У Генічеській РДА разом з фахівцями обговорили питання газозабезпечення району (відео)

Сьогодні у Генічеську за ініціативи голови місцевої райдержадміністрації Андрія Онищенка відбулась прес-конференція з приводу газозабезпечення району у зимній період.

Крім журналістів на прес-конференції були присутні керівники міської та сільських рад Арабатської Стрілки, лікарні, громадськість.

Актуальні та проблемні питання вони могли задати представникам газовидобувної державної компанії “Чорноморнафтогаз” та “Херсонгаз”, яка постачає блакитне паливо споживачам.

Ми працюємо для народу“, – вкотре наголосив Андрій Онищенко та передав слово керівнику відділу ЖКГ райдержадміністрації Еллі Рижик, яка доповіла про нагальну ситуацію з газозабезпеченням та можливі ризики у зимній період.

Далі присутні могли задати свої питання представникам газових компаній.

Вони стосувалися питань видобутки газу, його транспортування та безперебійного постачання, роботи сушильного обладнання та вологого газу, ціноутворення та тарифів, нового газопроводу.

Безперечно, найбільш болючими для споживачів Генічеського району є тарифи на газ. Сьогодні існує незрозуміла ситуація, коли мешканці району платять за місцевий газ у закритій системі, як за імпортний.

Нажаль, “Чорноморнафтогаз” та “Херсонгаз” не мають відношення до формування тарифів, але з отриманих відповідей виникають сумніви, що ситуація зміниться.

Як зазначила на прес-конференції керівник ПАТ “ДАТ “Чорноморнафтогаз” Світлана Нєжнова, видобутий газ обходиться компанії 4000 грн за 1000 куб.м.. На протязі останніх років “Чорноморнафтогаз” вкладує дуже великі кошти підприємства на оновлення виробничої бази, модернизації обладнання. Крім того на наступний рік заплановане буріння нового свердловини. В це призводить до того, що компанія фактично не має прибутку, а зароблені кошти витрачають на виробництво, щоб стабільно забезпечити газом Генічеський район.

А потрібно, ще транспортувати газ до кінцевих споживачів. Тут теж є проблеми. Одна з немалих ділянок газопроводу вже зношена та потребує заміни, але ще не вирішено питання з її власником. За словами головного інженера “Чорноморнафтогазу”, завдяки новому сушильному обладнанню газ у систему подається сухий та волога в нього попадає вже у трубопроводі.

Багато питань спеціалістам міг задати місцевий мешканець Сергій Сівак. Тому часом прес-конференція переходила на фахову розмову.

В кінці зустрічі у Андрія Онищенка поцікавилися ситуацією з новим газопроводом до Генічеська, який мав на мету приєднання до газової мережі країни. Раніше було обіцяно, що будівництво почнеться у 2019 році та завершиться у 2020 р.. Та поки цього не відбулося.

Онищенко запевнив, що ситуацію з новим газопроводом вивчав, та найближчим часом разом з керівництвом облдержадміністрації має намір вирішувати це питання у Києві.

Докладно про прес-конференцію у нашому відео:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

4 thoughts on “У Генічеській РДА разом з фахівцями обговорили питання газозабезпечення району (відео)

 • 13 Листопада 2019 о 21:41
  Permalink

  “Ми працюємо для народу“, – вкотре наголосив Андрій Онищенкo”….Это вопрос изучался и решался предыдущим главой райадминистрации и районными депутатами , но решен не был… Спасибо новому главе , что его поднял…а вот насчет решения по оплате за газ посмотрим. удастся или нет….Это главный вопрос для жителей Геническа и Арабатки , а строительство газопровода чтобы соединиться с газотранспортной системой на сегодняшний день народ особо не интересует, тем более , что собираются пробурить еще скважину….Газа в Украине хватает и платить за чисто украинский газ гораздо будет выгоднее и приятнее для жителей, если конечно ,,слуги народа” об этом побеспокоятся….Ну и конечно думаю никто не будет против подсоединения к газотранспортной системе Украины, если для всех оставят цену оплаты как за украинский газ- пожалуйста пусть жители других регионов пользуются этими ценами, если их конечно сделают….

 • 13 Листопада 2019 о 21:48
  Permalink

  А Нежнова пусть не плачет, все равно никто не поверит в то о чем она говорит и тут не хочется вдаваться в подробности….Пусть не делает из народа дураков и не вешает лапшу на уши как они это умеют….По крайней мере пока еще есть вера и надежда , что навые руководители от ,,слуги народа”этого не допустят!!!

 • 14 Листопада 2019 о 05:31
  Permalink

  “За словами головного інженера “Чорноморнафтогазу”, завдяки новому сушильному обладнанню газ у систему подається сухий та волога в нього попадає вже у трубопроводі.” (с)

  А детальніше можна? Як це у герметичний металевий газовий трубопровід потрапляє волога???

  Хтось зі споживачів у газопровід під’єднав водопровід?

  • 14 Листопада 2019 о 05:39
   Permalink

   Нагадую, що всередині газопроводу газ має тиск, який набагато вищий ніж навкруги. Тому, навіть, якщо припустити, що десь є пошкодження газопроводу – це призведе тільки до витоку газу, але у газопровід волога не зможе потрапити, бо тиск газу набагато більший та постійно підтримується компресорами.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: