“Царська дорога” для володарів пляжів Арабатки (відео)

12:47:28

У циклі розслідувань “Володарі пляжів Арабатки” ми вже розповідали, як всупереч Земельному та Водному кодексам сільрада  села Стрілкового надає ділянки під забудову у захисній прибережній смузі дуже непростим людям.  Ці ділянки пов’язує одна дорога – по вулиці Береговій, на будівництво якої з обласного бюджету цього року виділили більше 85 мільйонів гривень.

Мешканці села цією вулицею не користуються, адже більша частина узбережжя – це пустирі, щоправда, ділянки на них вже надані у власність чи в оренду під забудову. Тому рішення «реконстуювати» вулицю для кількох десятків обраних та сезонних відпочивальників, в той час як у Стрілковому немає жодної асфальтованої дороги, місцеві мешканці вважають несправедливим. Чиновники ж переконують, що дорога сприятиме розвитку інфраструктури села.

“Я громадянин України, що я, не маю права? І ви маєте. Будь ласка”, – так начальниця управління держземкадастру у Херсонській області Наталія Потапкіна  пояснила, як їй пощастило отримати земельну ділянку за 50 метрів від моря: все просто – вона має право. А от всі інші громадяни України – все ж таки ні. У матеріалі “Володарі пляжів Арабатки. Стрілкове” ми розповідали, як вільно трактує закон місцева влада у селі Стрілкове, роздаючи земельні ділянки під забудову у захисній прибережній смузі. Адже тут її звузили до мінімальної ширини пляжної зони – 100 метрів, у яких будувати не можна нічого, крім гідротехнічних споруд. Але депутати Стрілкового на чолі з головою Олександром Пономарьовим читають кодекси по-своєму і надають ділянки не тільки для будівництва баз відпочинку, а навіть для житлових будинків.

На камеру головна земельниця області повідомила, що про це знає і будувати на пляжі і не буде.  «Ділянка для будівництва, але земельна ділянка внесена з водоохоронною зоною відповідно до проекту встановлення прибережної захисної смуги. Водоохоронна зона тут зараз скажу … ну вся земельна ділянка», – зізнається чиновниця. А на питання, що ж вона робитиме на ділянці, на якій не можна нічого будувати, кидає просто феєричну фразу «Просто лежатиму на зємєлькі”.

Наталія Потапкіна, володарка ділянки на березі Азовського моря Фото investigator.org.ua

Просто лежати на власному пляжі – теж непогано. Ось тільки цільове призначення ділянки – будівництво житлового будинку і господарських споруд, саме так, за законом вона має бути використана.

Окрім Потапкіної, серед щасливих власників власних пляжів є і інші посадовці. Анна Добровольська – головний спеціаліст з питань запобігання корупції в Азовській морській екоінспекції, фірма дружини головного податкового інспектора області Сергія Олефіренка і родичі його колег-податківців, фірми депутата облради Альберта Черепахи, дружини віце-губернатора Євгена Рищука  та біглого екс-глави району Сейтумера Німетуллаєва. А також ділянка, надана під вже зведений будинок дружини нинішнього глави Генічеської РДА – Олександра Воробйова.

Всі ці  ділянки високопосадовців та бази відпочинку об’єднує одна деталь – точніше, вулиця. Берегова – перша від моря вулиця Стрілкового  протяжністю більше семи кілометрів.

Дороги тут немає – просто утрамбований автомобілями пісок. Цього року з обласного бюджету  на її «реконстукцію» виділили 33 мільйони гривень. Загальна вартість проекту – 85 мільйонів гривень. Роботи мають закінчити наступного року.

Вулиця Берегова у с. Стрілковому Фото investigator.org.ua

“Те що село не асфальтоване, це факт. Є асфальтований під’їзд до села, є центральна вулиця, засипана щебнем, а всі інші дороги майже піщані. Піщані дороги на Арабатській стрілці мають свою виразність в, так званій, “хвилястості”. Тобто хвилі, які створюються піском, заважають рухатись машині зі швидкістю навіть 30 км/год. Таке відчуття, коли ти рухаєшся такими дорогами, що машина розлетиться на шматки”, – каже Олександр Адамчик, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Олександр Адамчик, заступник голови Херсонської ОДА            Фото investigator.org.ua

Однак великим грошам на будівництво дороги по вулиці Береговій жителі села Стрілкове не зраділи.  Адже головна вулиця села – Центральна – де й розташовані основні адміністративні і соціальні об”єкти та житлова забудова, досі не заасфальтована. Після виходу на  сайті видання «Новий візит»новини про будівництво дороги десятки людей висловили своє обурення:

“…Дорога в том месте не нужна ни одному жителю этого пыльного села… Стрелковое — самое запыленное село в Украине”.

“Как можно вести дорогу там, где она не нужна, сорок лет люди мечтали что у них будет дорога, а их опять обманули причем таким циничным образом!!!”

“Теперь ведь даже ежу ясно, как дёшево продали наше село депутаты на забавки олигархам”.

Місцеві мешканці планують звернення до президента, адже будувати дорогу для кількох десятків обраних та сезонних відпочивальників вважають несправедливим для членів громади рішенням. Місцеві мешканці цією дорогою не користуватимуться.

Голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов, який також мешкає на Береговій, каже, що рішення, яку вулицю  асфальтувати, приймала сільська  рада, яка представляє громаду.

Олександр Воробйов, голова Генічеської РДА Фото investigator.org.ua

“От ви кажете, громада буде проти. Це питання розглядалося на сесії в Стрілківській сільській раді. І депутати, які представляють більшість стрілківської громади, прийняли таке рішення. Будувати вздовж моря треба для розвитку цих територій. Адже усі мають ці території –  і ніхто не будується”, – каже Олександр Воробйов.

Віце-губернатор Олександр Адамчик пояснює: дорога сприятиме розвитку інфраструктури села і дасть можливість збільшити його курортний потенціал.

“Це дорога не просто, щоб зручно їздити – це дорога для стратегічного розвитку цього населеного пункту. Оскільки та територія, що має вихід до моря, майже не розбудовується, бо не має інфраструктури. Якщо громадськість буде проти, то ми будемо вимушені просто перерозподілити кошти у ті проекти, де громади хочуть, щоб в них була дорога. Там де хочуть, щоб був розвиток територій”, – повідомив Адамчик.

Отже, незгодним стрілківцям чиновники виставляють ультиматум: або дорога буде збудована по вулиці Береговій,  або не буде збудована взагалі. Погрози у разі протестів проти будівництва «царської дороги» передати кошти іншому населеному пункту прозвучали і на нараді за участі губернатора Херсонської області Андрія Гордєєва.

Жителька села Стрілкове Лариса Шаймарданова, відома своєю активної позицією із захисту інтересів громади, надала нам свою переписку у  меменджері Facebook із губернатором. Пан Гордєєв написав, що гроші, виділені на дорогу в Стрілковому, переведуть на село Високопілля.

Переписка з головою Херсонської ОДА Андрієм Гордєєвим  Фото Facebook Лариси Шаймарданової

“Ок переведемо кошти на Високопілля!!! А ви міряйтеся і далі” – написав губернатор активістці.

Яких інвесторів привабить дорога у селі Високопілля, поруч з яким навіть річки немає, як і те, чому не можна перенаправити 85 мільйонів на дорогу по вулиці Центральній у Стрілковому,  губернатор не уточнив.

Цікавий нюанс: предметом закупівлі у системі “Прозорро” є  «Реконструкція дороги по вул. Берегова від перехрестя з вул. Центральна до перехрестя з вул. Сиваська в с. Стрілкове». Ось тільки не зрозуміло – що реконструювати, адже по вулиці Береговій дорожного покриття немає взагалі – дорога грунтова, точніше, піщана. Що будуть реконструювати дорожники, заступник губернатора Олександр Адамчик не пояснив. Каже, дорога буде, а з термінологією розберуться.

Олександр Воробйов переконує, що за документами дорогу по вулиці Береговій колись уже будували.

Вулиця Берегова у с. Стрілковому Фото investigator.org.ua

“Якщо ви піднімете колишні малюнки тієї дороги чи фото, ви побачите, що там нічого не було. Потім сільською радою було зроблено попереднє будівництво. Вона була піднята”, – повідомив голова Генічеської РДА.

Виходить, за документами дорога є, але її ніхто не бачить! З подібними поясненнями ми вже стикалися, коли в райдержадміністрації нас переконували, що на розданих ділянках на пустирі у прибережній зоні моря колись була забудова, тож тепер їх можна видяляти під будівництво житлових будинків.

Переможцем тендеру спочатку було визнано фірму  “Дорожник” із Миронівки Київської області. Вона будує пансіонат по сусідству з головою РДА, тобто, по вулиці Береговій!  Але перевірку «Дорожник» не пройшов – і переможцем торгів стало підприємство «Полтавабудцентр».

Аргументація можновладців на користь будівництва дороги до майбутніх маєтків вздовж пляжів містить ще одну алогічну складову. Насьогодні більша частина узбережжя – це  пустир, ділянки на якому уже роздані у приватну власність чи в оренду. Коли почнеться його забудова, дорога може не витримати навантаження будівельної техніки та вантажівок з будматеріалами. Тож коли дорогу добудують – не виключено, що її  треба буде вже ремонтувати.

А зважаючи на кількість порушень законодавства чиновниками у Стрілковому, не виключено, що справжніх  інвесторів лякає не погана дорога, а корупція та вільне трактування закону представниками влади.

 Центр журналістських розслідувань

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

26 thoughts on ““Царська дорога” для володарів пляжів Арабатки (відео)

 • 19 Липня 2018 о 15:01
  Permalink

  Уважаемые авторы статьи и читатели, вы говорите все о том, что дорога эта пойдет вне села, не для жителей?! О чём вы говорите? Вы в селе были? Авторы статьи, руководители ВИЗИТА были в СТРЕЛКОВОМ?! Если были, то знали бы, и это подтвердит каждый ЖИТЕЛЬ села, 70% машин едет по БЕРЕГОВОЙ! Я житель по улице центральная 2**, я не езжу по центральной улице, как и ДРУГИЕ жители главной улицы, мы сразу выезжаем на улицу Береговая, она более укатанная. Поставьте камеры, посчитайте где больше ездят.
  Почему там? Ответ прост, там лучше дорога. И да, асфальт на центральной улице (Ленина), был бы конечно хорош, но не вместе Береговой, а ВМЕСТЕ! Если кто-то из жителей, говорит о том, что дорога новая пойдёт не там, лучше бы их за сдачу жилья налоги платить, тогда было бы две, три дороги по селу.
  А пока дорога идёт там, где платят! Платит пансионат Гренада, Сокол, Голубое Пламя! Где их пансионаты? Гуляет тот, кто платит!
  КТО НА ЦЕНТРАЛЬНОЙ УЛИЦЕ ПЛАТИТ НАЛОГ?! КТО??? Не наглейте, перспектива на Береговой, хотя у меня там НЕТ участка, а лишь на центральной, ОДИН единственный!
  Данные статьи, это явный заказ политиков, которые журналисты легко поддержали, как и любую их затею. Хватит уже прислуживаться! Вы снова хотите Майдана, курс 70 за доллар и вырубку леса далее и далее! ХВАТИТ РАЗВАЛИВАТЬ СТРАНУ! Нет больше врага, чем в собственном доме!
  Если вы все такие хорошие журналисты, такие мастера своего дела, включите камеру, онлайн эфир на youtube, и запись сюда, и проведите ОПРОС жителей, не угодных вам, а БОЛЬШИНСТВА, НУЖНА ЛИ ИМ НОВАЯ ДОРОГА ЧЕРЕЗ СЕЛО ПО БЕРЕГОВОЙ! И УСЛЫШИТЕ ОТВЕТ 90% СКАЖУТ НУЖНА, НА БЕРЕГОВОЙ, И В ЭТОМ ГОДУ!
  Давайте не врать, и не говорить за одного, двух людей! Приезжайте, включайте камеру, стучитесь в двери! ИДИТЕ В НАРОД, А НЕ В СЛУЖЕНИЕ ДЕПУТАТАМ И ЛЖЕ ПАТРИОТАМ УКРАИНЫ!
  Простите, но уже нет сил терпеть то, как убивают нашу страну, разваливают, лишают нас Донбасса, Крыма, и всей страны. И лишают нас её предатели в собственной стране! Как же жаль, что всех вас не посадить в тюрьму, журналистов, депутатов, по статье – измена Родине, измена Украине!
  И вопрос, кому служите? Назовите имена в Москве, Брюсселе. НАЗОВИТЕ! УЖ ТОЧНО НЕ УКРАИНЕ!

  И ещё раз главное по тебе:
  90% ЖИТЕЛЕЙ ХОТЯТ АСФАЛЬТ ПО СЕЛУ, И НЕ ПРОТИВ, ЕСЛИ ОН БУДЕТ НА БЕРЕГОВОЙ, ТАМ, ГДЕ ПЛАТЯТ НАЛОГИ! ТОЧНА! БУДЕТЕ СПОРИТЬ? – ТОГДА ВСЕ ВЫ ИЗМЕНЯЕТЕ РОДИНЕ, И БОГ ВАМ СУДЬЯ, И СБУ!

  • 19 Липня 2018 о 23:04
   Permalink

   Благодаря нашим двум бывшим районным депутатам Панфиловой Светлане Николаевне и Карабут Марине Платоновне мы имеем очень хорошую дорогу до села. Колоссальных усилий стоила им дорога, которой ВСЕ МЫ пользуемся до сих пор. И ни одного погонного метра с тех пор не добавилось, а попытки были и деньги списывались(считай, разворовывались).Если верить Воробьёву, то у нас на бумаге ещё в селе есть дороги, вот только по факту их нет.И абсолютно правильное утверждение о том, что по селу ездить просто невозможно, потому и ездят машины понад дворами. А про Береговую улицу надо несведущим людям правду говорить. Чем она укатана?. Да если бы п-т “Сокол” ежедневно не гладил её треугольником из металлических труб , прицепленным к трактору Валерия Чеботаря – ага, смогли бы вы хоть кто-нибудь проехать по этой стиральной доске. Даже ваши джипы бы рассыпались. Но что интересно, этого не ощущает и глава РДА, выезжая на импровизированный автобан, т.к. погладить дорогу успевают до 7-30 ежедневно без выходных как раз до поворота к его фазенде.Согласна, что оздоровительные учреждения должны участвовать в развитии инфраструктуры села. Они и участвуют, ещё и как. И в этом нет никакой заслуги совета, нет нормальных партнёрских отношений. А про честных владельцев зем. наделов скоро скажут своё слово правоохранители.И большой вопрос в том, что они больше делают – платят в бюджет или тянут из него. Приводила пример, повторюсь На сессии выделяли 3тыс. грн на экспертизу проекта по освещению прохода к морю, а деньги на сам проект один “мохнатый дядька” должен был пробить. Ну и слава богу. Позже становится известно, что деньги в сумме более200тыс грн из облбюджета пробил дядька Воробьёв на освещение прохода в направлении к его личной фазенде. А будет считаться, что деньги выделены на освещение села Стрелковое. Также и с дорогой. Объездная дорога тоже очень нужна, но сначала позаботьтесь о населении. Так рьяно отстаивать приоритет дороги для сомнительных налогоплательщиков может только тот, кто живёт здесь недавно и не знает, сколько мы хлебнули с бездорожьем. А валить всё в кучу – предательство, любовь к Украине и пр. пр – это всё к чему? Есть наглядный пример как в Счастливцево публично рассматривают важные для громады вопросы и там есть много сложностей, но село постоянно развивается. Нам же все мешают.И у Воробьёва хватило наглости заявить, что деньги выделяли под любую дорогу, но именно депутаты сделали такой выбор. А ни депутатов ни голову никто и не спрашивал, они тупо выполняли указание свыше в интересах самых добросовестных налогоплательщиков. Была на этих сессиях и знаю, что говорю. Да, депутаты очень много приняли преступных решений. Пришло время в этом разбираться. Благодаря журналистам, за что им спасибо.Противореча главе РДА губернатор чётко дал понять, что если дорога не Там, то нигде. Поэтому и готовим обращение в более высокую инстанцию.И не нужно вводить людей в заблуждение.

   • 20 Липня 2018 о 06:19
    Permalink

    А может лучше начать говорить о дальнейшем строительстве дорог по селу? Давайте развивать село а не издеваться над ним в свое удовольствие

  • 20 Липня 2018 о 16:00
   Permalink

   сэофозов……не будь смешным и не бреши…твою брехню легко проверить и каждые не зная тебя лично посмеётся над тобой….сеофазов . когда будет видна перспектива на береговой . уже будет новое поколение…этак лет через 50

  • 20 Липня 2018 о 17:32
   Permalink

   Красиво и пламенно ,но если люди не отстоят свое право жить достойно уже сегодня, то следующий указ вашего патриция будет “О праве ГОСПОДИНА на первую брачную ночь”!!! Хотя чё я парюсь ,чем больше у вас в Стрелковом г… на,тем больше у нас в Счастливке бабла!!!

 • 19 Липня 2018 о 15:29
  Permalink

  Приведённые аргументы в защиту дороги до Царского села ой как знакомы, звучат с одной методички. И никто не оспаривает, что и на Береговой, как и на многих других, как и на убитых ещё не везде асфальтированных улицах Геническа асфальт был бы очень хорош. Но неоднократно вложенные гроши в проект и попытки начать строить по центральной улице заканчивались пшиком. А тут, где задеты интересы господ, все предыдущие проекты с уже потраченными вложениями – куда подальше и начинаем по новой с нуля. И во многом соглашусь, здесь же это и подтверждается – дороги в селе нет. Поэтому она и нужна. Людям, здесь живущим.А какие сходки умеют проводить в Стрелковом в оцепленном здании ДК людьми с оружием и в брониках – есть фото и видеоподтверждение. Строительство же дорог якобы для села – накатанная схема властьимущими – вспомните пример Рыщука, строившего дорогу за госбюджет до своего конячьего элитного клуба. А теперь приверженцы таких элитных клубов разводят здесь истерику.Правильно, что дороги нужны везде и вместе, но приоритет отдают тем, кто незаконно дерибанит землю и подминает законы под себя. Люди устали жить в пыли. Весь транспорт уйдёт за село. Кому будет лучше?

  • 19 Липня 2018 о 23:02
   Permalink

   не уйдет транспорт за село . как пылили так и будут пылить . вся инфраструктура на центральной . весь соцкультбыт в селе . ну и жизнь разгульная за селм о всего три месяца . остальные девять вместе с теми тремя в селе . в данный момент хожу на пляж через Береговую . вижу там чедко одну две машины в час . вся жизнь в центре .
   предлагаю в Геническе распахать Стометровку , ну можно еще и пр.Мира , ту же Центральную , будем ездить только по Колхозной , 40 лет , и т.д.

   • 19 Липня 2018 о 23:18
    Permalink

    По весне водители маршруток , высаживая людей с тяжёлыми вещами в центре, не желая ехать до конечной остановки даже за доплату, говорили, что будут ездить там, где будет дорога. И их можно понять, бездорожье убивает их транспорт, а ремонтировать приходится им за свой, а не наш или головы счёт. Да и троллейбусы ж на Керчь там пойдут.Обидно. А ПАПик наш после своего позора в Херсоне злой как чёрт и готов любого порвать на заготовки для канатной дороги. С бюджета ему на эти причуды вряд ли денежки дадут. Хотя как знать, он обладает удивительным свойством раскручивать интриги и подставлять других людей. По крайней мере, пока ещё он от ответственности уходил. Пора и ответить.

    • 20 Липня 2018 о 07:00
     Permalink

     shaimardanova

     Да и троллейбусы ж на Керчь там пойдут.Обидно.

     Російською: “Обидно – когда видно”. А с. Стрілкове показувати нема чого. Тому не переймайтеся. Ось коли всі гуртом черговий раз покличете собі в село окупантів, ось тоді буде, що показувати!!!

     У вашого села тільки це може викликати згуртованність мешканців. А дорога… Хотіли би наспрравді дороги – будували би дороги. Але ж мешканці села, у своїй більшості прагнуть іншого… Іншої столиці, іншого президента… Іншу військову присутність…

     • 20 Липня 2018 о 19:10
      Permalink

      У вашого села тільки це може викликати згуртованність мешканців. А дорога… Хотіли би наспрравді дороги — будували би дороги. Але ж мешканці села, у своїй більшості прагнуть іншого… Іншої столиці, іншого президента… Іншу військову присутність…

      То може Ви щось кокнретне зпропонуєте? конкретні дії, а не оця “старая пєсня о главнам” по сепарське Стрілкове. Про це і так всім відомо. Які пропозиції? Давайте перекриємо кисень тим місцевим, хто ще хоч за щось там б’ється? Так завтра ж Генічеськ приєднається до “молодї та незалежної” Стрілківської Республіки і отоді подивимось – а що ж гуртує вас.

      • 20 Липня 2018 о 20:15
       Permalink

       Мусор_на_пляже

       То може Ви щось кокнретне зпропонуєте? конкретні дії, а не оця «старая пєсня о главнам» по сепарське Стрілкове. Про це і так всім відомо. Які пропозиції?

       Я вже пропонувала конкретні дії стрілковчанам раніше. Але це в с. Стрілкове майже нікому не сподобалося:

       1. Визнати, що у 2014-му році 80% мешканців були за росію проти України. В цьому немає нічого поганого, бо при розмовах стрілковчани цим пишаються. Тобто із задоволенням зраджують Україні, себе позіціонують послідовниками справи Леніна, Сталіна, Брежнєва, хутіна. Тобто Кремль руліт! – Україна (якесь погане слово). Якщо буде визнання, а також каяття тоді буде що виправляти. А до того моменту будуть продовжувати і надалі варитись в своєму ватному кремлеботовському болоті.
       І до речі, не треба це робити публічно чи ще якось. Нехай хоча би для себе відверто визнають, що таке було і це дуже погано.

       2. На виборах до влади обирати прядних та розумних людей. Підтримувати цих людей і після виборів. І не тільки морально. Бо якщо ці люди будуть виправляти все те, що наробили раніше при владі шахраї, крадії, корупціонери та зрадники – цим порядним людям буде дуже потрібна допомога громади. А ще треба погодитись, що порядні та розумні люди при владі повинні отримувати достойну їх зарплатню. Тому, якщо цим людям підвищити зарплату у кілька разів – це надасть ще більшого мотивування розгрібати все лайно громади за ці всі роки радянські та пострадянські.
       Треба розуміти, що розумні та порядні люди завжди знайдуть собі роботу, бо бізнесмени різних рівнім із задоволенням таких шукають та пропонують дуже гарні умови. Громада повинна запропонувати кращі умови, бо цим людям при роботі на посадах прийдеться протистояти иафіозним кланам, корупціонерам, саботажу, підставам від людей “сім’ї”.

       3. І саме найголовніше, шукати серед своєї громади саме таких порядних та розумних. Намагатися умовити їх отримати владу та займатися розгрібанням вього цього лайна, та допомогти утворенню справжніх (а не брехливих як зараз) гарних, прозорих умов для інвесторів.
       Інвестори – це головний показник ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ!

       Наприклад, не вміє село та громада будувати гарну автозаправку. Зробітт умови, з’явиться той хто вміє та побудує автзаправку. Він посне заробляти. В селі з’явиться своя автозаправка. В бюджеті села з’явиться шалений акциз. Робочі місця. А щоб не було монополії, зробити у ови для того, щоб з’явився конкурент. Буде ще краще. І таким чином робити в усіх галузях.
       Це якщо коротко.

       • 20 Липня 2018 о 22:50
        Permalink

        1. Визнати, що у 2014-му році 80% мешканців були за росію проти України.

        Тут незрозуміло – в чому тут дія? ну визнали, а далі що? Маріуполь хай тоже визнає це, наприклад. і?

        2. На виборах до влади обирати прядних та розумних людей.

        В нас багато людей вважають Тимошенко порядною та розумною. і?

        Громада повинна запропонувати кращі умови,

        та в нас Прем*єр міністр на днях заборонив на державному рівні стимулювання держслужбовців, бо наші пересічні громадяни позаздрили керівництву Нафтогазу – забагато премії менеджери отримали, ага. Трохи хресну ходу не влаштували. А Ви зараз за село кажете, в якому відсотків 80 – сєпарів.
        Стосовно третього пункту – ось є Плохушко в сусідньому селі, об*єктивно – він свої села розвиває (хоча Приозерне та Генгорка не дуже задоволені своїми покращеннями). Але згадаймо про децнтралізацію яка там успішно закінчилася…нічим. І Стрілкове сидить тепер по вуха у амброзії і чварах.
        Знову ж таки – це констаттація фактів і переливання з пустого в порожнє. А реальний план дій ніхто “народити” не може.
        От я й питаю – чи є сенс гнобити місцевих активістів, які хоч щось там роблять, якщо нема чого запропонувати.

 • 19 Липня 2018 о 19:53
  Permalink

  Дорога будет проходить там ,где баре решили и никаких изменений не будет, а лет через ….дцать и центральную улицу заасфальтируют или тротуарной плиткой уложат, остаётся “немножко подождать”.

 • 20 Липня 2018 о 06:04
  Permalink

  Люди ау! Вы люди или вредители?В Стрелковом будет дорога!Ура! В сезоне 2019 СЕЛО СТРЕЛКОВОЕ будет с дорогой! Для меня и всех кого я знаю это праздник. Жители района и г.Геническ порадуйтесь за нас и двигайте свое развитие. Хватит указывать нам как жить и что делать. Нас увидели и услышали и помогают нам развиваться,а таким как шаймарданова никогда никто не уходит даже можно не стараться. Село ей не нужно. Дорога по Береговой уже почти привычно стала основной,пусть и не центральной,по которой можно попасть и на источник и на трассу. Спасибо пансионатам,которые работают на благо села и гладят ее. А истинные патриоты поддержат строительство дороги и будут жить в нормальном курортном селе а не на окраине цивилизации.

  • 20 Липня 2018 о 06:08
   Permalink

   777
   Люди ау! Вы люди или вредители?

   Розумієте, тут така справа… Іноді не вдасться відокремити одних від інших, бо люди можуть бути в одночас і шкідниками теж. Особливо, якщо зрадники.

  • 20 Липня 2018 о 08:05
   Permalink

   а что , по Центральной нельзя попасть и на трассу и на источник…

   кстати , на Береговой живут всего две семьи—ДОКТОР и ЗУБНОЙ ВРАЧ …на Центральной 80% населения деревни

  • 20 Липня 2018 о 19:11
   Permalink

   Люди ау! Вы люди или вредители?В Стрелковом будет дорога!Ура! В сезоне 2019 СЕЛО СТРЕЛКОВОЕ будет с дорогой! Для меня и всех кого я знаю это праздник.

   та вам ссы в глаза – всё Божья роса..

 • 20 Липня 2018 о 13:36
  Permalink

  Придатели,воры да вообще глубоко заблудшие люди – не когда не смогут что либо развить … Я о нынешних (просителей) провителей с.Стрелковое и о их соратниках , да и не только в с.Стрелковом ….

 • 20 Липня 2018 о 15:55
  Permalink

  опять кто-то умело брешет . будувалы и пыднымалы не Береговую , а которая ближе к селу от береговой, она и сейчас поднята и засыпана радиоактивным щебнем… береговую никто никогда кроме грейдерования не делал…вот такие брехуны у нас чинуши

 • 21 Липня 2018 о 00:29
  Permalink

  Мусор_на_пляже
  1. Визнати, що у 2014-му році 80% мешканців були за росію проти України.

  Тут незрозуміло — в чому тут дія? ну визнали, а далі що? Маріуполь хай тоже визнає це, наприклад. і?

  Ні, не визнали. Спочатку треба визнати.

  2. На виборах до влади обирати прядних та розумних людей.

  В нас багато людей вважають Тимошенко порядною та розумною. і?

  Ви запитуваши про с. Стрілкове. Не треба пересмикувати. Обирати порядних та розумних серед своїх, тих кому не байдуже на вас, ваших дітей, майбутнє села.

  Громада повинна запропонувати кращі умови,

  та в нас Прем*єр міністр на днях заборонив на державному рівні стимулювання держслужбовців, бо наші пересічні громадяни позаздрили керівництву Нафтогазу — забагато премії менеджери отримали, ага. Трохи хресну ходу не влаштували. А Ви зараз за село кажете, в якому відсотків 80 — сєпарів.

  Знову пересмикуєте. Я кажу про село Стрілкове. Я не кажу що треба робити з менеджментом “Нафтогазу”. Ви запитували про с.Стрілкове.
  Я не казала про сепарів. Я казала про колабораціоністів. Якщо не розумієте різниці, тоді спочатку вивчить хоча би це, щоб в подальшому не плутати.

  Стосовно третього пункту — ось є Плохушко в сусідньому селі, об*єктивно — він свої села розвиває (хоча Приозерне та Генгорка не дуже задоволені своїми покращеннями).

  Об’єктивно шроші на піар твєї сільради з’явилися після того як у канадського інвестора взялт гроши за 20 га землі, а потім його кинули, не надавши того, за що він заплатив.

  Але згадаймо про децнтралізацію яка там успішно закінчилася…нічим. І Стрілкове сидить тепер по вуха у амброзії і чварах.
  Знову ж таки — це констаттація фактів і переливання з пустого в порожнє. А реальний план дій ніхто «народити» не може.

  А навіщо вам план дій, якщо діяти не плануєте. На любий план почнете перепитувати: ” … , і?”, чи ” і що далі”?
  Чи згалувати Тимошенко, чи Нафтогаз, чи ще щось, що жодним чином не торкається с. Стрілкове.

  От я й питаю — чи є сенс гнобити місцевих активістів, які хоч щось там роблять, якщо нема чого запропонувати.

  Тобто ви це запитуєте тепер? А навіщо тоді спочатку запитували про план дій? Щоб пересмикувати та самому погнобити?
  Ну, тоді у себе перепитуйте.

  Рекомендація #1 досі актуальна. Допоки самі не визнаєте, що зрадили Україну – завжди будете виправдовувати чимось іншим ту халепу, в якій опинились.

  • 21 Липня 2018 о 10:39
   Permalink

   Рекомендація #1 досі актуальна. Допоки самі не визнаєте, що зрадили Україну — завжди будете виправдовувати чимось іншим ту халепу, в якій опинились.

   Короче, Ви сильні теорії, зрозуміло. Я питаю про конкретні кроки, які б допомогли селянам повернути село на краще. А Ви кажете – хай визнають що вони сєпари. Який зв*язок? Чи просто то Ваше особисте, Вам просто кортиьт щобвони то визнали? А далі що?
   Питаю про конретні пропозиції – яким чином примусити голову зайнятися реальним благоустрієм села? Можливо, людям потрібна допомога у створенні там громадської організації, громадської ради як контролюючого органу. Ще актуальними є консультації правозахисників та юристів – як межах чинного Законодаства громадяи можуть відстоювати свої права, впливати на корупційні рішення (спочатку тре довести корупційну складову, звичайно). І так далі.
   А оце – вони мають визнати, вони мають хороших людей знайти… Що таке – хороша людина? Поняття геть не об*єктивне.
   А якщо взяти до уваги, що Ви бачите в них 100% запроданців, то стає незроумілим – що Ви взагалі можете запропонувати окрім як –

   1. Визнати, що у 2014-му році 80% мешканців були за росію проти України.

   Ось вони навіть на вулиці це визнають. Щось змінилося? Ні. Закон проколаборацію не прийнятий, офіційно за побутовий сепаратизм можна лише отримати розмову з СБУ і все. Тому уяіть собі, що окрім емоцйних закликів – визнайте, що ви – зрадники! – потрібно щось ще. Але, задється, що це у Вас щось особисте тут до жителів Стрілкового. Тому поки що далі емоцій йти не спроможні.
   І ще- не потрібно розлядати Стрілкове у відриві від всього того, що відбувається в країні. Стрілкове зі своїми серйозними проблемами – це замкнена система, а замкнені системи не здатні до змін зсередини. Це вже з розряду “учітє матчасть”, як то кажуть.

   • 21 Липня 2018 о 12:53
    Permalink

    Відповіді на ваші питання виходять за рамки обговорення новини. Тому відповідь на це питання я надам в іношому обговоренні. За посиланням: http://www.vizit.ks.ua/informaciya/lyudi-zhaluyutsya-na-musor-v-sele-strelkovoe-na-arabatskoj-strelke/#comment-11882
    далі продовження шукайте там.

    • 22 Липня 2018 о 09:01
     Permalink

     ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ как преобразилась цетральная улица в Счастливцево и какой зачуханой осталась улица внизу ,по которой мы там раньше ездили до появления дороги в центре , хотя инвесторов на нижней улице пруд пруди…благодаря благоустройству ЦЕНТРАЛЬНОЙ улице в Счастливцево появилось немеряно отдыхающих

     н е к о т о р ы е в Стрелковом ждут чуда , на ул. Береговой , от каких-то пока неизвестных инвесторов…ну ладно , вдруг произойдет чудо , и ЧТО , основной массе жителей и их будущим поколениям так и продолжать пыль глотать радиоактивную

     сегодня в 15 — 00 намротив магазина МИШАНЯ сходка жителей по поводу дороги…

     приглашаем представителей ВИЗИТА

 • 22 Липня 2018 о 09:03
  Permalink

  ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ как преобразилась цетральная улица в Счастливцево и какой зачуханой осталась улица внизу ,по которой мы там раньше ездили до появления дороги в центре , хотя инвесторов на нижней улице пруд пруди…благодаря благоустройству ЦЕНТРАЛЬНОЙ улице в Счастливцево появилось немеряно отдыхающих

  н е к о т о р ы е в Стрелковом ждут чуда , на ул. Береговой , от каких-то пока неизвестных инвесторов…ну ладно , вдруг произойдет чудо , и ЧТО , основной массе жителей и их будущим поколениям так и продолжать пыль глотать радиоактивную

  сегодня в 15 — 00 намротив магазина МИШАНЯ сходка жителей по поводу дороги…

  приглашаем представителей ВИЗИТА

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: