У Генічеській райдержадміністрації домовились відновити зв`язки з регіоном Грузії

17:27:43

Сьогодні, в районній державній адміністрації відбулась робоча зустріч двох сторін щодо міжрегіональної співпраці на підставі раніше досягнутих взаємовідносин, в присутності голови районній державній адміністрації Олександра Воробйова, керівника Гурійської регіональної торгово-промислової палати Гела Зоідзе та секретаря Новокаховської міської ради Олександра Лук’яненко.

Про це «Новому Візиту» повідомили у відділі організаційної робот та з питань внутрішньої політики апарату РДА.

Голова районної державної адміністрації Олександр Воробйов та керівник Гурійської регіональної торгово-промислової палати Гела Зоідзе при зустрічі розглянули питання, щодо розвитку економічного, туристичного, культурного зв’язку між Ланчкхутським, Озургетським районами Гурійського регіону та Генічеським районом Херсонської області та розглянуто питання розвитку історично-культурної спадщини. Також Гела Зоідзе запропонував розглянути можливу співпрацю щодо розвитку експорту, імпорту між районами та будівництва спільних підприємств сільськогосподарського напрямку.

У Генічеській райдержадміністрації домовились відновити  зв`язки з регіоном Грузії

У Генічеській райдержадміністрації домовились відновити  зв`язки з регіоном Грузії

Олександр Воробйов підкреслив, що між нашими регіонами дружні відносини складались протягом багатьох років.

«Дуже раді зустрічати представників Грузії в Генічеському районі. Та на жаль з роками зникають зв’язки попри те, що на території мешкають грузини навіть у селищі Плавське Генічеського району. Тому, ми б хотіли відновити втрачені зв’язки, як я бачу, що і з Вашого боку є прихильність тому сподіваюсь на спільну співпрацю та в майбутньому міцну дружбу«, — додав Олександр Воробйов.

У Генічеській райдержадміністрації домовились відновити  зв`язки з регіоном Грузії

Гела Зоідзе проінформував про роботу Гурійської регіональної торгово-промислової палати і торгово-промислової палати Грузії та надав інформацію стосовно економічних реформ, які втілюються на території Грузії, а також про підтримку малого та середнього бізнесу з боку грузинської держави, програми та інвестпроекти.

Обговорюючи питання голова районної державної адміністрації Олександр Воробйов та керівник Гурійської регіональної торгово- промислової палати Гела Зоідзе вирішили провести наступну зустріч в більш розширеному форматі на території Грузії у Гурійському районі. А також продовжувати діалог щодо співпраці на взаємовигідних умовах, проводити спільну роботу, моніторинг щодо розвитку відносин між районами.

У Генічеській райдержадміністрації домовились відновити  зв`язки з регіоном Грузії

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: