Гордєєв на КПВВ “Чонгар” хоче капличку і мечеть

09:27:26

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв стверджує, що у сервісній зоні на КПВВ на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом може з’явитися не лише капличка, але й мечеть – якщо знайдеться інвестор. Про це голова ОДА заявив 6 серпня, на спільній прес-конференції з Міністром з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадимом Чернишом, відповідаючи на запитання журналістів, передає ПІК.

«КПВВ мають дві функції – державну, за яку відповідає держава і виділяє на це кошти а саме: на пункти перетину, на роботу прикордонників, митників, роботу спецслужб. І є сервісна зона – вона формується за рахунок коштів меценатів», – відзначив Гордєєв.

 Як пояснив Гордєєв, відповідаючи на запитання тележурналіста: «Якщо ваш шановний канал хоче, наприклад, проінвестувати спорудження, поруч з капличкою, поставити, наприклад, мечеть чи інше – будь ласка, звертайтесь, будемо розглядати це питання. Це наш внесок і бізнесу України, який хоче там щось зробити краще». Він також попросив не використовувати слово «капітальний» в тому, що стосується спорудження КПВВ.

 Його підтримав Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш. Він відзначив, що дебати навколо того капітальні чи не капітальні споруди КПВВ мало цікавлять громадян, які їдуть з окупованої території. «Хіба людина, яка їде з Джанкоя чи Сімферополя – хіба її це цікавить? Їй туалет потрібен, вода, швидко пройти всі процедури, від спеки чи від снігу чи дощу заховатися.

 Що це за людина може занурювати нас в бюрократичні дебати і заводити їх в глухий кут? Я вважаю, що ми і так трохи затягнули з тим КПВВ», – відзначив міністр. «По КПВВ – є урядове рішення, є проект і цей проект буде реалізовуватися, на це виділені урядом кошти вперше за кілька років. Проект надзвичайно амбітний, передбачає комплекс заходів для максимального задоволення потреб людей, які рухаються з окупованої території на територію, яка контролюється урядом. Загальна міжнародна практика.

 Сервіси рідної держави для громадян мають бути максимально наближені до лінії зіткнення на Сході і до адміністративної межі в Криму. Чим ближче сервіси – тим краще», – відзначив міністр. «Проект КПВВ розроблений фахівцями, які не належать ні до нашого міністерства, ні до міністерства інфраструктури, ні до ХОДА», – відзначив Вадим Черниш. «Проект розробляв проектний інститут СБУ», – пояснив міністр і запевнив, що у ньому враховані питання і безпеки і питання сервісів, надавали пропозиції цивільні відомства. Як раніше передавав ПІК, Кабмін виділив більше 100 млн грн на будівництво КПВВ «Каланчак» і «Чонгар» на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 • 16
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

13 thoughts on “Гордєєв на КПВВ “Чонгар” хоче капличку і мечеть

 • 7 Серпня 2018 о 14:50
  Permalink

  Та шо этих чинуш так в сторону религии тянет ? Нагрешили по-полной ,а теперь решили таким образом, строительством каплычек и мечетей ,грешки замаливать? Ну, допустим, людей так обдурить получится. А с Богом как быть?

  • 7 Серпня 2018 о 18:46
   Permalink

   Бог милосерден . А как по мне , так лучше ему не капличку и мечеть , а ….. . И не на КПВВ , а там , прямо в Херсоне.

 • 7 Серпня 2018 о 20:19
  Permalink

  Как легко расшвыриваются бюджетными деньгами… Ну за что нам такие неадекватные руководители , что в области, что в районе.

 • 7 Серпня 2018 о 20:27
  Permalink

  Это они хотят хоть чёнибудь напоследок потянуть. Необходимое сделать – да, а уж с религиозными обрядами, впопыхах пересекая границу, надо быть покорректнее, где-то в спокойной обстановке. Тут же нет нормальных условий для удовлетворения естественных потребностей, у орков и то условия приличнее. Ну и как-то нужно рачительнее денежки-то тратить, война ещё не закончилась, там много потребностей, а денег – нет. А тут, видать, есть дельцы, тендеры-шмендеры, откаты-закаты и лапша на уши. Проходимцы.

 • 8 Серпня 2018 о 09:15
  Permalink

  Що робить помилка в назві публікації? Написали би: “Гордєєв запропонував бажаючим можливість будівництва будь-яких религійних установ”.  Не за бюджетний кошт, а за кошти меценатів!
  І саме це наголосив Гордєєв! 
  А тепер бачимо реакцію людей

  buntar2
  7 августа 2018 в 18:46А как по мне , так лучше ему не капличку и мечеть , а гробик .

  Яка добра людина.

  Середа
  7 августа 2018 в 20:19Как легко расшвыриваются бюджетными деньгами… 

  Ще раз нагадую, що це пропонується за кошти меценатів, а не з бюджету.

  Tribune
  Тут же нет нормальных условий для удовлетворения естественных потребностей, у орков и то условия приличнее. Ну и как-то нужно рачительнее денежки-то тратить, война ещё не закончилась, там много потребностей, а денег — нет. А тут, видать, есть дельцы, тендеры-шмендеры, откаты-закаты и лапша на уши. Проходимцы.

  Від члена “сім’ї” іншого і годі чекати. Реклама орків, приниження української влади…

 • 8 Серпня 2018 о 09:27
  Permalink

  puchuka, я добрый ровно настолько насколько добры ко мне. Ничего личного. Если Вы считаете, что они грабя людей делают добрые дела, то пусть это будет Ваше мнение. Что то мне подсказывает, что не я один так думаю. 

  • 8 Серпня 2018 о 11:18
   Permalink

   buntar2
   8 августа 2018 в 09:27puchuka, я добрый ровно настолько насколько добры ко мне. Ничего личного. Если Вы считаете, что они грабя людей делают добрые дела, то пусть это будет Ваше мнение. Что то мне подсказывает, что не я один так думаю. 

   buntar2, я кажу про розумну пропозицію. Критику, якщо вона конструктивна. 09
   А тепер більш детальніше.
   Ви самі знаєте, що у Гордєєва чимало ворогів. І точно, розуєте, що серед цих ворогів є представники владних кланів. Також ви самі розумієте, що Гордєєв багатьом ворогам “наступив” на грошові та майнові струми. Де ціна питагня сотні мільйонів гривень. Багато разів. Гарно він зробив чи погано – це інша справа, але це було і ще буде. З мотивом для ворогів Гордєєва з’ясовано.

   При спробі скоєння замаху на вбивство, замовникам необхідно уникнути покарання. Найкращій засіб, це наявністьн “цапа-відбувайло’. 

   Якщо хтось, чере власну дурість чи емоційність, вирішив на себе приміряти 129 статтю Кримінального кодексу України – це гарна обставина, бо для замовників, провсяк випадок, вже знайшовся “цап-відбувайло”. При достатніх зв’язках в правоохоронних органах, замовник може спробувати скоїти замах. Навіть при невдалій спробі – є кого покарати.
   31
   Це я про реальність. Але щоб занадто не замислюватись, просто, можна згадати правила гарного виховання. І якщо губернатор чи інший посаловець щось там пропонує – дуде невиховано бажати йому ща це труну…
   37

 • 8 Серпня 2018 о 09:33
  Permalink

  P.S. Кстати о гробике. Посчитайте во сколько обходится погребение одного человека. Цену гробика тоже посчитайте. Так что я думаю это еще и не самое плохое пожелание.

  • 8 Серпня 2018 о 11:23
   Permalink

   buntar2
   8 августа 2018 в 09:33P.S. Кстати о гробике. Посчитайте во сколько обходится погребение одного человека. Цену гробика тоже посчитайте. Так что я думаю это еще и не самое плохое пожелание.

   А ви порахуйте тоді, будь-ласка, що вигідніше замовникам замаху на вбивстао губернатора: бігати по всьому світі, намагаючись уникнути покарання чи підставити “цапа-відбувайло”, якому не вистачило розуму чи витримки просто не накликати на себе ст.129 ККУ. .17

   • 8 Серпня 2018 о 17:33
    Permalink

    Ну это уже просто бред несешь. А если касательно статей УКК , то тогда ответьте мне сколько преступников сидит за решеткой за реальные убийства на майдане. Вот это и есть весь наш УКК, который применяется только для обычных граждан Украины, но не для чиновников и прочих власть имущих. Украл курку-3 года, украл миллион-приобрел друзей в прокуратуре , в следствии и т.д и т.п. . Чего то мне начинает казаться, что Вы являетесь одним таким другом. Поэтому диалог закончен. Не вижу смысла дальше спорить с Вами, Вы же законник. Уже боюсь.

    • 8 Серпня 2018 о 19:17
     Permalink

     Украл курку-3 года, украл миллион-приобрел друзей в прокуратуре , в следствии и т.д и т.п. . Чего то мне начинает казаться, что Вы являетесь одним таким другом. Поэтому диалог закончен. Не вижу смысла дальше спорить с Вами, Вы же законник. Уже боюсь.

     1.  Не сперечаємось, а дискутуємо.

     2. Назвати мене другом прокуратури – гарний жарт. Прокурори мабуть посміхнулись.

     3. Якщо вам здається маячнею моє попередження про порушення ККУ, тоді можете просто згадати про елементарні провила виховання. 

     Ще раз нагадую,  якщо губернатор чи інший посадовець щось там пропонує — дуже невиховано бажати йому за це труну… 01

 • 9 Серпня 2018 о 07:09
  Permalink

  Tribune
  9 августа 2018 в 05:08дура за «семью»

  Tribune, що трапилося? Ви ж пишаєтесь своїм членством в “сім’ї”!!!
  Тому, не треба інших ображати, якщо вам про це нагадують – пишайтесь! 09

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: