Путін погрожував Порошенку “розчавити” військо України – екс-глава Франції

23:47:29

Президент Росії Володимир Путін під час переговорів у Мінську 11 і 12 лютого 2015 року з Ангелою Меркель, Франсуа Олландом і Петром Порошенком погрожував українському президенту розчавити українське військо.

Про це екс-президент Франції Франсуа Олланд написав у своїх мемуарах, передає “Тиждень“.

“Порошенко з Путіним постійно підвищували голос один на одного. Російський президент був так рознервувався, що став погрожувати остаточно розчавити військо свого візаві. Це виказало, що російські війська на Сході України є. Путін спохопився та взяв себе в руки”, — цитує видання мемуари французького президента.

За словами Олланда, Порошенко захищав суверенітет України, коли Путін вимагав автономію для частин східних українських регіонів.

“Порошенко невідступно боронив суверенітет своєї країни, тоді як Путін домагався автономії для повсталих провінцій і хотів відтягти припинення вогню ще на три тижні. Він був настільки негнучким, що заперечував свій прямий зв’язок із ватажками сепаратистів, казав, ніби не може за них вирішувати, вимагав, щоб із ними проконсультувалися”, — пише Олланд.

За його словами, переговори просувалися дуже повільно з великою кількістю заперечень. Потім Путін заявив, що йому треба проконсультуватися із ватажками сепаратистів.

“Путін виходить подзвонити. Через кілька хвилин він повертається та повідомляє, що сепаратисти — ті самі, про яких він казав уранці, мовляв, їх не знає, — згідні”, – зауважив Олланд.

Крім того, як зазначає видання, Олланд, не вагаючись, визначає винних у падінні літака МН-17.

“За кілька місяців до переговорів, у липні 2014-го, ракета, випущена проросійськими бойовиками, ненавмисне збила в районі Донецька літак Malaysia Airlines, позбавивши життя 298 пасажирів, із яких 80 були дітьми” — написав екс-очільник Франції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 • 15
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

29 thoughts on “Путін погрожував Порошенку “розчавити” військо України – екс-глава Франції

 • 30 Серпня 2018 о 23:58
  Permalink

  Щось після цього мені не дуже хочеться змінювати Порошенка на стару брехуху зрадницю України…36

  • 31 Серпня 2018 о 12:33
   Permalink

   Шота у Вас выбор не богат – мYдак или мYдачка…
   Как по мне, то однозначно ни первый  и ни вторая (надеюсь разъяснять не нужно, что рыги и около-рыги даже не рассматриваются?).

   • 31 Серпня 2018 о 15:57
    Permalink

    LW
    31 августа 2018 в 12:33Шота у Вас выбор не богат — мYдак или мYдачка… Как по мне, то однозначно ни первый  и ни вторая (надеюсь разъяснять не нужно, что рыги и около-рыги даже не рассматриваются?).

    Це я одразу розглядала другий тур президентських перегонів. 06

    LW, якщо у вас на думці є хтось кращий, з тих хто пропонується зараз, будь ласка, не соромтесь, роскажіть! 18

    • 1 Вересня 2018 о 10:16
     Permalink

     Да, Ирина, Вы “как всегда правы”))) – мне очень соромно, но я бы “попробовал” бывшего министра обороны, …если под выборы на горизонте не появится нечто более свежее и, с моей точки зрения, достойное. 
     После пяти лет про$ранных возможностей, категорически не хочу оставлять руль тому, кто “пропускает уточку, переходящую дорогу, но каждый перекресток пролетает на красный”, кто “находит копейку, а теряет руПь”…

  • 31 Серпня 2018 о 12:35
   Permalink

   До речі, вчора помер ще один окупант.” –
   Но в наших сердцах навсегда останутся его крылатые слова – “Бурят? Как я рад!” )))

 • 31 Серпня 2018 о 09:37
  Permalink

  Статью то прочитал… хотелось видео глянуть, ато каляки маляки не интересны

 • 31 Серпня 2018 о 10:59
  Permalink

  Для неосвічених та ватноголових. Яке відео? Це спогади колишнього керівника держави на неформальній зустрічі лидерів країн.Там йдить переговори, а не пишуть відео. В цивілізованих країнах політики так не брешуть як у вашій паРаші.Це ж не “нас на Донбасі нЄт и в Криму не було”

 • 31 Серпня 2018 о 22:39
  Permalink

  Не стоит так бурно  праздновать смерть чкловека. Даже если он вам не нрвится. Даже если вы считаете его врагом. Смерть пораждает только смерть. И кто будет следующим в этом списке как с одной. так и с другой стороны можно легко просчитать. Помню бурные восторги в соц сетях по поводу смерти полевых командиров Гиви и Моторолы. Потом взорвали полковника  А. Хараберюша и полковника М. Шаповала.  Смерть людей перестает быть трагедией и становится статистикой. И это очень плохо.

  • 1 Вересня 2018 о 07:27
   Permalink

   igorr
   31 августа 2018 в 22:39Не стоит так бурно  праздновать смерть чкловека. Даже если он вам не нрвится.
   Даже если вы считаете его врагом. Смерть пораждает только смерть.

   На войне смерть врага – это победа. Не стоит праздновать победу? 

   Смерть чего-то там порождает??????

   igorr
   31 августа 2018 в 22:39

   И кто будет следующим в этом списке как с одной. так и с другой стороны можно легко просчитать.

   Війна з окупантами ще не закінчена. Ще багато наших героїв будуть намагатися вбити окупанти. Але чим більше помре окупантів, чим більше буде звільнена українська земля – тим меньше постраждають українці. 

   igorr
   31 августа 2018 в 22:39
   Помню бурные восторги в соц сетях по поводу смерти полевых командиров Гиви и Моторолы. Потом взорвали полковника  А. Хараберюша и полковника М. Шаповала.  Смерть людей перестает быть трагедией и становится статистикой. И это очень плохо.

   Ще раз, якби було знищено всіх окупантів, ніхто би з українців не загинув.

   А взагалі розповідайте свої філосовскі думки журналісту Бабченко, якого окупанти замовили вбити, але завдяки професіоналізму СБУ, цей наміпґр не був здійснений. Тому не треба тут лякати списками. Для Героїв Українців є тільки один перелік – знищувати окупантів та звільняти українську землю від загарбників. Методи реалізації обираються різні.

   • 1 Вересня 2018 о 08:04
    Permalink

    Да, я вас понял. Победа  любой ценой. До последнего украинца. Ну это пока вас лично не коснется. Потом вы перемените свою точку зрения, а может не перемените. Но это уже будет не важно.

 • 1 Вересня 2018 о 09:52
  Permalink

  igorr
  1 сентября 2018 в 08:04Да, я вас понял. Победа  любой ценой. До последнего украинца. Ну это пока вас лично не коснется. Потом вы перемените свою точку зрения, а может не перемените. Но это уже будет не важно.

  Це ви щось наплутали, можливо через те, що знаходитесь під впливом кремля. Це кремлівське гасло: “За будь яку ціну, баби ще нарожають”.

  В Україні дещо по-іншому. Ми намагаємось українців зберегти. Саме тому і не штурмуємо російсьаих окупантів на Кримі та на Донбасі. Росія під впливом санкцій сама себе з’їдає. Треба Україні тільки витримати час. Наприклад, на росії вже пвшла нова пропаганда намагатися помиритись, не відступити, не звільнити окупоані теріторії, а саме помиритись на цих позиціях. З надією на доброту та милосердя українців. З метою потім ще більше загарбати та вбити українців.
  Ні, не пройде.

  • 1 Вересня 2018 о 17:21
   Permalink

   Ирина, вы говорите лозунгами. К тому же вы в военной тематике совершенно некомпетентны. Почему не штурмуем Крым? Потому, что это война. Да, настоящая война с Россией и полное поражение существующей власти. А Донбас штурмовали и очень прилично в 2014 году. Вы поинтересуйтесь количеством потерь личного состава и боевой техники в 2014-2015 годах. Замес там был очень приличный. И людей особенно не жалели.

   • 1 Вересня 2018 о 18:35
    Permalink

    igorr
    1 сентября 2018 в 17:21Ирина, вы говорите лозунгами. К тому же вы в военной тематике совершенно некомпетентны.
    Почему не штурмуем Крым? Потому, что это война.

    Я вам нагадаю про “за два дні до Львова” і т.і. І що? Українські добровольчі підрозділи зупинили російську армію. Це факт.

    igorr

    Да, настоящая война с Россией и полное поражение существующей власти. А Донбас штурмовали и очень прилично в 2014 году. Вы поинтересуйтесь количеством потерь личного состава и боевой техники в 2014-2015 годах. Замес там был очень приличный. И людей особенно не жалели.

    Нагадую. Спочатку на той чам президент України Віктор Янукович зрадив Україну. Багато посадовців з вищих ешелонів влади також підтримали Януковича. За роки правління Янукович змінював владу під себе, патріотів чи професірналів в армії прессувашися, натомість них призначалися корупціонери та такі ж самі зрадники як Янукович. Чнукович та цого призильники мали необмежений доступ до державних таємниць України. Після зради Януковича це все потрапило до окупантів. Бпгато офіцерів в арміїї працбвали на Януковича та окупантів. Армія була дуже розграблена. Все це призвело до того, що були великі втрати серед особового складу під час бойових зіткнень з ворогом. 
    Тепер, завдяки вншому Президенту Петру Порошенко, відновлена контррозвідка, армія майде очищена від агентів окупантів, армія забеспечена та боєздатна. У мене самої до Порошенко багато питань, але армія відбудована та стримує російських окупантів. СБУ майже очищена від непатріотів України. Це зроблено пвд час війни при колосальному протистоянні з регіоналами та іншими зрадниками.

 • 1 Вересня 2018 о 12:44
  Permalink

  LW
  1 сентября 2018 в 10:16Да, Ирина, Вы «как всегда правы»))) — мне очень соромно, но я бы «попробовал» бывшего министра обороны, …если под выборы на горизонте не появится нечто более свежее и, с моей точки зрения, достойное. 

  Ок. Ви кажете про Анатолія Гриценко. Колись мені теж здавалося, що Анатолій Гриценко порядна та відкрита людина. 
  В ньому все гарно, і розумний, і мужній, і військовий. А як він розповідає про вирішення проблем, мовляв, взяти за жабри корцпціонера і всі одразу перелякаються. Якщо зрадник, тоді викинути з роботи, якщо хабарник, тоді в тюрму.

  Це так гарно звучить. Колись я також вважала, що саме так можна можна навести лад в суспільстві. Такий дуже гарний спосіб. 

  Але після консультацій та дискусій з спеціалістами в цих питаннях, я зрозуміла, що це дуже наївна та дитяча віра у чарівний світ. А це означає, що А. Гриценко чи дитина, яка вірить в те що каже, чи доросла людина, яка гарно та комплексно бреше.

  Просто, ті методи, якими А. Гриценко оперує, коли розповідає, як він наведе лад в Україні – вони можливі, якби він був дужк могутнім чарівником, у якого десь в чарівному садочку зібрані десь 100 000 порядних дорослих та розумних українців, якими він має замінити корупціонерів на державній службі. 06

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: