На КПВВ “Чонгар” представили нового голову Генічеської райдержадміністрації (відео)

Сьогодні, 2 жовтня, на КПВВ “Чонгар” під час візиту міністра інфраструктури України Владислава Криклія, очільник Херсонщини Юрій Гусєв представив нового голову Генічеської райдержадміністрації Андрія Онищенко.

Для знайомства з новим керівником Генічеського району зібралися голови та представники місцевих рад, відділів та структурних підрозділів РДА.

Я хочу побажати вам ефективних рішень. спрямованих на потреби людей, на забезпечення безпеки важливого, стратегічного Генічеського району та його розвитку”, – звернувся Гусєв до Онищенка.

У свою чергу Андрій Онищенко зазначив, що він не лобіює чиїсь інтереси та не має вподобань щодо місцевих осіб. ВІн усіх вислухає, ознайомиться і тільки потім буде приймати рішення, у тому числі кадрові.

ВІДЕО:

Відзначимо, що Андрій Онищенко родом з Маріуполя Донецької області. Є учасником бойових дій на Сході України, де провів 8 місяців у 2015 році.

До речі, Юрій Гусєв подякував Олександру Воробйову за плідну працю і внесок у розвиток Генічеського району, в першу чергу над облаштуванням КПВВ “Чонгар”, та вручив йому почесну грамоту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 • 81
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

2 thoughts on “На КПВВ “Чонгар” представили нового голову Генічеської райдержадміністрації (відео)

 • 3 Жовтня 2019 о 09:12
  Permalink

  За багаторічну сумлінну працю?
  Сумління – етична відповідальність за свою поведінку перед оточенням. Синоним – совість.
  У Воробйова що, справді є приклади етичної відповідальності за свою поведінку перед мешканцями району? Що, при ньому “ера кришування закінчилася”, як він наголошував? Припинилися незаконні перевезення, розкрадання піску?
  Сумління, реально?

  Високий професіоналізм? Це ви про ораторсько-вокальні здібності?

  Вагомий особистий внесок? Що, Воробйов свої особисті кошти використав задля району? Меценат-філантроп? Благодійник від Бога?
  Особистий внесок? Особистий? Серйозно?
  Та він проста посадова особа. Нічого особистого там не було. Просто виконував роботу, ще й доволі кволо.

  …Внесок у соціально-економічний розвиток Генічеського району?
  Ото ми розвинулися за п’ять років. Особливо економіка району. А соціальна сфера! Просто район-мрія. Візитівка Херсонщини та всієї України. Кримчани тільки перетинають КПВВ, так одразу відчувають, що вони втратили.

  Блін, 21-ше століття, а для вас все одно головне – Грамотою нагородити всіх та кожного.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: