ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ В ГЕНІЧЕСКОМУ РАЙОНІ (відео)

19:29:34

Сьогодні, 24 серпня, в Генічеському районі відназначали найбільше державне свято України – День Незалежності. Святкові заходи розпочалися зранку “Парадом вишиванок”.

 Сотні генічан та гостей міста, одягнених в національне вбрання та в вишиванки, пройшлися від майданчика державності до районного Будинку культури.

 Відзначимо, що цьогоріч у “Параді вишиванок” прийняла участь рекордно кількість учасників. Найбільш приємно, що багато було молоді та дітей.

 Повний зал глядачив зібрав і святковий концерт «Незалежність у тобі», де керівники району та міста вітали мешканців району зі святом, а найкращі були відзначені Подяками.

 Сподобався глядачам і виступ місцевих артистів. А фінальну пісню зал співав разом з солістами стоячи.

 З негативного відзначимо ігноруванння депутатами в Генічеську святкування державних свят. Так, сьогодні на заходах були помічені 6 депутатів Геніческої міськради та лише 3 районних обранців.

ВІДЕО:

 Масово відзначали сьогодні свято і в селищі Рикове. З 7 години ранку тут почалась святкова ярмарка, де свою продукцію представили Мелітопольский мясокомбінат (ковбаси), ТОВ “Дніпро” (кондитерські та хлібні вироби), ТОВ “Агрофірма імені Шевченко” (продукция харчосмакової фабрики), Партизанський елеватор та місцеві фермери.

Відбувся в Риковому і конкурс національних костюмів: українських, кримскотатарських і турецьких. Переможці від селищної ради отримали подарунки та призи.

 А ще в Риковому багато співали, веселились та приймали участь в різноманітних конкурсах. Святкову спартакіаду разом з головою Партизанської селищної ради Олександром Галицьким відкривав голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов, який приїхав поздоровити с Днем Незалежності місцевих мешканців.

 А закінчився День Незалежності в Риковому великим святковим концертом, де головною зіркою була учасниця телепроекту Х-Фактор Яна Донеллі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  • 29
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

One thought on “ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ В ГЕНІЧЕСКОМУ РАЙОНІ (відео)

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: