Бутрій розповів про оновлений перспективний план: на що чекати Генічеському району?

Місцеві громади Генічеського району, як і раніше, планують об’єднати в одну ОТГ. Положення про це буде викладене в оновленому перспективному плані формування територій об’єднаних громад, який обласна адміністрація подасть на схвалення обласною радою.

Про це повідомив перший заступник голови Херсонської ОДА Дмитро Бутрій під час онлайн-конференції, організованої медіа-центром IPC-Херсон, передає IPC-Генічеськ.

За їхнім бажанням: один район – одна громада. Ті розрахунки, які ми проводили, є обгрунтованими, доречними, економічно вигідним буде формула один район одна громада”, – зазначив Дмитро Бутрій.

За його словами, ідею застосування формули “один район – одна громада” підтримали в Генічеському районі, однак не конкретизував, хто саме.

Ми неодноразово були в Генічеському районі, це були зустрічі з громадськістю, з головами тих же сільських рад, є певні докази, вони самі про це знають залучали центр розвитку місцевого самоврядування, проводили консультації, пропонували створення двох громад. але вони: ні, ми бажаємо одну”, – розповів заступник голови облдержадміністрації. 

Також він висловив здивування стосовно нещодавнього листа проти децентралізації від сільських та селищних голів Генічеського району до прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та народного депутата від 185-го округу Херсонщини Володимира Іванова (партія “Слуга народу”).

Сьогодні взагалі, для мене дивно, що вони взагалі просять Кабінет міністрів як виключення не впроваджувати реформу в Генічеському районі. ви розумієте, це неможливо. Генічеський район – це є територією України, такого не може бути, реформа проводиться по всій території. А це є просто небажання. небажання взагалі щось робити, це позиція сільських голів на насаджених теплих місцях. і зрушити цб ситуацію, щоб покращити життя наших громадян, наших людей, жителів їхніх громад, я бачу, бажання нема. Це особисті корисні інтереси, небільше. Треба подумати про майбутнє. Реформа є незворотньою”, – наголосив Дмитро Бутрій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

One thought on “Бутрій розповів про оновлений перспективний план: на що чекати Генічеському району?

 • 10 Жовтня 2019 о 03:16
  Permalink

  “За їхнім бажанням: один район – одна громада. Ті розрахунки, які ми проводили, є обгрунтованими, доречними, економічно вигідним буде формула один район одна громада”, – зазначив Дмитро Бутрій.” (с)

  Покажіть розрахунки!!!

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: