OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Благодійний фонд подарував нові стільчики для новодмитрівської малечі

11:10

У 90-ті минулого сторіччя дитячий садок у селі Новодмитрівка Генічеського району, що на Херсонщині, спіткала біда. Заклад дошкільної освіти припинив своє існування після того, як закінчив роботу місцевий колгосп, якому він підпорядковувався. Приблизно 10 років у селі взагалі не було дитячого садочку, адже існуюча будівля поступово занедбувалася і згодом стала непридатною.

Проте місцева влада неодноразово намагалася вирішити цю нагальну проблему. Оскільки батькам у робочий час треба було самим доглядати за дітьми, яких вони не могли оформити до дитсадка.

Дійсно радісною подією для новодмитрцівців стало відкриття у селі закладу дошкільної освіти «Сонечко», яке відбулося у 2009 році. Очолила установу місцева жителька Елла Юріївна Лар’єва, стаж якої на цій посаді нині складає понад 20 років. Саме Елла Юріївна опікувалася організаційними роботами, що передували відкриттю дитсадочка.

Під розміщення закладу було виділено приміщення окремого корпусу загальноосвітньої школи, в якому навчалися учні початкових класів. Та кімнати ще треба було переробити саме для розташування в них дитячого саду.

Наразі «Сонечко» привітне і тепле. Тут дуже затишно і комфортно. Приміщення гарно вбрані і прикрашені безліччю виробів, авторство яких належить вихователям та, звісно, самим вихованцям. Сьогодні у закладі їх налічується 20. Малеча радіє можливості цікаво проводити тут час. А викладачі під керівництвом адміністрації роблять усе можливе, аби процес виховання підростаючого покоління був змістовним. Серед іншого, в дитсадку організовується безліч цікавих заходів, на які запрошують батьків діточок та інших поважних гостей.

Проте донедавна з цим була пов’язана певна проблема. Справа в тому, що у так званій музичній залі, яка використовується для проведення масових заходів, не було стільчиків, на яких могли б сидіти вихованці. Тож доводилося обходитися маленькими стільцями, які кожного разу працівники дитсадку приносили з інших приміщень.

Робітники закладу не могли просити діточок допомагати їм, бо ці меблі старенькі і важкі. До того ж деякі з них вже ремонтовані, і неодноразово. Тому завідувачка дитсадком Елла Лар’єва звернулася за допомогою до Благодійної організації «Благодійний фонд Альберта Черепахи», що провадить діяльність у Генічеському та інших районах Херсонської області, з проханням про придбання нових, зручних у використанні меблів для вихованців «Сонечка».

Минулого тижня засновник благодійного фонду Альберт Черепаха, відомий своїми добрими справами, разом з виконавчим директором БФ Дар’єю Євстратовою особисто відвідав дитсадок у Новодмитрцівці і передав для закладу комплект з двадцяти маленьких стільців.

Альберт Вікторович поспілкувався з керівництвом установи та почув щире «Дякуємо!» не тільки від адміністрації дитячого садочку, але й з вуст маленьких вихованців, які радо вітали добродія у своєму затишному колі.

За інформацією Благодійного фонду Альберта Черепахи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: