Общественные активисты обратились к Порошенко с просьбой уволить главу Представительства Президента в АРК

20:49:08

Представители ряда общественных организаций, проводящих в Херсоне пикетирование Представительства президента Украины в АРК обратились к Петру Порошенко с просьбой снять с должности главу данного ведомства Наталью Попович. Ее обвиняют в игнорировании своих служебных обязанностей.


«Президенту України Порошенко П. О.

Голові Меджлісу кримськотатарського народу Чубарову Р. А.

копія: Голові Адміністрації Президента України Райніну І. Л. вулиця Банкова, 11, Київ, 01220

ЗВЕРНЕННЯ

З 2014 року Україна знаходиться в стані опору гібридній російській агресії. Тільки в Автономній Республіці Крим більше 2 мільйонів громадян України опинилися в заручниках окупанта. Український та кримськотатарський народи в Криму піддаються дискримінації та всілякому тиску за підтримку територіальної цілісності України.

Меджліс кримськотатарського народу оголошений в Криму екстремістською організацією і заборонений. Органи державної влади, створені для роботи по Криму та їхні керівники мають відповідати рівню і масштабності проблем, з якими зіткнулася наша держава. А ключовий орган державної влади в питаннях Автономної Республіки Крим − Постійне Представництво Президента України в Криму. Постійне Представництво Президента − наразі єдиний конституційний державний орган з питань Автономної Республіки Крим, на який покладено, відповідно до Конституції України, обов’язки з реалізації державної політики в частині забезпечення прав і свобод громадян на окупованій території, дотримання і виконання актів Президента, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України в питаннях, пов’язаних з Автономною Республікою Крим.

Постійне Представництво Президента в Автономній Республіці Крим, будучи органом влади з широкими повноваженнями, ігнорує і не виконує:

1. Закон України про представництво Президента в АРК (Закон від 16.10.2012)

2. Положення про представництво Президента в АРК

3. Указу Президента від 20.01.2016 № 16/2016

З моменту призначення постійного представника Президента в Автономній Республіці Крим Попович Н.К. не виконаний жоден з пунктів вищевказаних нормативно-правових актів.

Окрім того, постійний представник Президента в Автономній Республіці Крим наполегливо і категорично не контактує зі ЗМІ, не бере участі в заходах з кримських проблем, не визнає представницький орган кримськотатарського народу Меджліс (вважаючи його громадською організацією).

Незрозуміло чому на таку відповідальну посаду призначена людина, якій бракує досвіду роботи на керівних посадах, яка не володіє ситуацією в Криму і не має мотивації в деокупації Криму.

10.06.2017 року громадська ініціативна група зібралася біля будівля Постійного Представництва Президента України в АРК, що розташована в місті Херсон, для вирішення питання активізації роботи постійного представництва Президента керівництво якого себе дискредитувало. Група активістів ініціювала створення «ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ КРИМУ».

У зв’язку з вищевикладеним, просимо негайно вжити заходи державного реагування щодо ситуації, що склалося з безконтрольно відстороненою від своїх обов’язків державною структурою, яка безпосередньо підлегла Президенту України.

З повагою, «ГРОМАДСЬКА РАДА З ПИТАНЬ КРИМУ»

УЧАСНИКИ: ГО «ТОВАРИСТВО ВЕТЕРАНІВ АТО» ГО «АВТОМАЙДАН КИЇВ» СПІЛКА «ГІДНІСТЬ» ГФ «АСКЕР» ГО «ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ЛІДЕРІВ ПАТРИОТИЗМУ» ГО «КІБОРГИ ПОЛІССЯ»


Напомним, в понедельник, 10 июля, в Херсоне у здания Представительства Президента Украины в Автономной Республике Крым началась акция гражданских активистов, заключающаяся в попытке попасть на прием к представителю главы государства Наталье Попович. Однако граждане не смогли в рабочее время попасть в здание. Не пустили туда и полицию.

У здания Представительства установлена палатка. Организовано круглосуточное дежурство, пишет 15 минут

По информации «Нового Визита», в пикетировании принимают участие и активисты с Генического района. Напомним, что требование уволить постпреда Президента по Крыму Попович было записано в резолюции траурного митинга по случаю депортации крымских татар еще  18 мая 2017 года в Геническе.

Но до сих пор оно не выполнено.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

1 Комментарий на "Общественные активисты обратились к Порошенко с просьбой уволить главу Представительства Президента в АРК"

сообщить
Сортировать по:   новые | старые | популярные
saper
Участник

В этой ситуации требовать каких-либо действий со стороны представителя президента в АРК, по меньшей мере, наивно, по причине того, что каждое своё движение он-она согласовывает с той же АП и, как говорится, ничего личного. Не тому претензии предъявляете. Так себя вести ему-ей приказывают из АП.

wpDiscuz

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: