На зустрічі Юлії Тимошенко з президентом Зеленським обговорили, які зміни необхідні країні

08:00

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що у питаннях змін, яких чекають українці, вона з президентом Зеленським – однодумці.

За її словами, головні теми розмови на зустрічі з главою держави стосувались того, як не допустити руйнації дострокових виборів і не втратити жодного дня заради змін: «Щодо виборів і перетворень в економіці і соціальній сфері ми однодумці. Наша команда робитиме все можливе, щоб наступні 5 років для України стали успішними і щоб кожна людина відчула зміни якнайшвидше. Щоб не звіти були красивими, а життя людей».

  Президент і лідер фракції обговорили напрями необхідних змін. Тимошенко запропонувала, щоб «Батьківщина», «Слуга народу» і «Голос» об’єдналися у боротьбі з «монстрами корупції» режиму Порошенка, які хочуть пройти до ВРУ за мажоритарними округами.

  Юлія Тимошенко вважає, що для зниження тарифів у президента Зеленського достатньо повноважень. Він може скасувати постанови уряду Гройсмана-Порошенка про необґрунтоване підвищення цін на газ, призначити нових членів НКРЕКП та віддати український газ на потреби населення.

За цим алгоритмом дій, глава держави має повноваження накласти указом вето на постанови уряду, які порушують або права людей, або закони. Постанова уряду Гройсмана-Порошенка про підвищення тарифів є необґрунтованою, тому у президента є конституційне право зупинити незаконні підвищення цін. А особливо, коли ціна на газ на світових ринках майже вдвічі впала».

  Другий крок президента для зниження тарифів – призначення членів НКРЕКП, яка й встановлює тарифи. Глава держави спочатку має подати законопроект, що поверне порядок, який був до 2014 року, щоб віддати український газ українцям. За словами Тимошенко, якщо президент хоче знизити тарифи, у нього в руках є всі відповіді на ці питання. Раніше політик передала пакет документів, необхідний для зниження тарифів.

  «Батьківщина» готова стати частиною «коаліції дій». «Батьківщина», «Слуга народу» та «Голос» – природні союзники для коаліції, основою якої може стати «Новий курс».

Важко уявити, як партія нового президента може об’єднатися з «Опозиційною платформою» Бойка або «Європейською стратегією» Порошенка. Водночас, «Батьківщина» готова допомогти президенту «вивести країну з колапсу, у який її завели за останні 5 років.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: