У Генічеській райдержадміністрації домовились відновити зв`язки з регіоном Грузії

17:27:43

Сьогодні, в районній державній адміністрації відбулась робоча зустріч двох сторін щодо міжрегіональної співпраці на підставі раніше досягнутих взаємовідносин, в присутності голови районній державній адміністрації Олександра Воробйова, керівника Гурійської регіональної торгово-промислової палати Гела Зоідзе та секретаря Новокаховської міської ради Олександра Лук’яненко.

Про це «Новому Візиту» повідомили у відділі організаційної робот та з питань внутрішньої політики апарату РДА.

Голова районної державної адміністрації Олександр Воробйов та керівник Гурійської регіональної торгово-промислової палати Гела Зоідзе при зустрічі розглянули питання, щодо розвитку економічного, туристичного, культурного зв’язку між Ланчкхутським, Озургетським районами Гурійського регіону та Генічеським районом Херсонської області та розглянуто питання розвитку історично-культурної спадщини. Також Гела Зоідзе запропонував розглянути можливу співпрацю щодо розвитку експорту, імпорту між районами та будівництва спільних підприємств сільськогосподарського напрямку.

Олександр Воробйов підкреслив, що між нашими регіонами дружні відносини складались протягом багатьох років.

«Дуже раді зустрічати представників Грузії в Генічеському районі. Та на жаль з роками зникають зв’язки попри те, що на території мешкають грузини навіть у селищі Плавське Генічеського району. Тому, ми б хотіли відновити втрачені зв’язки, як я бачу, що і з Вашого боку є прихильність тому сподіваюсь на спільну співпрацю та в майбутньому міцну дружбу«, — додав Олександр Воробйов.

Гела Зоідзе проінформував про роботу Гурійської регіональної торгово-промислової палати і торгово-промислової палати Грузії та надав інформацію стосовно економічних реформ, які втілюються на території Грузії, а також про підтримку малого та середнього бізнесу з боку грузинської держави, програми та інвестпроекти.

Обговорюючи питання голова районної державної адміністрації Олександр Воробйов та керівник Гурійської регіональної торгово- промислової палати Гела Зоідзе вирішили провести наступну зустріч в більш розширеному форматі на території Грузії у Гурійському районі. А також продовжувати діалог щодо співпраці на взаємовигідних умовах, проводити спільну роботу, моніторинг щодо розвитку відносин між районами.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Поделиться новостью:
загрузка...

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: