Першу в Україні малопотужну радіочастоту отримає Рикове

20:49:37

Про це розповів ліцензіатам області член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський під час спілкування сьогодні в обласній державній адміністрації.

 Він повідомив, що 18 травня Національна рада ухвалила рішення про оголошення конкурсу на мовлення з використанням вільних радіоканалів у різних областях України. Загалом на конкурс буде виставлена 21 FM-частота обсягом 24 години на добу.

 «Херсонщина не просто увійшла до переліку виставлених частот на конкурс. Першу малопотужну радіочастоту 87,9 FM потужністю 0,01 кВт отримає смт Рикове Генічеського району», — зазначив Сергій Костинський.


 Член Національної ради звернув увагу, що цей конкурс має на меті дати імпульс розвитку місцевому радіомовленню. Крім того, конкурс дасть можливість реалізувати перші кроки в рамках проекту розвитку мовлення громад з використанням малопотужного FМ-мовлення.

 «Нацрада не наполягає на участі місцевих мовників в конкурсі тільки на отримання малопотужних частот. Обирати потужність ліцензіат може виходячи з власних потреб і діапазону подачі сигналу, але саме для місцевого радіо такі частоти стануть найприйнятнішим способом трансляції власних, цікавих для містян, радіопередач», — зауважив Сергій Костинський, який курує питання теле- та радіомовлення на території прикордонних областей держави, в тому числі й Херсонської, та у Східних областях України.


 Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко звернув увагу на те, що аби на частотах мовили саме місцеві мовники, у якості запобіжників слугуватимуть вимоги до програмної концепції, які передбачають 15% інформаційних передач місцевого значення і дозвіл ретранслювати лише програми НСТУ.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

1 Комментарий на "Першу в Україні малопотужну радіочастоту отримає Рикове"

сообщить
Сортировать по:   новые | старые | популярные
Viktor
Участник

Ух ты. Это хорошо. А оборудование ? Или кто заплатит тот и музыку будет заказывать.

wpDiscuz

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: