В Генічеську провели жіночий форум

21:32:52

27 вересня 2017 року в місті Генічеську проходив жіночий форум під гаслом «Жінка-миротворець в сім’ї, країні, світі.» Запрошено було на форум і жінок «Солідарної України».

 Радо зустрічала гостей привітна господиня отелю Селіме Аблязова. Як же приємно було побачити на столі реєстрації присутніх поряд с оберігом кримських татар і наш красивий «оберіг всіх народів України», що «Солідарна Україна» подарувала кримськотатарському народу в день пам’яті депортації кримських татар.

 Тож берегиня оберігає наші стосунки і дружбу. Проходив цей красивий захід в мальовничому куточку Генічеська- готелі «Наріман», з вікон якого видно було бурхливе хвилююче море. Хвилюючі і питання піднімались на форумі. А саме допомога сім’ям АТО-шників, а особливо жінкам. Це була перша частина ,що називалась «Жінка-цілюще джерело», -допомога сім’ям переселенців, що прибули з анексованого Криму та сходу країни-«Жінка має право на успіх» і третє питання підняли жінки ,кримські татарки з громадської організації «Дернек» – «Роль жінки в деакупації Криму».

 До присутніх звернулась з привітальним словом заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Бекірова Гульнара Решатівна. Вона подякувала всім присутнім за увагу до жіночого форуму і розповіла про мету – підняти жіночий рух для полегшення життя жінок в країні та сім’ї.

 Далі перший заступник начальника пенсійного фонду Наталя Сівак в своєму виступі розповіла про зміни в пенсійній реформі стосовно різних верств населення пенсійного віку. Директор центру зайнятості, в сою чергу ,розповіла про роботу з працевлаштування людей сезонних робіт, переселенців та АТО-шників. Доповіла ,що при центрі зайнятості працює кваліфікований високоякісний психолог, який допомагає не лише з працевлаштуванням ,а «витягає з того світу» хлопців що повернулись з передової.

 Дуже цікавим був виступ начальника бюро первинної правової допомоги Волвенко Валентини Федорівни, що поділилася своїм досвідом роботи з мешканцями сіл Генічеського району. Представник «Червоного хреста» Федоренко Галина Степанівна розповіла про активну роботу цього підрозділу в Генічеську та районі. Наголосила ,що відтепер при «Червоному Хресті» створено службу розшуку «Відновлення родинних зв’язків», яка допомагає відновити контакти між членами родин, внаслідок війн, конфліктів, стихійних лих, і техногенних катастроф та міграції.

 По завершенні плідної роботи форуму жінки Генічеська звернулись до всіх присутніх з закликом-створити з вишитих своїми руками жіночих хустинок так звану-«дорогу дружби» і 8 березня ,зв’язавши їх усі, продемонструвати миру міць жінок всієї України. Заклик –звернення вже підтримали жінки Прибалтики, Білорусі, Туреччини та Болгарії.

 По завершенні офіційної частини форуму, гостинні хазяї пригостили всіх присутніх солодощами та смачною каво із філіжанок з логотипом форуму, які було подаровано кожній жінці на добру згадку. Як приємно, коли є прекрасні надійні друзі. “Солідарна Україна”і надалі буде підтримувати і берегти ці стосунки. В добру путь ,жіночий форум!

Людмила Решетова, «Солідарна Україна»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

3 thoughts on “В Генічеську провели жіночий форум

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: