3 лютого у Мінрегіоні вирішать, якою буде ОТГ у Генічеському районі

загрузка...

Завтра, 3 лютого, у Міністерстві розвитку громад і територій відбудуться зустрічі щодо формування перспективних планів областей.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Очікуються, що саме завтра сформують остаточний перспективний план ОТГ.

За повідомленням, Херсонщину розглянуть о 14:00.

У Генічеському районі будуть очікувати, чи підтримають у Мінрегіоні окрему ОТГ Арабатської Стрілки,або чи залишиться район у складі єдиної громади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

6 thoughts on “3 лютого у Мінрегіоні вирішать, якою буде ОТГ у Генічеському районі

 • 2 Лютого 2020 о 15:42
  Permalink

  На мою думку, найкращий варіант – це поділити Генічеський район на 4 чи на 5 ОТГ.

  Проте, треба згадати, що ОПГ можновладців, які себе самі називають “сім’я”, настільки довго розграбовувала Генічеський район, що окрім м. Генічеськ, всі інші населені пункти району взагалі не розвивалися (тільки деребанили бюджет та землю), тому інфраструктур в них не развита. Тому всі ОТГ, окрм ОТГ, куди входитеме м.Генічеськ, виявяться неспроможними для обслуговування своїх мешканців. Як би не волали постійно корумповані можновладці з усіх інших нас.пунктів. Брешуть, щоб залишитись при владі. Це факт.
  Саме це є головною причиною утворити єдине ОТГ з центром в м.Генічеськ. І саме це відомо Плохушко, бо він сам був присутнім на обговоренні “наверху”. Саме це йому казали в Києві. І саме цікаве, що саме з цим він погоджувався. Бо гроші не брешуть. Бо статистика спроможності обслуговувати не бреше. Але на публіці Плохошко прикидається до останнього. До речі, під час останнього візиту голови ОДА Гусєва, саме про це йшла мова. Але Плохушко просто валяв дурня. Можете сами передивитьсь відео та впевнитись. Все це вочевидь.
  http://www.vizit.ks.ua/uncategorized/gusyev-poobicyav-donesti-do-kiyeva-poziciyu-meshkanciv-arabatki-po-otg-ale-rishennya-prijmaye-ne-vin-videofoto/

 • 2 Лютого 2020 о 18:11
  Permalink

  Самое интересное, что все что можно было прива(х)тизировать в Счастливцево и Стрелковое уже свершилось. Так что простому жителю от этого деления на ОТГ особых изменений в жизни и ведении мелкого бизнеса не предвидится (что к стати в нашем регионе дает большинству населения выживать ) . От перестановки слагаемых сумма не меняется.

  • 2 Лютого 2020 о 19:53
   Permalink

   Украиночка Геническа, не все. Ще залишився бюджет громади, який постійно поповнюється грошима, які сплачиють громадяни через податки та збори.
   Ще залишилася земля, якою не може розпоряджатися а ні Пономарьов, а ні Плохушко. І якої можне буде розпоряджатися, якщо Стрілківська сілрада об’єднається із Щасливцевською сільрадою у ОТГ. Це земля за межами сіл.
   Ще залишилося почекати, коли сплине термін давнини на злочини, які вони скоїли під час свого головування.
   До того ж, якщо вони залишаться при владі, тоді зацементують розвиток своїх громад. Зараз “сім’я” викачує гроші з усіх сільрад району. та підкидає одній Щасливцевській, щоб складати враження мешканців ніби Плохушко прям великий господарь. Це вся для того щоб наступні 5 років теж залишитись при владі, розкрадати, тощо, завдяки виборчим голосам дурнів, які в це повірили. 😉

   • 2 Лютого 2020 о 20:19
    Permalink

    І ще є комунальні підприємства, які теж із задоволенням можновладцями при(х)ватизуються. Бо насправді вони прибуткові. Але при цих можновладцях вони збиткові. Це було би вочевидь, якби був відктритий та опублікований детальний фінансовий звіт. 😉

 • 2 Лютого 2020 о 21:07
  Permalink

  Puchuka!Вы не впервые делаете детальный “расклад” для жителей очень много происходящего в городе и районе, чтобы каждый хоть немного задумался : за кого он голосует и какое в результате этого голосования его ожидает будущее, но… народ упорно продолжает верить в сказки рассказываемые кандидатами “куда угодно” и заказные статьи большинства СМИ района, поэтому, не буду мудрить: маемо тэ, що маемо. Аминь.

 • 3 Лютого 2020 о 06:36
  Permalink

  Pushuka, не-то-что-бы детально разжевывает , а уже чутьли не кричит : ” Люди ! Очнитесь! Откройте свои глаза , и посмотрите вокруг себя! Включите же на конец свои головы и свой потенциал! Думайте , задумывайтесь и размышляете та наконец! К чему приводит не правильный выбор ?!.. . И какие последствия от этого .. . Всё начинается с каждого из нас. И всё зависит от каждого из нас.
  В развитом мире ценна каждая личность, каждый индевидиум уникален в каждом из нас заложен какой либо потенциал , и у всёх нас есть свои дары и таланты.
  И поэтому мнение каждого из нас очень важно , и всегда влияет на окружающий нас мир.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: