На Генічеському полігоні твердих побутових відходів помер чоловік

16:47:24

«Вчора, 11 квітня, після обіду на робочому місці помер працівник Генічеського полігону ТПВ — 40-річний Сергій К., — написав сьогодні один з генічеських сайтів. — За свідченнями співробітників, Сергій вже декілька днів скаржився на болі в області серця. За попередньою інформацією, саме проблеми з серцем і стали причиною смерті. Без годувальника залишилися дружина, малолітня дочка і син-старшокласник».

Після цих слів автор тексту звинуватив у смерті генічанина відсутність «нормального механізму профоглядів» і… міністра охорони здоров’я Уляну Супрун особисто!

За словами завідуючого Генічеської станції екстреної медичної допомоги і медицини катастроф Валерія Дронова, дана інформація не відповідає дійсності. У всьому, крім одного: смерть дійсно була зареєстрована.

«Він не був працівником полігону, — розповів «НД» Валерій Іванович. — Там чоловік просто збирав пляшки. Спочатку працівники бачили його за цим заняттям, а через деякий час знайшли мертвим. Вони і викликали «швидку». Приїхавши, наша бригада констатувала смерть».

Те, що померлий не був працівником полігону, підтвердив автору цих рядків і міський голова Олександр Тулупов. «Думаю, це вигадки», — прокоментував він. Щоправда, для чого ця історія була вигадана, здогадатись важко. Хоча у погоні за сенсацією деякі наші колеги і не на таке здатні.

Андрій БЕЙНИК «Новий День»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: