).

Відповідно до статті 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», оператори ринку несуть відповідальність в межах діяльності, яку вони здійснюють:

-виробництво та/або обіг харчових продуктів на потужностях, незареєстрованих відповідно до вимог цього Закону, тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб – у розмірі двадцяти мінімальних заробітних плат; фізичних осіб – підприємців – у розмірі одинадцяти мінімальних заробітних плат.

У Генічеському районі Державна реєстрація потужностей здійснюється шляхом подання відповідної заяви до Генічеського районного управління Держпродсоживслужби ГУ ДПСС в Херсонській області за адресою: м. Генічеськ, пр.Миру,87

Телефон для довідок: 3-30-04

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

загрузка...

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: