Александр Воробьев предлагает не собираться на новый Майдан, а использовать пример Генического района

Глава Генической райгосадминистрации и участник Революции Достоинства Александр Воробьев предостерег от нового Майдана. Кроме того Воробьев предложил использовать пример Генического района, как рационально проводить ценное время.

 Об этом руководитель Генического района написал на своей странице в Фейсбук после посещения спортивного турнира по дзюдо памяти Героев Небесной сотни в Стрелковом.

“Брати і сестри ! Не піддавайтеся на провокації збиратися на новий Майдан. Поки не звільнимо окуповані території, не час з’ясовувати хто кому “Рабинович”. Будь-якими протистояннями скористається ворог.

 Пропоную на нашому прикладі, використовувати цінний час для України, більш раціонально, виховуючи патріотизм серед населення. Сьогодні (18 февраля – НВ), в безпосередній близькості з російським окупантом, в селі Стрілковому Генічеського району Херсонської області проходить вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Місцеві жителі дивляться хронологію подій, з розповідями учасників Революціі Гідності трьох річної давності.

 Захід проходить за підтримки змагань з дзюдо серед юнаків та дівчат. Атмосфера дуже зворушлива. А хто б знав, як нам тут необхідна консолідація і спокій!”, – написал Воробьев.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 • 12
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

20 thoughts on “Александр Воробьев предлагает не собираться на новый Майдан, а использовать пример Генического района

 • 19 Лютого 2017 о 10:48
  Permalink

  Шановний ВІЗІТ, не зрозуміла, а де новина, як вчора пройшов День Народження у одного Вельмишановного Журналіста Генічеського району?22

 • 19 Лютого 2017 о 11:00
  Permalink

  З приводу слів Воробйова – після революції 1917-го року,більшовики, які захопили владу, теж переймалися, щоб народ, дивлячись на зубожіння, не скинув їх геть. Більшовики іменували таких людей ворогами революції, контр-революціонерами. Скорочено – “Контра”. І на цю “контру” здійснювались палювання з метою знищення.
  Цікаво, як майданівців назвуть в цей раз? 😉

 • 19 Лютого 2017 о 11:12
  Permalink

  Олександ Воробйов, тільки чесно, що за два роки вашого правління в Генічеському районі було зроблено для генічан?
  .
  Крім додаткових поїздів (які з’явилися за участі багатьох людей, серед яких були і ви) більше нічого. 
  .
  Але подорожчало вугілля, газ, електроенергія.
  .
  Збільшились податки.
  .
  Ви, Олександр Степанович – координатор силовиків.
  .
  Злочинність за ваше правління зменшилася?
  .
  Коррупція за ваше правління зменшилася?
  .
  Що ви модернізували?
  .
  Яких інвесторів привели?
  .
  😉
  Олександ Воробйов, вам не здається, що ви вкрали у розвитку Генічеського району два роки життя. Вкрали час у всіх нас. 😉

 • 19 Лютого 2017 о 11:34
  Permalink

  Воробйов, що ви за два роки особистого правління,  зробили такого гарного, що вас не треба викинути з влади?

 • 19 Лютого 2017 о 11:53
  Permalink

  Дай бог , чтобы очередной майдан не начался именно с Генического района. Что сделал кричащий правильные речи Воробьев для УБДэшников? Вот именно эти люди,АТОшники, должны были быть опорой, прошедшие фронт, имеющие опыт, могут стать организаторами и непосредственными участниками майдана. А все потому, что о них просто забыли и кормят только обещаниями. И еще хочу сказать, что многие люди за ними пойдут. Очень многие. Терять нечего кроме собственных цепей. Об этом думал этот глашатай? Рекомендации просты- обратить внимание и выполнить все требования , которые прописаны законом. Нужна ли будет кому либо земля, которую не дают ребятам, если здесь будет хозяином руцкий, а так же те мизерные подачки в виде мат. помощи и тд. и тп. . В законе все есть . Бери читай от начала до конца и выполняй. Только так можно избежать майдана, если обратить внимание на нужды населения. Задумайся, крикун и ему подобные чиновники, власть имущие в районе. Все известны и думаю, никому не удастся смыться. Народ уже достаточно озлоблен. Вот так то.

 • 19 Лютого 2017 о 12:19
  Permalink

  использовать пример Генического района

  какой то неудачный пример .08 если по примеру – “делай как мы” то я бы не хотел чтобы все оказались в такой клоаке.

 • 19 Лютого 2017 о 13:22
  Permalink

  Шановні а МАЙДАН ТАКІ ЗРІЄ….
  Шановна влада нечого для цього не робить щоб простому людству жилось нормально не кажуче відмінно. Тільки усе дорожчає і таким чином людство поділилось на богатіїв та рабів…
  У людей просто закінчується терпец… і буде владі не дуже добре…

 • 19 Лютого 2017 о 13:29
  Permalink

  Воробьев як завжди примазується до роботи, які роблять прості люди.                                                                                             Евстратов, Тулупов та чиновники районного управління освіти на чолі з Поповою,  соцзахисту на чолі з Бубновою, центру зайнятості на чолі з Новокриницькою, мабуть таки  притймуть участі в міроприємствах присвячених загиблим на майдані  хоча рівно три роки тому приймали участь в засудженні МАЙДАНУ. От саме дякуючи бездіяльності влади в нашому випадку саме Воробйову ми отримаємо знову майдан, який проведе люстрацію так як зможе.   

 • 19 Лютого 2017 о 17:50
  Permalink

  На счёт дня рождения не понял, или что то пропустил. По достижениям понял, их нет, хорошо что нет нового майдана. Но всё же главное достижение, смогут все в месте принять участие в мероприятиях посвящённых небесной сотни. Только не могу представить  на таком мероприятии присутствие вышеперечисленных в месте с Воробьёвым. Хотя соберутся в месте а думать будут каждый о своём.

  • 19 Лютого 2017 о 18:43
   Permalink

   На счёт дня рождения не понял, или что то пропустил.

   Візіт, ось бачите, люди не розуміють про що йдеться! Тому повинна з’явитися публікація. Бо про дні народження всяких можновладців на сайті є пкблікації, хоч і без такої інформації можна було б і обійтись, а про ДН найшановнішого журналіста Гегічеського району ніхто не знає. Це великий недолік цього сайту. Треба виправити!

 • 19 Лютого 2017 о 20:06
  Permalink

  Блин. Получается пока идёт война мы должны сидеть тихо и молчать в тряпочку? За хлеб платить 17грн(как обещают)? За газ платить по европейской цене(хотя он добывается в 50км от нас)?Что сделанно за это время? На зарплату можно один раз сходить на рынок и заплатить за комунальные. А у всех семьи. А если кто то из самых стильных болеет?Лекарство не копейки стоит… Должны молчать и не создавать второй Майдан!!!!! Браво Александр Степанович!Думаете о народе

 • 19 Лютого 2017 о 21:06
  Permalink

  А если кто то из самых стильных болеет?
  Прошу прощения. Автозамена работает. 
  А если кто из членов семьи болеет???

  • 20 Лютого 2017 о 06:37
   Permalink

   ПРАВИЛЬНО. На третьому і зупинимося після повного усунення ЗЛОДІЇВ від влади в особах колишніх комуняк, регіоналів замаскованих під різними партіями та Бізнес Партнерів Путіна.08

 • 20 Лютого 2017 о 07:26
  Permalink

  Правильно, хватит майданить надо работать.  Но маскируются же как хамелеоны и поют вместе хоть на свадьбах хоть на похоронах. 

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: