Олександр Воробьов завітав до Генічеського пологового будинку та подарував вишиванки

10:00:36

 18 травня щороку вся українська спільнота в будь-якому куточку світа особливо урочисто та піднесено відзначила Всесвітній день вишиванки. Суть цього свята полягає у відродженні та збереженні споконвічних народних традицій створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

 У цей день по всьому світу лунали українські пісні, проходили акції, паради вишиванок та різноманітні флешмоби. Кожен українець в цей день прийшов на свої робочі місця, взяв участь в урочистостях, одягнувши вишиванки, як символу національної єдності. Адже для нас, українців, це не просто одяг, це символ нашого народу, патріотизму , краси, щасливої долі та любові.

 Вишиванка – це ще й символ щасливої долі. Здавна для новонароджених малюків вишивали сорочечки — турботливо підготовані обереги. На жаль, ця традиція з часом зникла. Але зараз, коли національне питання стало наріжним каменем конфлікту зі Східним сусідом, чому б не згадати цікаві елементи життєвого устрою наших предків?  На Херсонщині до цієї події пройшла обласна акція «Одягнемо свій край у вишиванку».   

 18 травня  голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв завітав до пологового відділення Херсонської обласної клінічної лікарні та подарував породіллям малесенькі вишиванки для їх малюків, що народилися саме в таке патріотичне свято, з побажаннями малюкам рости здоровими, розумними, вродливими на радість батькам та на славу Україні!  Як зазначив очільник області: «Це символічний день для того, щоб з самого народження наші українські дітки пов’язували себе з Україною, з вишиванкою, зі свободою».   

 Такі ж комплекти надіслані до кожного району, які  представники влади передали до пологових будинків для батьків малюків.

 Сьогодні, голова Генічеської районної державної адміністрації Олександр Воробьов подарував  вишиванки  майбутнім патріотам України, які зовсім недавно народились в Генічеському пологовому будинку.

 «Сподіваюсь та ми молимо Господа, щоб ці малюки стали майбутнім нової, сучасної України, — сказав Олександр Воробьев та вручив матусям маленькі вишиванки.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

1 Комментарий на "Олександр Воробьов завітав до Генічеського пологового будинку та подарував вишиванки"

сообщить
Сортировать по:   новые | старые | популярные
saper
Участник
Выскажу своё личное мнение : верю ли я в искренность поступков Воробьёва- отвечу- нет. Причин несколько.Выскажу парочку.Первая: пока не покажет правдивые налоговые декларации, из которых мы увидим, что он как настоящий патриот Украины, а не из-за должности, все годы независимости страны исправно платил налоги в бюджет, не скрывая своих доходов ,в т.ч. и членов его семьи .По предъявленной декларации ,видно… Читать далее »
wpDiscuz

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: