Андрій Гордєєв: Я не хочу щоб сфабрикований проти мене негатив відобразився на другому турі виборів Президента

20:39

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв на своїй сторінці у Фейсбук пояснив причини заяви про відставку.

Дорогі земляки, друзі і недруги. Три роки я мав честь очолювати Херсонську обласну державну адміністрацію і працювати на розвиток рідної області. За цей час ми з командою зробили багато. Це ми створили найпершу і найпотужнішу територіальну оборону на кордоні з окупованим Кримом. Це ми розмістили на теренах області додаткову військову бригаду та багато чого іншого!
Це ми збудували (реконструювали) телерадіовежі з мовленням на окупований Крим! Це ми збудували новий порт разом із компанією Нібулон і провели реконструкцію аеропорту «Херсон». Це ми відновили будівництво мостопереходу у Херсоні та провели реконструкцію сотень інфраструктурних об‘єктів на Херсонщині, серед яких десяти амбулаторій і шкіл. Це ми відновили після агресії Росії інвестиційний клімат Херсонщини і залучили більше 11 млрд грн інвестицій, а на цей рік більше 16 млрд грн! Це ми розкрили і далі розкриваємо туристичний потенціал Херсонщини! І тд! Три роки минули. Вчора я звернувся до Президента України Петра Порошенка з ініціативою про моє звільнення з посади. Чому я це зробив? Тому що я не хочу, щоб наслідки інформкілерства проти мене, вплинули на спокій нашої держави, а разом з тим і на спокій Херсонщини. Я не хочу щоб в такий складний час виборів сфабрикований проти мене негатив хоч якимсь чином негативно відобразився на другому турі виборів Президента України та Верховного головнокомандувача!
Занадто велика ціна зараз перед всіма нами – це наш європейський вектор розвитку!!! Ми не маємо права перед своїми дітьми схибити в цьому! Є інтереси Держави, які для мене важливіші за будь-які посади! Я сам розвію будь-які сумніви та весь бруд щодо мене, який безпідставно поширюють в інформаційному просторі. В мене немає ні підстав, ні бажання ховатися за посадою ані від людей, ані від слідства. Я готовий захищати і буду захищати своє чесне ім‘я. Що робитиму далі? Я продовжу своє покликання у служінні державі з любов‘ю до людей, до України та вірою у Бога!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
загрузка...

4 thoughts on “Андрій Гордєєв: Я не хочу щоб сфабрикований проти мене негатив відобразився на другому турі виборів Президента

 • 6 Квітня 2019 о 20:57
  Permalink

  Раньше надо было отсюда валить, своё дело для провала Порошенко уже сделал, да и нам ничем добрым не запомнился. Вот только певуна нашего нало бы прихватить, вдвоём на караоке зажигать будете, никчемы.

  • 7 Квітня 2019 о 08:55
   Permalink

   Все идет по плану. ПОП ( Петро Олексійович Порошенко) благословил, поп отпустил с миром. Выборы требуют действий. Потом все вернется на круги своя.

 • 7 Квітня 2019 о 10:40
  Permalink

  Проевропейский вектор провален, все реформы провалены. Баржи с кавунами и несколько перерезанных красных ленточек на футбольных полях просто меркнут мгновенно на фоне страшной коррупции в области. А ,якобы, “сфабрикованный негатив”, ценою в человеческую жизнь- это так, просто домыслы. Безнаказанно выполняя прихоти своих хозяев и благодетелей, Гордеев развалил в области всё. И даже последний жест сделал с подляной – и невовремя, надо было много раньше , и не добровольно, а после пинка президента. Так что опять брехня. Теперь , утратив хоть какой-то иммунитет, надо за все злодеяния ответить по полной. Последовательность в классике- преступление и наказание. А Порошенке уже ничто не поможет. Опоздали.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: