Питання децентралізації на Херсонщині обговорили на Раді регіонального розвитку з Президентом України

  20 березня, в у Києві відбулася Рада регіонального розвитку під головуванням Президента України за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, членів Уряду, голів обласних державних адміністрацій, міських голів і голів об’єднаних територіальних громад.

 Херсонщину на Раді представляла делегація на чолі з головою обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим. До її складу увійшли в.о. заступника голови ОДА Дмитро Бутрій, голови райдержадміністрацій, які мають найкращі результати у реалізації реформи децентралізації, та голови ОТГ.

 Основним питанням Ради було проведення реформи децентралізації та пов’язаних з нею реформ: розвитку інфраструктури, освіти, медицини, соціального захисту, тарифної децентралізації. Також піднімалися питання фінансового забезпечення зазначених реформ за рахунок залучення коштів міжнародних фінансових установ: Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку.

 Президент України Петро Порошенко зазначив:
«Наша країна три роки тому нагадувала того, хто знаходиться між життям та смертю, але потім її стан стабілізувався, вона пройшла реанімацію і йде на одужання. Так, за минулий рік ми маємо вперше з 2012 року ріст ВВП на 2,5 відсотка, хоча за найтяжчий 2014 рік, коли відбувалася пряма російська агресія, Україна мала падіння на 10 відсотків».

 За словами Петра Порошенка, сьогодні є всі підстави для сталого розвитку та впровадження європейських реформ. Голова держави закликав присутніх активізувати та консолідувати зусилля у цьому напрямку.

 Як звернув увагу очільник області Андрій Гордєєва:
«Ми готові до реалізації завдань, поставлених Президентом. На сьогодні децентралізація на Херсонщині набуває стрімких обертів, подолавши початковий супротив окремих політиків, і на сьогодні ми займаємо четверте місце в проведенні реформи децентралізації по Україні».

Пресс-служба Херсонської ОДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: