Кабмін схвалив Андрія Онищенка на посаду голови Генічеської РДА

Відповідне рішення 11 вересня прийнято на засіданні Кабінету Міністрів.

Призначення Андрія Онищенка на посаду голови Генічеської райдержадміністрації схвалив Кабінет Міністрів. Про це повідомляє урядовий портал.

Відповідно до чинного законодавства, голови місцевих РДА призначаються на посаду президентом України за поданням Кабміну на строк повноважень президента.

20 серпня Андрій Онищенко подав декларацію як кандидат на посаду голови Генічеської РДА. У ній вказано, що він зареєстрований у Києві, де має службове житло. 

Судячи з декларації, Андрій Онищенко не має автомобіля і не володіє цінними паперами. Натомість має заощадження — $23 000 готівкою, а його дружина — $15 000. Кандидат на посаду очільника Генічеської РДА працював в українській філії французької гуманітарної організації  “ACTED” і за сумісництвом в ТОВ “Альфа-Азов”. Загальний розмір його задекларованих доходів торік склав 367 085 грн. заробітної плати та 15 230 грн. соціальної допомоги. 

Раніше Андрій Онищенко працював у Товаристві Червоного Хреста України координатором програми з навчання правилам поводження з мінами та вибухонебезпечними залишками війни та у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у місті Києві.

Інформація про призначення не відомого на Херсонщині киянина на посаду голови РДА викликала чималу критику в Генічеському районі. Тим більше, що голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв анонсував подібні призначення за результатами впровадження пілотного проекту LIFT. Натомість LIFT виявився більш засекреченим і не прозорим на відміну від процедури конкурсного відбору голів РДА, впровадженого в попередні роки.

Новий День

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

3 thoughts on “Кабмін схвалив Андрія Онищенка на посаду голови Генічеської РДА

 • 12 Вересня 2019 о 20:54
  Permalink

  …лядь! При доходе в 367 085 грн. в год этот чувак сумел вымутить себе “нищему”, или любимому, ещё 15 косарей, только вдумайтесь, социальной помощи. При этом пенсионерам ,при их “высочайшей” пенсии и доходах, социальная помощь заключается в унижениях при получении субсидии ,или просто смешной добавке к пенсии . Циник меняет циника. Аминь.

  • 12 Вересня 2019 о 22:21
   Permalink

   saper63, із 15 тис грн соціальної допомоги не все так однозначно. Наприклад, це може бути матеріальна допомога на оздоровлення. Чи якась інша матеріальна допомога, наприклад, якщо сталося якесь нещастя. 🤔

   Тому, допоки не розтлумачено, що це за кошти – давати оцінку зарано.😉

   • 12 Вересня 2019 о 22:26
    Permalink

    До речі, є чутки – якщо посадовець вказує в декларації якусь суму готівкою, це означає, що максимальна “котлета” повинна складати не більше цієї суми та тільки в тій валюті, яка вказана.😉

    Таким чином, навіть якщо спіймати “на гарячому” – то потім в суді доведе, що це його власні кошти чи йому повертали його кошти. Щось таке. 🙃

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: