На Арабатській стрілці хочуть ОТГ з центром в селі Стрілкове (відео)

Депутати Щасливцевської сільської ради, що на Арабатській стрілці Херсонської області, ухвалили рішення про утворення із Стрілківською громадою об’єднаної територіальної громади з центром у селі Стрілкове. Про це під час онлайн-конференції 13 вересня повідомив Щасливцевській сільський голова Віктор Плохушко, повідомляє IPC-Генічеськ.

Президент на теперішній час та його команда кажуть, що децентралізацію треба завершувати. Ми не можемо бути на узбіччі в цьому процесі. Позиція як депутатів, так і більшості населення: не можна територію Арабатської стрілки приєднувати до єдиної території Генічеської району – єдиної громади, яка нав’язується нам із Херсона. У нас є бажання, є ресурси, ми хочемо, щоб на Арабатській стрілці була окрема територіальна громада. Ми вчора прийняли рішення щодо добровільного об’єднання”, – зазначив Віктор Плохушко.

Він розповів, що були думки зробити центр майбутньої ОТГ у селі Щасливцеве, але зараз, щоб встигнути створити об’єднану територіальну громаду погодилися, щоб центр був у Стрілковому.

У нас з нашими сусідами, Стрілківською сільською радою були домовленості про формування об’єднаної територіальної громади з центром в селі Стрілкове, назвою Стрілківська ОТГ на вчорашній сесії підтримали створення Стрілківської ОТГ з центром в Стрілковому. Були думки зробити центр все ж таки, він географічно знаходиться в Щасливцевому, і назвати цю громаду – Арабатська. Така географічна, історична назва. Але вирішили, що більш розумним буде, якщо держава нам дає шанс, то хай буде Стрілківська з центром в Стрілковому. Голова Олександр Пономарьов мене завірив, що вони підтримують двома руками об’єднання з Щасливцевською сільською радою в єдину ОТГ з центром в Стрілковому” – розповів голова Щасливцевської сільради. 

Сільський голова також висловив сподівання, що керівництво області не стане на заваді добровільному об’єднанню громад на Арабатській стрілці.

Бюджет Кирилівки після створення ОТГ – біля 100 млн. гривень. Питання^ у випадку об’єднання Арабатської стрілки з усім Генічеським районом, як буде виглядати Арабатська стрілка через 10 років, та кого ми будемо зустрічати? У мене питання до керівників області, які кажуть, що вони тут народились, ви патріоти області? Якщо патріоти, то дайте шанс! Чому у Запорізькій області відпустили Кирилівку, а у нас Арабатську стрілку не відпускають?”, – наголосив Віктор Плохушко.

Наразі в Генічеському районі, до якого належать села Щасливцеве і Стрілкове, Херсонської області не створено жодної ОТГ. Згідно перспективного плану, розробленого Херсонською обласною державною адміністрацією, в майбутньому в Генічеському районі планують створити одну ОТГ, до якої увійдуть усі громади Генічеського району.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

5 thoughts on “На Арабатській стрілці хочуть ОТГ з центром в селі Стрілкове (відео)

  • 14 Вересня 2019 о 14:40
   Permalink

   “У мене питання до керівників області, які кажуть, що вони тут народились, ви патріоти області? Якщо патріоти, то дайте шанс! ” (c) В.Плохушко.

   😂😂😂😂😂 Про патріотизм заговорив. 😂😂😂😂😂

 • 15 Вересня 2019 о 07:40
  Permalink

  И правильное решение депутатов и громады!!! А то тут некоторые спят и видят как Арабатка будет на них работать! Самим задницы надо поднимать и работать – при желании всегда можно найти способ зарабатывать в любой местности….Пишут тут о том что Арабатка типа жирует….
  зависть это! А все потому что так уж мы устроены….Вот если б ничего не делать ,а кто-то тебе бы денежки давал и содержал тебя -вот то была бы жизнь!!! А в чужих руках оно все толще! Считаю – если громада Арабатки добьется намеченного то хорошо будет всей Украине потому что едут отдыхать туда со всей Украины и будут ехать из-за рубежа , если дадут развиваться, а если заберут в общак, то такой и курорт будет!!!

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: