Суд постановил освободить генический пляж от незаконных временных сооружений

Как сообщает пресс-служба областной прокуратуры,  вопреки требованиям законодательства субъектом хозяйствования без оформления и получения паспортов привязки временных сооружений для осуществления предпринимательской деятельности, самовольно размещено 34 временных сооружения общей площадью около 300 кв м на территории Генического городского пляжа.

 “Решением хозяйственного суда Херсонской области иск прокуратуры Херсонской области удовлетворено, Генический городской пляж будет освобожден от объектов самовольного строительства”, – говорится в сообщении прокуратуры.

 Интересно, как будет выполняться судебное решение, если на последнем исполкоме городского совета временные сооружения были переданные тому же ООО “Альфа регион” для осуществления предпринимательской деятельности сроком на 3 года?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

20 thoughts on “Суд постановил освободить генический пляж от незаконных временных сооружений

 • 14 Лютого 2017 о 20:33
  Permalink

  Даним рішенням суд визнав не правомірні дії директора комунального підприємства Генічеський міський пляж. Депутати Генічеської міської ради зобовязані прийняти рішення про доцільність перебування директора на займаній посаді також Генічеський міський голова Тулупов О.В. зобовязаний звернутись до правоохороних органів з метою притягнення посадової особу Директора “КП Генічеський міський пляж” до відповідальності, яка своїми діями завдала значної шкоди громаді міста  Генічеська,                                                                                                                                                                                                Депутати мають дати оцінку Генічеькому міському голові Тулупову О.В., який своєю встановленою судом бездіяльністю спонукав директора “КП Геніческий міський пляж” до протиправних дій, які призвели до тяжких наслідків.
  Що до рішень виконкому про розміщення на території Генічеського міського пляжу 39-ти малих архітектурних форм приватною фірмою “ОО Альфа-Регіон”скажу лише одне – виконком в особі його голови Тулупова О.В. – поревищив надані йому законом повноваження!

 • 14 Лютого 2017 о 20:53
  Permalink

  Але якщо апеляційна скарга на це рішення призупинить дію цього рішення так, начебто нічого не змінилося?

  • 14 Лютого 2017 о 21:29
   Permalink

   Це було по-перше.
   😉
   По-друге. Уявіть сиьуацію, коли після апеляції (якщо вона встигне до кінця літа, що не факт), міськрада погодить виділення з бюджету, наприклад, півмільйона гривень на виконання цього рішення. Тобто на виконання цього рішення будуть використовані гроші громади, бо в рішенні суду нема жодної згадки, що виконання рішення повинно здійснюватися за кошт власників цих тимчасових споруд.
   Далі, наприклад, за документами було здійснення цього прибирання тимчасових споруд, та відвезення у якомусь напрямку. Всі наряди підписані, кошти витрачені. Рішення виконане! Ура!
   Але згодом, знову теж самі договори і таке інше, і знову з’являються тимчасові споруди. Та ще й в тих самих місцях.
   Для всіх навколо нічого не змінилося, хоча рішення суду виконане, а наступний суд з цього (нового) приводу щось вирішить тільки в лютому наступного року (як і в цей раз).
   😉

 • 14 Лютого 2017 о 21:16
  Permalink

  14ФевЦитата – запитання від автора:  Интересно, как будет выполняться судебное решение, если на последнем исполкоме городского совета временные сооружения были переданные тому же ООО «Альфа регион» для осуществления предпринимательской деятельности сроком на 3 года?
  http://www.vizit.ks.ua/biznes-finansy/alfa-region-poluchil-na-3-goda-torgovye-tochki-na-gorodskom-plyazhe-i-lestnice/

 • 14 Лютого 2017 о 21:59
  Permalink

  Хочу вас запитати чи має особа, яка вчинила навмисне вбивство іншої фізичної особи понести кримінальне покарання за скоєний злочин? Я впевнений ви скажите звісно має! Наступне питання чимає особа, яка вчинила вбивство юридичної особи, яка кормила, одягала, давала надію  на майбутнє сотням мешканцям міста Генічеська, нести кримінальну відповідальність за свій злочин? Для мене це очевидні речи – має працювати принцип не відворотності покарання за вчинені злочини і не має різниці до якої частини Кримінального Кодексу України вони відносяться! 
  Що до коштів – комунальне підприємство має зносити не законно встановлені малі архітектурні форми за рахунок винуватця тобто Чернової Нани Зієвни дії, якої і призвели до позу прокуратури та відповідно до рішення суду, все дуже просто Тулупов як Генічеський міський голова зобовязаний звернутись з позовом до суду про відшкодування збитків завданих директором “КП Генічеський міський пляж” в порядку регресу.

 • 14 Лютого 2017 о 22:39
  Permalink

  З риторичними питаннями все зрозуміло. Невідворотність покарання це вкрай важливо.

  Що до коштів — комунальне підприємство має зносити не законно встановлені малі архітектурні форми за рахунок винуватця тобто Чернової Нани Зієвни дії, якої і призвели до позу прокуратури та відповідно до рішення суду,

  По-перше, суд не забов’язував нікого зносити малі архитектурні форми. Ще раз на це звертаю вашу увагу.
  По-друге, де в рішенні суду вказується що виконання рішення повинно здійснюватись за рахунок Н.З.Чернової?

   все дуже просто Тулупов як Генічеський міський голова зобовязаний звернутись з позовом до суду про відшкодування збитків завданих директором «КП Генічеський міський пляж» в порядку регресу.

  Тобто, ви зізнієтесь, що не вистачає ще якогось рішення суду. Тобто ви пропонуете, щоб інший суд почав позов, який повинен написати і подати Тулупов. Потім, суд повинен прийняте рішення таке, яке ви пропонеєте
  Ну що сказати? Залишилось за малим. Тулупову треба діяти так, як ви бажаєте. Суд теж повинен вирішувати так, як ви бажаєте. 

  • 15 Лютого 2017 о 08:53
   Permalink

   Пані Puchuka, цікаво дізнатись Вашу думку як фахівця у галузі юриспруденції та права.
   Скажіть, чи може територіальна громада міста Генічеськ якось вплинути на міського голову, щоб він подав саме той позов, про який говорить geka? Через колективне звернення, збір підписів під яким ініційований якоюсь політсилою або громадською організацією, чи через персональні заяви членів громади? (цікаво, скільки треба підписів або персональних заяв).
   Може акцію протесту (про яку владу заздалегідь попередили)?
   Чи єдиний наш варіант – вибирати раз на декілька років, і сподіватись, що кандидат не збрехав і після виборів його не “купили”. Чи лотерея – це єдине що в нас є? Чи є якісь більш дієві варіанти вирішення питань, які насправді турбують територіальну громаду? Чи “демократичні” вибори та ошукані виборці – це все, на що ми можемо розраховувати?
   Я розумію, що наша громада – вкрай роз’єднана. Гуртом відстоювати власні інтереси, бути активними та ініціативними – це не про 90% генічан.
   Чи меншості свідомих та небайдужих лишається тільки змиритися з апатичною позицією більшості?
   Що Ви думаєте з цього приводу?

   • 15 Лютого 2017 о 19:57
    Permalink

    Скажіть, чи може територіальна громада міста Генічеськ якось вплинути на міського голову, щоб він подав саме той позов, про який говорить geka? Через колективне звернення, збір підписів під яким ініційований якоюсь політсилою або громадською організацією, чи через персональні заяви членів громади? (цікаво, скільки треба підписів або персональних заяв).Може акцію протесту (про яку владу заздалегідь попередили)?

    Спочатку наведиіть мені докази, що такий позов буде доцільний. Тому, що на даний момент відомо тільки одне – при поданні позові треба сплатити державне мито, і гроши на це підуть з бюджету громади, тобто за рахунок громад.
    Користувач geka винним вважає і О.С.Тулупова, і виконком міськради, і Н.З.Чернову. Якщо припустити, що ці всі особи знаходилися в злочинній змові, то користувач geka, а також користувач Патриот, на даний момент роблять усе, щоб це не викрити, а навпаки.22
    А ще, нагадаю, якщо суд буде програний, то  дію набуває ст. 61 Конституції України:
    “Ніхто не може бути двічі притягнений до юридичної відповідальності одного виду за одне й те саме правопорушення.”
    06
    Тому, різні особи, які бажають цим програним судом зробити довічний імунитет по цій справі всім учасникам правопорушення, вони спонукатимуть голову міста, щоб той подав позов і програв суд. Все, після цього вже не можна буде цього ніколи торкатися.
    14
    Ну що, вам ще треба розповідати як зробити так, щоб правопорушники уникнули покарання за ст. 61 Конституції України?

    —————————————————–

    P.S. Ось яскравий приклад того, як різні особи, прикриваючись правильними гаслами, використовуючи заклики з бажаннями покарати злодіїв, насправді використовують чесних людей, щоб злодіїв як раз залишити непокараними. І зроблено це буде так гарно, так чудово ніби-то правильно, але в результаті злодіїв вже не можна буде ніколи покарати (ст.61 Конституції України).
    22

    • 15 Лютого 2017 о 20:04
     Permalink

     Чи є якісь більш дієві варіанти вирішення питань, які насправді турбують територіальну громаду? Чи «демократичні» вибори та ошукані виборці — це все, на що ми можемо розраховувати?Я розумію, що наша громада — вкрай роз’єднана. Гуртом відстоювати власні інтереси, бути активними та ініціативними — це не про 90% генічан.Чи меншості свідомих та небайдужих лишається тільки змиритися з апатичною позицією більшості?Що Ви думаєте з цього приводу?

     Ага, знайшли дурепу, яка буде допомогати вам об’єднувати навколо вас інших громадян, щоб на прикінці ви це використали для того, щоб програним судом захистити на майбутнє не громаду, а злодіїв.
     06
     Ось, що я думаю с цього приводу.smile

     • 15 Лютого 2017 о 20:51
      Permalink

      Шановна пані Puchuka, Ви фахівець у галузі юриспруденції та права????????

      “Пані  Puchuka, цікаво дізнатись Вашу думку як фахівця у галузі юриспруденції та права.,” 

 • 15 Лютого 2017 о 18:16
  Permalink

  Часто слышим люди не следят за порядком, люди не оплачивают услуги, люди выносят,вывозят мусор не на санкционированные свалки, выбрасывают у подъездов на обочинах дорог. Не думали почему? а вы подумайте, Ляшко давно об этом заявляет.

  • 15 Лютого 2017 о 20:48
   Permalink

   “Часто слышим люди не следят за порядком, люди не оплачивают услуги, люди выносят,вывозят мусор не на санкционированные свалки, выбрасывают у подъездов на обочинах дорог. Не думали почему? а вы подумайте, Ляшко давно об этом заявляет.”

   Шановний до цього в цій темі про смиття та інше, а також при чому тут Ляшко. У темі йдеться про Рішення Суду.

   “люди выносят,вывозят мусор не на санкционированные свалки, выбрасывают у подъездов на обочинах дорог. Не думали почему?”
   А що тут думати….. людина сама вибирає де і як жити, чи у гарному ,чистому місті, чи у свинюшнику який самі і роблять. Людина захломляє  сама і ніхто крім неї.
   Доречі з цього приводу…бачив хлопців, які представляються муніціпальною службою(як я розумію це і є контролюючий орган нашого міста.), і вже не перший раз бачу їх,перші рази бачив по вул, Центральній,…потім бачив у районні погран застави,спуску котрий йде до старого моста, бачив по вул Відродження, Пр. Миру…. Народ каже, що вони взялися за контролем по сміттю, і по безладу біля домівок. Невже міська Рада додумалася до такого. По цтогму поводу РЕСПЕКТ!!! Як я розумію ця служба підпорядковується міської Раді, З цього приводу дуже гарне рішення за цю службу. 
   Хлопцям можу тільки сказати, щоб набиралися терпіння, тому, що багато громадян не підтримуються чистоти і злагоди у місті.

 • 23 Лютого 2017 о 17:50
  Permalink

  может немного не по теме но хотелось показать нашим аферистам при власти когда перед тем как что то делать  власть думает головой а не пятой точкой.
  Херсонская область, Железный Порт, хочу обратить внимание на то как и где установлено водозащитное сооружение и как его не подмывает и как решена вечная проблема с песком.

 • 24 Лютого 2017 о 06:58
  Permalink

  Раптом звідки не візьмись… Молодець04, але на жаль я не відстежую про що ви писали 50-70 років тому. Я тоді ще не вмів читати.08

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: