Помощник нардепа сообщил плохую новость для Генического района

17:09

Премьер-Министр Украины Владимир Гройсман заявил, что в Украине заканчивается этап добровольного объединения громад.

«Задача: в 2020 году завершить процесс объединения, чтобы все громады были полноценными. Чтобы мы смотрели на карту, и Украина была в объединенных громадах, в которые мы привели эффективную систему управления, финансовые ресурсы. Тогда ситуация будет лучше. Это будет колоссальный рывок. Я смотрю на это с профессиональной точки зрения », – сказал Владимир Гройсман.

Эту новость в Фейсбук прокомментировал Виталий Ерофеев – помощник народного депутата Сергея Хлань, считая ее хорошей для Украины и плохой для Генического района.

Если перейдут к объединению по перспективному плану, то в Геническе вместо трех-четырех центров притяжения финансов будет один. Это по-настоящему плохо для развития Генического района. На данный момент за создание трех Громад в границах Генического района выступает лишь мер, Александр Тулупов. Остальные представители власти – против. Не хотят терять свое влияние на район”, – написал Ерофеев.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 • 50
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

8 thoughts on “Помощник нардепа сообщил плохую новость для Генического района

 • 20 Березня 2019 о 18:37
  Permalink

  Тулупов. Тулупов. Тулупов.01

  А хтось про Євстратова та райдепутатів подумав? Як всім їм притримувати трон до повернення босса та сидіти на всіх фінасових потоках, якщо Генічеськ утворить власну громаду?17

  Який тоді важиль буде у Євстратова та райдепів на Генічеську громаду, щоб тягнути гроши з бюджету міста, якщо Генічеськ буде самостійним від району?09

 • 20 Березня 2019 о 20:03
  Permalink

  Евстратову ждать-пождать-не дождаться своего босса из Крыма. А вот Сан Василичу надо поспешить с созданием ОТГ и чем раньше избавиться от районного балласта, тем всем нам лучше. Представьте, сколько средств на содержание районных чинуш, можно направить на нужды и развитие громады. Тем более, что примеры самостоятельных громад-городов есть. При всех минусах  плюсов больше и лучше, чем сейчас.

 • 20 Березня 2019 о 20:53
  Permalink

  Не питайте иллюзий, Сан Василич, такой же верный слуга Сени, как и помянутый ранее Андрушка.

 • 21 Березня 2019 о 17:37
  Permalink

  Все в наших з вами руках, а не руках цих двох маніпуляторів – популістів, завдання яких орієнтування громад тільки на свої прізвища і не дай боже, якщо з,явиться інше незаплямоване прізвище!  Щасливцевський сільський голова Плохушко В.О. зробив все для того, щоб відбулася незалежна громада, але ж помічник Хланя воліє про це не говорити!                                                                                        Нажаль і Євтратов ,і Тулупов ведуть розмови про обєднання громади тільки для того, щоб залищатися в інформаційному просторі. Тулупов палець об палець не вдарив, щоб Генічеськ скинув з себе районне ярмо , Євстратов також нічого не зробив, щоб Генічеський район відбувся, як єдина обє,днана громада. 

 • 21 Березня 2019 о 18:07
  Permalink

  parliamentarian: Щасливцевський сільський голова Плохушко В.О. зробив все для того, щоб відбулася незалежна громада, але ж помічник Хланя воліє про це не говорити!             

  А прищо саме помічник Хланя воліє не говорити?

  Про те, як Плохушко кинув іноземних інвесторів, що тепер більше нікого не може знайти?

  Про те, як Плохушко відмазував за гроши громади свого підлеглого, спійманого на хабарі? І гарно відмазав, бо той хабарник досі працює підлеглим Плохушко! 

  Про що ще не каже? Бо я можк багато розповідати про Плохушко, але краще ви розкажіть, може я чогось ще дізнаюся.45

 • 21 Березня 2019 о 18:52
  Permalink

  Про вище наведені вами факти доречі помічник Хланя також воліє мовчати, хоча було би не погано знати напевно під кого хто утворює, якої конфігурації громаду. Якщо є що розповісти про Плахушко то звісно просив би вас не мовчати.

 • 21 Березня 2019 о 19:43
  Permalink

  parliamentarian: Про вище наведені вами факти доречі помічник Хланя також воліє мовчати, хоча було би не погано знати напевно під кого хто утворює, якої конфігурації громаду. Якщо є що розповісти про Плахушко то звісно просив би вас не мовчати.

  Так я і не мовчу про Плохушко. 06 На відміну від вас! 01

  Ось ще вам на згадку: http://www.vizit.ks.ua/uncategorized/u-genicheskomu-rajoni-adaptovuyut-komunalne-pidpriyemstvo-dlya-obslugovuvannya-dorig-miscevogo-znachennya/#comment-16034

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: