Гусєв про створення ОТГ у Генічеському районі: «Спиратимемось на думку людей»

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв прокоментував «ІРС-Херсон» ситуацію зі створенням ОТГ у Генічеському районі, де нещодавно виступили проти формули «Один район – одна громада».

«Ця дискусія триває. Є представники району, які за концепцію «Один район – одна громада», є представники окремих населених пунктів, які за те, щоб на Арабатській стрілці зявилась окрема об’єднана територіальна громада. На сьогоднішній день закон передбачає добровільне об’єднання і я буду спиратись на ті рішення місцевих рад, які мають  бути прийняті у відповідності цього закону, щоб приймати відповідні рішення по об’єднаним територіальним громадам», – прокоментував Гусєв.

Херсонська обласна рада 18 жовтня відклала розгляд проекту рішення сесії, присвяченого внесенню змін до перспективного плану формування територій громад області. У ньому передбачалося створення у Генічеському районі єдиної ОТГ.

«Я думаю, що раніше (ніж знову на сесії розглянуть перспективний план – ред.) буде прийнято рішення парламентом про те, що обласна рада не буде впливати на децентралізацію так, як це відбувається сьогодні. Щодо Генічеську, там призначений новий голова районної державної адміністрації. Він виїжджає і спілкується з людьми. Ми спиратимемось на думку людей», – зазначив голова ОДА.

Нагадаємо, сільські та селищні голови Генічеського району підписали лист до прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та народного депутата від 185-го округу Херсонщини Володимира Іванова (партія «Слуга народу») з проханням «розглянути можливість залишення регіону без об’єднання громад взагалі, і залишити функціонування місцевих рад на тому рівні, який є зараз» у випадку запровадження цієї формули.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 • 2
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

One thought on “Гусєв про створення ОТГ у Генічеському районі: «Спиратимемось на думку людей»

 • 9 Листопада 2019 о 08:48
  Permalink

  Є мета децентралізації – розірвати те кубло в районах, де місцеве ОЗУ пролізло до влади та роздеребанює майно та бюджет громади. Щоб можновлалці стали ближчими до громадян та переймалися розвитком громади, а не особистих разунків за кошт громади.

  Але ОЗУ, як і передбачалося, створює перешкоди децентралізації, бо їх все влаштовує. От і пропонують залишити все як є.😉

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: