Плохушко сподівається, що в перспективному плані передбачать окрему ОТГ на Арабатці (відео)

загрузка...

Створення окремої об’єднаної територіальної громади на Арабатскій Стрілці можуть передбачити у перспективному плані, який наразі формує Херсонська облдержадміністрація.

Таке сподівання висловив на пресконференції у медіа-центрі Щасливцевський сільський голова Віктор Плохушко, повідомляє сайт ІРС-Генічеськ.

“ХОДА ще будуть розглядати якісь інші варіанти. Ми маємо надію, що ситуацію буде змінено. Хочу, щоб Юрій Веніамінович побачив і почув, наскільки населення має бажання створити ОТГ і в рамках яких громад, наскільки населення обізнане щодо створення громад”, – зауважив сільський голова щодо очікувань від запланованої зустрічі з очільником ХОДА.

Він розповів, що під час нещодавних консультацій про створення перспективних планів, і низка фахівців, і представників Кабміну зійшлися на думці про можливу недоцільність формування на території Генічеського району лише однієї об’єднаної територіальної громади.

“Генічеський район з площею більш, ніж три тисячі квадратних кілометрів, 68 населених пунктів, з яких 16 населених пунктів по доступності до центру громади відповідають методиці Кабміну, а 52 – не відповідають. 12 населених пунктів мають відстань до центру громади більш, ніж 50 кілометрів. Створення цієї громади ніяк не передбачає покращення послуг і життя мешканців цієї громади”, – зазначив Віктор Плохушко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

7 thoughts on “Плохушко сподівається, що в перспективному плані передбачать окрему ОТГ на Арабатці (відео)

 • 26 Січня 2020 о 12:22
  Permalink

  Знову локшина на вуха.
  Де детальний опублікований звіт, з кошторисами, з детальними розрахунками та порівнянням доходу та видатків???
  Децентралізація передбачає БЮДЖЕТНУ децентралізацію, тобто інше розподілення коштів!!! А не кілометрів.

  Натомість Плохушко вішає всім про кілометри та кількість населених пунктів. Жодного згадування про кошти.

  Звертаю увагу громади, як саме маніпулюють корупціонери. Обкрадають та хабарі беруть коштами, а натомість розповідають про кілометри!!! 😉

 • 26 Січня 2020 о 13:15
  Permalink

  Не надо оскорблять Плохушко, это недостойно. Если трудно принять, что он на сегодня – лучший руководитель, то лучше промолчать. Как по мне, то у нас в городе нет никого, кого бы можно было поставить рядом с головой Счастливцево. Но. Я тоже считаю, что в одной громаде Геническу со Стрелкой было бы правильнее быть и где бы громаду именно Плохушко и возглавил бы. Мы на деле видим, на что он способен как руководитель. А про его коррупционный крен – только со слов Пушуки. Ирина, если бы были хоть малейшие основания взять Пл. за шкирку, поверьте, давно бы это уже было бы сделано. Однако, Стрелка – процветает, люди довольны, а мы – в упадке. Курортная составляющая нашего города и Стрелки – это основной стержень будущей ОТГ. А грязными нападками пушучек мы получим обратный результат. Плохушке – респект! Мы с Вами. Без пуЩучек.

  • 26 Січня 2020 о 15:55
   Permalink

   Галина, ви помиляєтесь. Коли заїжджаєте до с.Генічеська Гірка, одразу справа за дорожнім знаком 2.3 “Головна дорога” ви побачите трьоповерховий пансіонат. Біля дороги паралельно їй.
   Так от, Плохушко постійно бачить цей пансіонат, але за документами, підписаними Плохушко, та його підлеглим архітектором (якого доречі вже захоплювали на хабарництві) це тимчасова споруда, а не стаціонарна будівля.
   Це вочевидь. А ні Плохушко, а ні його хабарник-архітектор не бачать, що це не тимчасова споруда. Не ларьок. Самі подивіться. А про те, чому його за ці дії, які мають ознаки корупційних, не взяли за шкірку??? Це теж вочевидь.

   • 26 Січня 2020 о 15:56
    Permalink

    Згадайте публікацію:
    http://www.vizit.ks.ua/proisshestviya-kriminal/termino-direktora-kp-arabatska-strilka-g-bezruchko-zatrimali-na-velicheznomu-xabari/

    Я вже там писала: “Установлено, що вказаний посадовець, попередньо змовившись зі службовими особами Щасливцевської сільської сільради…” (с)

    Та ви що? Там же головою Плохушко? Тут члени “сім’ї” розповідають який він гарний, який чесний, який порядний…

    Невже там є корупція, про яку я постійно нагадую???

    😉

    Ні? Плохушко кращий? Плохушко порядний? Невже так важко визнати, хто насправді Плохушко?

 • 26 Січня 2020 о 16:02
  Permalink

  Ще раз, про хабар в Щасливцевській сільраді, яку очолює Плохушко.

  Найцікавіше. Хабар 30 000 долларів.
  Хтось вважає що така купа грошей призначалася якомусь клерку? Чи може якомусь спеціалісту?

  Чи все ж таки комусь, хто головний? Хто ставить свій підпис під такими документами?

  А хто у Щасливцевській сільраді такий, хто ставить свій підпис під такими документами?
  Кому громада довірили розпоряджатися землями?

 • 26 Січня 2020 о 16:05
  Permalink

  Галина: “мы – в упадке.” (с)

  А у нас що, порядний та чесний мер? Чи все ж таки корупціонер? До речі, навіть є рішення суду про це. 😉

 • 26 Січня 2020 о 16:09
  Permalink

  Галина:
  “А грязными нападками пушучек мы получим обратный результат. Плохушке – респект! Мы с Вами. Без пуЩучек.” (с)

  Це правда. Я це показала. Можете самі впевнитися!!! Я просто нагадала, хто насправді Плохушко. До речі, нагадала всім, кому це цікаво. Плохушко і сам це знає. Його підлеглі та співучасники теж. Зрозуміло, що тільки ті, кому вигідно, щоб були такі Плохушки при владі, постійно захищатимуть корупцію.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: