У Чонгарі лави ВО «Батьківщина» поповнили 7 позафракційних депутатів

15:53:30

7 вересня 2018 року о 14 голині в с.Чонгар відбулася чергова сесія Чонгарської сільської раді, на якій були присутні помічник- консультант депутата Верховної ради України , керівник районної організації ВО «Батьківщина» Заіченко Г.М., депутат Генічеської районної ради Ліхтаренко В.Д. згідно рішення керівника окружного штабу виборчого округу № 185 Кістечок О.Д.

  До діючої депутатської фракції сільської ради ВО «Батьківщина» приєдналося ще 7 депутатів ради позафракційних, які подали заяви про вступ до лав ВО «Батьківщина». Їх прохання було задоволено рішенням партійного бюро районної організації.

Про це «Новому Візиту» повідомили у райорганізації «Батьківщини».

  Перед відкриттям сессії Чонгарської сільської ради керівництвом Генічеської районної організації ВО «Батьківщина» Заіченко Г.М.Ліхтаренко В.Д. були вручені партійні квитки.

 На теперішній час депутатська фракція Чонгарської сільської ради від ВО «Батьківщина» складає 11 депутатів з 14. На засіданні виступив Заіченко Г.М. який довів до депутатів, які заходи буде приймати Всеукраїнське об ‘єднання « Батьківщина» в питаннях:

підняття сільськогосподарського виробництва;

продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення;

про підвищення цін на сільськогосподарську продукцію і установлення єдиного податку для виробників сільського господарства;

про позитивне рішення по об’єднанню територіальних громад.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

У Чонгарі лави ВО «Батьківщина» поповнили 7 позафракційних депутатів: 1 комментарий

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: