У Генічеському районі адаптовують комунальне підприємство для обслуговування доріг місцевого значення

13:55

На сесії Генічеської райради був затверджений новий статут районного комунального підприємства “Райсількомунгосп – Партнер” с уставним фондом 850 тис грн.

Планується, що саме це КП буде займатися обслуговуванням і експлуатацією доріг місцевого значення. Раніше підприємству були виділені кошти для закупівлі обладнання для ремонту доріг.

Як повідомив голова Генічеської райради Андрій Євстратов, йде адаптація комунального підприємства “Райсількомунгосп – Партнер” для роботи в цьому напрямку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

5 thoughts on “У Генічеському районі адаптовують комунальне підприємство для обслуговування доріг місцевого значення

 • 21 Березня 2019 о 16:10
  Permalink

  Якась дивна логіка у Євстратова.

  19 березня 2019 року, тобто пізавчора, на сессії міськради ПУБЛІЧНО розповідає, що так робити неможна. http://www.vizit.ks.ua/proizvodstvo/v-gorodskom-kommunalnom-predpriyatii-poyavitsya-filial-video/

  Але через два дні робить так саме, тобто додає функцій комунальному підприємству, щоб гроші не витрачалися на підрядників… 31

 • 21 Березня 2019 о 18:10
  Permalink

                  Можливо я помиляюся, але ж Євстратов на сесії міської ради все ж таки пропонумав менеджменту співпрацювати з працівниками за контрактом і винагороду виплачувати за реально виконані роботи замовлені виконкомом Генічеської міської ради, а не з коштів, які зібрано з абонентів Генічеського ВУВКГ за надані послуги.                                                                                                          Звісно відео сесії не надано і ми не можемо почути пояснення Євстратова щодо адаптації комунального підприємства, але ж я вважаю, що запропоновано дещо інший підхід в господарській діяльності «Райсількомунгосп — Партнер» ніж діяльніть філій Генічеського ВУВКГ.  І ще хочу додати, що я не є прихильником чи навпаки противником того чи іншого керівника рад. 

 • 21 Березня 2019 о 19:29
  Permalink

  parliamentarian

  І ще хочу додати, що я не є прихильником чи навпаки противником того чи іншого керівника рад.

   Нажаль, це все ваша брехня. Бо ви сьогодні себе показали як прихильник Плохушко. http://www.vizit.ks.ua/uncategorized/pomoshhnik-nardepa-soobshhil-ploxuyu-novost-dlya-genicheskogo-rajona/#comment-16030

  А це такий самий член “сім’ї”, як Євстратов, Тулупов та інші. Тому ви є прихильником Євстратова. Інша річ, що “сім’я” спеціально змовилася, та фокусується на Плохушко, ніби, як на гарному господарі. Таким чином презентуючи його як майбутнього голову ОТГ чи щось таке.
  Гарна спроба, але Плохушко член “сім’ї” і цим все сказано. А член “сім’ї” як завжди буде робити тільки на “сім’ю”. 06

  Один член “сім’ї” вже якось намагався вже утворити ОТГ чи почати розвиток без дозволу “сім’ї”. Потім з’явився мордоворот та публічно пообіцяв цьому члену “сім’ї” вибити зуби та знищити обладнання вакуумної каналізації.

  На згадку: В Геническе подожгли оборудование вакуумной канализации

  Та ще: http://www.vizit.ks.ua/informaciya/na-arabatskoj-strelke-izbili-kirilla-stremousova-video/#comment-10635

 • 23 Березня 2019 о 18:01
  Permalink

  puchuka Брехня тут ваша вибачте, не змішуйте людей та коней, тема не про прихильників чи противників голів. З якої саме сімї пан Плохушко не знаю, але ж якщо ви розкажите я був би радий почути.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: